PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ازدیاد سطح کابری!!!

System_Failed
12-30-2010, 12:48 PM
دوستان بهتر نیست این 11 :

⑫ مدیریت سایت ⑫ سرپرست ⑫ تیم اجرایی سایت ⑫ ناظم انجمن ⑫ مدیر ارشد انجمن ⑫ مدیر انجمن ⑫ گروههای تخصصی ⑫ کاندیدای مدیریت ⑫ کاربر ویژه ⑫ مدير باز نشسته ⑫ عضو سایت

سطح کاربری رو به 5 یا نهایتا 6 سطح کاربری:

• مديریت کل سایت • مدیریت انجمن • مدیریت بخش • اعضای فعال • مدیران آزمایشی • اعضای قدیمی و افتخاری • اعضای انجمن

تغییر داد؟؟

آخه من الان نمیدونم هرکدوم از این سطح کاربری چه دسترسی دارند و چه کاری انجام میدن؟! :ta sar zadan:

Behzad AZ
12-30-2010, 05:57 PM
دوستان بهتر نیست این 11 :

سطح کاربری رو به 5 یا نهایتا 6 سطح کاربری:

تغییر داد؟؟

آخه من الان نمیدونم هرکدوم از این سطح کاربری چه دسترسی دارند و چه کاری انجام میدن؟! :ta sar zadan:
والا هرکدوم برا کار خاصی تعیین شدن اگه تغییر بدیم همه چی به هم میخوره یعنی یه جورایی امکان نداره
اما اگه کار خاصی مد نظرت باشه که برا انجام دادنش امکانات لازم داری با من یا محمد ویا پژمان مطرح کن دسترسی های لازم رو داریم

Mohamad
12-30-2010, 07:03 PM
به نام خدایی که به ما فهم و شعور داد تا علم را ترویج کنیم
سلام دوستان
من قبلا در مورد گروههای کاربری سایت و هر کدام از اونها توضیحات لازم را داده بودم ولی جهت اطلاع دوست عزیزمان و همچنین سابر کاربران و همکاران عزیز که اون پست و تاپیک را فراموش کرده اند یکبار دیگه توضیحاتی را میدم خدمت همه عزیزان :^:
گروه کاربری مدیریت سایت
این گروه شامل دو نفر که میشود و هرگز افزایش و یا کاهش پیدا نمیکند تعداد اعضای این گروه و همواره همین دو نفر باقی خواهند ماند که شامل مدیریت مجموعه آذر تیم و مدیر فنی مجموعه می باشد .
مدیریت سایت فردی است که مجموعه را تاسیس کرده و کلیه حمایتهای مالی و معنوی لازم را از کل مجموعه به عمل میاورد .
تعیین آینده مجموعه و اضافه کردن مجموعه های جدید و تصمیم گیری در مورد ایجاد سایتها و ثبت و خرید دامنه و سرورهای جدید از وظایف مدیر کل بوده و همچنین مدیریت مجموعه موظف به حفظ امنیت مجموعه سایتها و انجمنهای سایت و فراهم آوردن شرایط حمایتی از سایتها می باشد ....
سطح دسترسی به تمام پنلها و سرورهای مجموعه و دامنه ها از حدود اختیارات این فرد است .
مدیریت فنی مجموعه که فردی است که با حمایتهای فنی او مجموعه سایتها راه اندازی شد و زحمات زیادی را نیز ایشان متحمل شدند و واقعا مجموعه آذرتیم به نیمای عزیز مدیون می باشد و به شخصه از این دوست عزیزم ممنون هستم و باید بگم اگه نیما منو تشویق نمیکرد هیچگاه این مجموعه نه راه اندازی میشد و نه موفق ....
سطح دسترسی نیما تقریبا هم سطح مدیریت کل سایت بوده و به کلیه پنلها و مراکز کنترل دسترسی دارد

گروه کاربری آیین نگر
با توجه به گستر مجموعه ها و همچنین مدیران مختلفی که در مجموعه با ما همکاری میکنند و با توجه به تجربه های قبلی من نیاز به فردی که از کاربران حمایت کرده و از این حامیان اصلی ما که وجودشان باعث دلگرمی همه ما می باشد باید حمایتهای لازم را به عمل میاوردیم و اگر خدایی ناکرده یکی از مدیران حق کاربری را نادیده گرفت و یا خارج از دایره ادب با کاربر صحبت کرد باید در حیطه قوانین سایت با اون مدیر برخورد شود و از کاربری که حقش پایمال شده حمایت میشد لذا این گروه ایجاد شد ولی فرد مذکور باید هم مدیر خوبی باشد و هم مهربان و دارای روابط عمومی بالا ....
لذا فرد مذکور به عنوان کسی شناخته میشود که مسِول رسیدگی به قوانین بوده و حتی قدرت عزل مدیر سایت را نیز دارد ....
حدود اختیارات هم سطح مدیر کل در انجمنها ( با توجه به اینکه سارا آیین نگر سایت است و ایشان هم خوب به کلیه ایمیلها و پسووردهای من دسترسی دارند لذا ایشان همه اختیارات بنده را که در بالا ذکر کردم را نیز دارند و حتی تغییر پسووردها که با این ایمیلها صورت میگرد نیز در دسترس ایشان است . آخر ذلالت بنده :دی )

گروه کاربری سرپرستان و ناظمان و تیم اجرایی

این گروهها در حقیقت مدیران کل انجمن شماره یک مجموعه را تشکیل میدهند و با توجه به وظایف اختیارات مختلف دارند که به اختصار توضیح میدم .
Behzad AZ (http://forum2.azardl.com/member.php?u=649) مدیریت کل انجمن و خدود اختیارات کامل در انجمن ، مسیول رسیدگی به انجمن و تعیین مدیران بخشها و انجمنها
Pezhman (http://forum2.azardl.com/member.php?u=16) ناظم کل انجمنها ، حدود اختیارات و وظایف هم سطح مدیریت کل انجمن
sorna (http://forum2.azardl.com/member.php?u=5) سرپرست انجمن و مسیول رسیدگی به اختلافات مدیران

!INFERNAL (http://forum2.azardl.com/member.php?u=4743) و shmp30 (http://forum2.azardl.com/member.php?u=25) مسیولین رسیدگی به کل انجمنها و مدیران و همچنین اداره انجمن و پرتال سایت آذر دانلود و پی سی آسک (انجمن و پرتال شماره یک )

در مورد گروه کاربریتیم اجرایی باید بگم که این عزیزان در ساخت مجموعه کمک زیادی کرده اند و همگی این عزیزان به دلیل مشکلاتی همچون تحصیل و یا خدمت و یا عدم دسترسی به اینترنت مدتی نمیتونند زیاد ما را همراهی کنند لذا به این گروه منتقل شدند تا کاربران هنگام طرح سوالات خود به این عزیزان مراجعه نکنند و درخواستهاشون بی جواب نمانه ، ضمن تشکر و قدردانی از این عزیزان امیدوارم هر چه زودتر مشکلاتشون حل شده و به جمع ما دوباره بپیوندند .

مدیر ارشد انجمن
این گروه مسیول رسیدگی به پستهای خلاف در کل انجمنها بوده و قادر به اخراج کاربران متخلف می باشد (متاسفانه تنها عضو این گروه در حال حاضر مشاور سایت هم هستند ، بیچاره من ...)
سطح دسترسی به مدیریت انجمن را دارا می باشند .

مدیر انجمن و کاندیدای مدیریت
این گروه ها در انجمنی که مدیریت اونو بر عهده دارند تمامی اختیارات مدیریت سایت را دارند و میتوانند علاوه بر دسترسی به بخشهای خصوصی در انجمن تحت مدیریت خود علاوه بر ویرایش و حذف پستهای خود پستهای سایر کاربران را نیز ویرایش و حذف کنند .
تفاوت این دو گروه در این است که اگر کسی در مدت کاندید بودن فعالیت لازم را نداشته باشد مدیریتش لغو شده و به گروه کاربران عادی سایت برمیگردد.

گروههای تخصصی

حدود اختیارات این گروه را و مزایای عضویت در این گروه را مسیول این گروهها احسان عزیز توضیح کاکل داده اند و نیازی به ذکر مجدد نیست

گروه عضو سایت
که میتوانند از کلیه امکانات سایت استفاده کرده و فابلهای پیوستی و لینکها را دانلود کنند و همچنین فایل و عکس در سایت آپلود کنند .

همگی شاد و پیروز باشید :^:

مدیریت مجموعه نرم افزاری آذرتیم ( آدردانلود)