PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسرار انجمن ارواح اثر جدید چیستا یثربی

tina
11-22-2010, 01:23 PM
اسرار انجمن ارواح اثر جدید چیستا یثربی
این مجموعه شامل قصه هایی درباره عشق، تنهایی، اختلاف نسلها، مسائل نوجوانان امروز و آدمهای واقعی دنیای سینما است که در بین آنها قصه های کار نشده ایی از فیلم "دعوت" حاتمی کیا که یثربی نویسنده فیلمنامه آن بوده است، نیز دیده می شود.
این سومین مجموعه قصه یثربی پس از "سلام خانم جنیفر لوپز" و " من آنا کارنینا نیستم" است که کتاب دوم برنده جایزه مهرگان شد، اما یثربی در این کتاب به مسائل واقعی آدمهای پیرامونش تکیه دارد و بسیاری از این قصه ها برگرفته از زندگی واقعی خود او و یا همکاران هنری اش است.
همچنین قصه های "دخترم دوباره مرا به دنیا آورد" و "سیندرلا" که داستان اول در مسابقه نمایشنامه نویسی دانشگاه آیو وا آمریکا به دلیل فضای غریب، زنانه و جسورانه برگزیده شده و داستان "سیندرلا" هم از داستانهایی است که در داخل کشور مورد توجه قرار گرفته است.
کتاب اسرار انجمن ارواح برای گروه سنی خاصی نوشته نشده، اما از نوجوان تا کهنسال مسائل آشنایی در آن پیدا می کنند.
جهت تهیه این کتاب میتوانید با مراکز پخش پیام امروز (66491887) و یا کتاب ماد (66487658) و ققنوس، از توزیع کنندگان کتاب تماس بگیرید.
* پیشنهاد چیستا یثربی به خوانندگان کتاب جدیدش:
دوستان و همکاران عزیزم همانطور که می دانید این کتاب سومین مجموعه قصه من است که بعد از 4 سال مجوز گرفت. بسیاری از قصه های آن واقعی و درباره خودمان است، خیلی خوشحال می شوم اگر شما هم این احساسات تنهایی، عشق، اختلاف پدر و مادر و مهمتر از همه پشت صحنه سینما و تئاتر را تجربه کرده اید راجع به این قصه ها نظرات خود را بگویید.
اسرار انجمن ارواح اثر چیستا یثربی توسط نشرنامیرا منتشر شد.
مجموعه‌داستان "اسرار انجمن ارواح" بر روی پرده سینما
چیستا یثربی؛ نویسنده کتاب گفت: مجوز نسخه ویدئویی این فیلم را گرفته‌ام و علاوه بر نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی فیلم هم بر عهده خودم است. قرار است بعد از ساخت نسخه ویدئویی، اگر نتیجه کار مطلوب بود نسخه سینمایی آن را هم بسازم.به گزارش شبکه ایران، چیستا یثربی عنوان کرده است که فیلمی 90 دقیقه‌ای بر اساس دو داستان "دخترم دوباره مرا به دنیا آورد" و "لعنت بر کریستف کلفت" از مجموعه داستان تازه خود را می‌سازد.
چیستا یثربی در همین ارتباط به مهر گفت: این دو داستان از کتاب "اسرار انجمن ارواح"، به لحاظ مضمونی به هم مربوط است به همین خاطر تصمیم گرفتم این دو داستان را در یک فیلم بگنجانم. همچنین تصویربرداری این فیلم 20 مهرماه شروع می‌شود.
من مجوز نسخه ویدئویی این فیلم را گرفته‌ام و علاوه بر نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی فیلم هم بر عهده خودم است. قرار است بعد از ساخت نسخه ویدئویی، اگر نتیجه کار مطلوب بود نسخه سینمایی آن را هم بسازم.
این نویسنده همچنین افزود: فعالا در مرحله انتخاب بازیگر هستم. با رحیم نوروزی قرار داد بستیم و با شهره سلطانی، بهاره افشاری و لیلی رشیدی هم وارد مذاکره شده‌ام و به زودی فهرست بازیگران کامل می‌شود.
بر این اساس داستان هر دو اپیزود فیلم درباره زندگی عجیب مادر و دختری است که حضور یک مرد غریبه در زندگی‌شان اتفاقات طنز و ترسناکی را برایشان رقم می‌زند. مردی که به جای فرد دیگری اشتباه گرفته می‌شود.
لازم به ذکر است که مجموعه داستان "اسرار انجمن ارواح" عنوان سومین مجموعه داستان چیستا یثربی است که به تازگی منتشر شده و 22 داستان کوتاه درباره عشق، تنهایی، تفاوت نسل ها، تفاوت فرزندان و والدین، عشق‌های اینترنتی، شخصیت‌های سینمایی، ارتباط والدین با فرزندان و... را مورد پرداخت قرار داده است.
کتاب " اسرار انجمن ارواح " در 157 صفحه خود، داستان‌هایی همچون"کوتاه کردن موی مرده"، "سیندرلا ده سال پس از ازدواج"، "سه پنجره"، "بچه‌های حیاط خلوت"، "خفاش شب" و... را دربر می‌گیرد.
شبكه ايران