PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالی در مورد adk8.1

سهند
11-21-2014, 12:19 PM
با سلام
دوستان من میخواستم WADK81-v2-EN رو روی ویندوز 7 نصب کنم ودر اولین مرحله نصب گزینه هایی داره که بعد نصب حدود6گیگ حجم رو از درایو ویندوز اشغال میکنه میخواستم اگه کسی راجب این نرم افزار اطلاعاتی داره کمکی بکنه که من همه قسمتهای نرم افزار رو نصب نکنم وفقط قسمتهایی که لازم وضروری هست نصب کنم ومن در ویندوز خودم اکثرا با ویرایش ستاپ نرم افزارها و ویرایش سی دی نصب ویندوز و ویندوز pe کار میکنم میخواستم ببینم که کدوم قسمتها برام ضروری هست اونا رو فقط نصب کنم که حجم کمتری رو اشغال کنه در اسکرین شاتی که از نرم افزار گرفتم با اعداد1 تا 9 مشخص کردم که هرکدوم از قسمتها به چه دردی در ویندوز میخوره ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

http://up.worldup.ir/uploads/Screenshot-1_0c761.jpg (http://up.worldup.ir/)

Magsoud
11-21-2014, 01:06 PM
سهند عزیز
از نظر من افرادی که با کامپیوتر کار میکنند چند گروهند.
گروهی فقط بخاطر چشم و همچشمی کامپیوتر میخرند و از کامپیوتر فقط به اندازه گوش کردن موسیقی و دیدن فیلم استفاده میکنند.
از نظر من این گروه نادان ترین و ناشی ترین کاربران کامپیوتر هستند.
گروههای دیگری هم هستند که از کامپیوتر استفاده میکنند که بین اینها یگ گروه بیشترین زحمت را متحمل شده و از نظر من بهترین
و وارد ترین کاربران کامپیوتر هستند.
این گروه عاشق کامپیوتر و عاشق یادگیری بیشتر هستند. و هیچ چیز دیگری جز مسائل کامپیوتری سیرابشان نمیکند.
اشکال کار در اینجاست که اکثریت این گروه همواره بیشترین هزینه ها را متحمل شده ولی به کامپیوتر بعنوان منبع درآمد فکر نمیکنند.
لذا همیشه فقط کار میکنند و زحمت می کشند و بقیه از زحمات اینها صاحب درآمد های نسبتا" خوب میشوند ولی خودشان همواره
در زحمتند.

اگر جزو این گروه هستی باید بطور کلی بصورت زیر عمل کنی:
1. بهتر است که حتی الامکان دو تا کامپیوتر داشته باشی.
2. در داخل کامپیوترت باید از هاردی با حجم بالا استفاده کرده و حتما" چندین نوع ویندوز نصب داشته باشی.
3. در هارد خودت پارتیشنی را برای آزمایشاتت در نظر بگیری، و فقط در آن پارتیشن کار های مورد نظرت را انجام دهی.
4. در یک پارتیشن ویندوز دلخواهت را نصب کرده و از آن فقط در حالت عادی استفاده کن ولی همین ویندوز دلخواه را
مجددا" در پارتیشن دیگری هم نصب کرده و از آن برای استفاده اینترنت و انجام آزمایش ها استفاده بکن.
5. بک آپ سیستم های نصب شده را فراموش نکن.
6. هارد اکسترنال برای ذخیره نیاز های روزمره و غیره را فراموش نکن.

شاید بگوئیکه کلی حرف زدم ولی هنوز جواب شما را نداده ام.
ولی اینطور نیست. درست است که من شما را با چشم واقعی ندیده ام ولی قلبا" با شما ارتباط دارم و شما را جزو گروهی
که صحبت کردم و گفتم بهترین کاربران کامپیوتر هستند ،میدانم و اما جواب سوال شما:

شما امروز فقط حداکثر به سه مورد اول دی وی دی بالا نیاز دارید ولی فردا که روشی دیگر برای کار دیگر یاد گرفتید خواهید دید
که بدون داشتن تمام موارد بالا نمیتوانید کاری کنید.

سهند
11-21-2014, 01:44 PM
سهند عزیز
از نظر من افرادی که با کامپیوتر کار میکنند چند گروهند.
گروهی فقط بخاطر چشم و همچشمی کامپیوتر میخرند و از کامپیوتر فقط به اندازه گوش کردن موسیقی و دیدن فیلم استفاده میکنند.
از نظر من این گروه نادان ترین و ناشی ترین کاربران کامپیوتر هستند.
گروههای دیگری هم هستند که از کامپیوتر استفاده میکنند که بین اینها یگ گروه بیشترین زحمت را متحمل شده و از نظر من بهترین
و وارد ترین کاربران کامپیوتر هستند.
این گروه عاشق کامپیوتر و عاشق یادگیری بیشتر هستند. و هیچ چیز دیگری جز مسائل کامپیوتری سیرابشان نمیکند.
اشکال کار در اینجاست که اکثریت این گروه همواره بیشترین هزینه ها را متحمل شده ولی به کامپیوتر بعنوان منبع درآمد فکر نمیکنند.
لذا همیشه فقط کار میکنند و زحمت می کشند و بقیه از زحمات اینها صاحب درآمد های نسبتا" خوب میشوند ولی خودشان همواره
در زحمتند.

اگر جزو این گروه هستی باید بطور کلی بصورت زیر عمل کنی:
1. بهتر است که حتی الامکان دو تا کامپیوتر داشته باشی.
2. در داخل کامپیوترت باید از هاردی با حجم بالا استفاده کرده و حتما" چندین نوع ویندوز نصب داشته باشی.
3. در هارد خودت پارتیشنی را برای آزمایشاتت در نظر بگیری، و فقط در آن پارتیشن کار های مورد نظرت را انجام دهی.
4. در یک پارتیشن ویندوز دلخواهت را نصب کرده و از آن فقط در حالت عادی استفاده کن ولی همین ویندوز دلخواه را
مجددا" در پارتیشن دیگری هم نصب کرده و از آن برای استفاده اینترنت و انجام آزمایش ها استفاده بکن.
5. بک آپ سیستم های نصب شده را فراموش نکن.
6. هارد اکسترنال برای ذخیره نیاز های روزمره و غیره را فراموش نکن.

شاید بگوئیکه کلی حرف زدم ولی هنوز جواب شما را نداده ام.
ولی اینطور نیست. درست است که من شما را با چشم واقعی ندیده ام ولی قلبا" با شما ارتباط دارم و شما را جزو گروهی
که صحبت کردم و گفتم بهترین کاربران کامپیوتر هستند ،میدانم .
استاد شما واقعا لطف دارید و به شما به عنوان استاد واقعی کامپیوتر نگاه میکنم که تا حالا تا به این سن کسی ندیدم که به راحتی ومفتی جواب سوالات را بده وخیلی خیلی براتون احترام قایل هستم ولی یه مشکلی که دارم اینه که سوادمون در حد دیپلم هستش واین یه خورده کار رو برام مشکل کرده
ودر شرایطی هم که گفتید باید عمل کنیم تا بهترین نتیجه رو داشته باشیم همه شرایط شما در کامپیوترم رعایت کردم بجز مورد اول
واخرسر اینکه امیدوارم هرچه زودتر شما رو هم از نزدیک زیارت کنم حداقل 1درصد محبتهای شما رو بتونم جبران کنم