PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پوزش از همه عزیزان و تعویض سرور

Mohamad
01-02-2011, 06:40 PM
به نام خدایی که عالمان را دوست دارد
ضمن عرض سلام خدمت کلیه کاربران و همکاران عزیزم از همه شما عزیزان بابت مشکلات پیش آمده معذرت میخوام و گزارش مختصری را در این زمان که بسیار هم خسته هستم خدمت شما عزیزان ارایه میکنم .
دوستان با وجود اینکه شدیدا احساس خستگی میکنم ولی لازم بود تا این گزارش را فعلا به شما ارایه کنم و سپس در وقت مناسب گزارش کاملی را خدمت همه عزیزان ارایه دهم :^:
دوستان مدتی قبل با خرید یک سرور پرقدرت به جنگ بسیاری از مشکلات از جمله حملات متعدد دداس و همچنین با توجه به افزایش بار ترافیکی سایت و بازدید اون و ... رفتیم .
ولی خوب لوازم الکتریکی و تکنولوژی ما نسانها همیشه ناقص بوده و خواهد بود و تنها علم الهی است که هیچ نقصانی در اون نیست لذا مدتی قبل به فروشنده سرور نمایندگی اون اعتراضاتی شد و سرور دیتابیس در دو روز پیش ارتقا سخت افزاری یافت ولی این مورد خود مشکلاتی را پیش آورد و با وجود تلاش بسیار به دلیل مصادف شدن این اتفاقات با ایام تعطیلات در اروپا و نقص سخت افزاری دیشب سایت دچار مشکلات زیادی شد و گزارشی که به بنده داده شد از طرف نمایندگی فروش این بود :
His hosting hardware node was just upgraded to a new hardware model hence the slight mysql outage.

This is now resolved, and page load times should be greatly improved for ultraserver1 and ultraserver2 accounts

خوشبختانه امروز عصر علت مشکل مشخص شد و علت آپدیت شدن ناقص cPanel در روز گذشته بود که امروز اصلاح گردید.
دوستان تعدادی از عکسها و مطالب از بین رفته اند که از همگی شما عزیزان پوزش خواسته و سعی شد تمام مطالب بازگردانده شود ولی اگر مطلبی حذف شده صمیمانه از همه دوستان عذرخواهی کرده و امید آن دارم که دیگر شاهد اینگونه مشکلات در مجموعه آذرتیم نباشیم .
تقریبا تمام مشکلات حل شده ولی اگر خطایی مشاهده کردید از طریق یکی از فرمهای زیر به بنده اطلاع دهید مشکل بررسی و رفع اشکال شود .
http://forum2.azardl.com/sendmessage.php

http://contact.azardl.com/

صمیمانه از همه شما عزیزان پوزش خواسته و از همکاری همه شما عزیزان سپاسگذارم :^:
مدیریت مجموعه نرم افزاری آذرتیم :^: