PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قایل توجه کاربران آپلودسنتر فایل

Mohamad
10-18-2014, 11:45 PM
به نام تنها بی نیاز هستی
به اطلاع کلیه کاربران آپلودسنتر فایل میرساند که با توجه به نیاز به حجم و فرمت های مختلف و در عین حال توجه به مسایل امنیتی سرورها در صورتی که از آپلودسنتر فایل سایت به آدرس ( up.worldup.ir ) استفاده میکنید لطفا نام کاربری و یا ایمیل ثبت نامی خود را به یکی از راههای زیر :
1- در همین تاپیک
2- ارسال از طریق پیام خصوصی و یا پروفایل
3- ارسال به ایمیل سایت و یا استفاده از فرم تماس با ما انجمن
info@pc4you.ir

http://ariadl.ir/sendmessage.php

برای بنده ارسال کنند تا گروه اونها به گروه کاربران ویژه که فرمت های بیشتری براش تعریف شده تغییر پیدا کنه و اگر فرمتی هم مد نظر دارند که بنده فراموش کردم هم اون فرمت را بیان کنند .
در ضمن در صورتی که نیاز به گروهی دارید که تصاویر آپلودی شما اتوماتیک واترمارک انجمن بر روی اونها قرار بگیره به بنده اطلاع دهید تا تنظیمات لازم بر روی نام کاربری شما اعمال شود .
:tavajoh: در ضمن در صورتی که فایل های حجیم و بسیار بزرگ را میخواید آپلود کنید ایمیل خود را برای بنده ارسال کنید تا اکانت ftp از سرورهای آپلود مجموعه براتون ساخته بشه .
لازم به ذکر هست که در حال حاضر 64 ترابایت فضا در اختیار داریم و قادر به استفاده از چهار سرور اختصاصی هستیم .
با احترام
محمد :Şflower658Ş:

Mahm00d
11-28-2014, 03:03 PM
با تشکر از ادمین جان عزیز آقا محمد...

نام کاربری من در آپلود سنتر up.worldup.ir : Mahm00d
آقا محمد تا همین آپلود سنتری که داریم نمی شود کاری کرد مثلا مثل پرشین گیگ به اطلاعاتی که آپلود کردیم دسترسی داشته باشیم؟

در مورد واتر مارک به نظرم خوبه اگر بقیه دوستان هم موافق باشند؟؟؟

Mohamad
11-28-2014, 03:17 PM
با تشکر از ادمین جان عزیز آقا محمد...

نام کاربری من در آپلود سنتر up.worldup.ir : Mahm00d
آقا محمد تا همین آپلود سنتری که داریم نمی شود کاری کرد مثلا مثل پرشین گیگ به اطلاعاتی که آپلود کردیم دسترسی داشته باشیم؟

در مورد واتر مارک به نظرم خوبه اگر بقیه دوستان هم موافق باشند؟؟؟

درود
گروه کاربری شما را تغییر دادم ، لطفا تست کنید و اگر فرمت خاصی آپلود نشد اطلاع بدید اضافه کنم
در مورد دستری وقعیتش متوجه منظورت نشدم محمود جان ولی در کل به فایل های خودتان دسترسی دارید اگر روی گزینه پوشه شما کلیک کنید و میتونید فایل را حذف و یا حتی پوشه را به اشتراک بزارید ولی اگر منظور شما ای ن هست که مثلا مثل پیکوفایل تعداد دانلودها نشان داده بشه و یا قبل دانلود کاربر اطلاعات را ببینه اونوقت لینک مستقیم را باید حذف کنم که باز هم اختیاری هست . ولی دسترسی به فایل های آپلودی در هر دو تا آپلودسنتر فراهم هست .
http://up.worldup.ir/uploads/pic675765.png
واقعیتش وقت لازم برای مدیریت و رسیدگی ندارم وگرنه اسکریپت xfilesharing را لایسنسش را خریداری و روی یکی از سرورها نصب میکردم ( منظورم همان اسکریپت آپلودباز و هیپ فایل و ... هستش ) ولی واقعیتش دردسر و پشتیبانی زیادی داره که با وقت من هماهنگ نیست