PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییراتی که در سی دی نصب ویندوز xp میشود انجام داد

Magsoud
10-14-2014, 05:56 PM
من عقیده دارم که یکی از بهترین روش های درک یک موضوع ، آموزش آن موضوع هست!!؟
شاید این جمله به نظرتان مسخره بیایدو حق هم دارید.ولی باور کنید که واقعیت همین است و یا حداقل این مطلب در
رابطه با شخص خودم واقعیت دارد.

برای مثال فرض کنید که کاربری سوالی در مورد چگونگی انجام یک عمل کپی با استفاده از فایل Batch می پرسد.
بنده با اینکه چگونگی کار را میدانم ، قبل از جواب دادن ، اول دوباره مقداری در رابطه با این مطلب مطالعه می کنم و
بعد تصمیم میگیرم که پاسخ دهم.
ولی با خودم میگویم نکند این کاربر سوالات دیگری هم در رابطه با فایل Batch داشته باشد. لذا سعی میکنم در این
رابطه بیشتر مطالعه کنم که اگر سوالات دیگری هم شد بتوانم جواب دهم و در این مسیر معمولا" با نکات و روش های
جدیدی هم برخورد میکنم که قبلا" نمیدانستم.
و لذا قبل از اینکه جواب بدهم باز بیشتر یاد میگیرم.

سال ها بود که در سایت های مختلف آموزشی انگلیسی زبان فعالیت داشته و شناخته شده بودم ولی الان دیگر
بعلل مختلف از جمله بالا رفتن سن و کم حوصلگی و عوامل دیگر کمتر به آن سایت ها مراجعه میکنم. ولی هنوز
ماهی چند بار می بینم که کاربرانی پیام خصوصی داده و سوالاتی دارند.
چند روزی بود که چند تا پیام اینگونه داشتم ولی حوصله نمیکردم سر بزنم و ببینم چه میخواهند.
امروز که حوصله یاری کرد و یکی از این پیام ها را نگاه کردم از سوال مطرح شده تعجب کردم. سوال را که توسط یک
کاربر هندی مطرح شده در شکل زیر مشاهده میکنید:

http://www.worldup.ir/images/24lcuro00mhobzsf94jp.png (http://www.worldup.ir/)

این کاربر هندی پرسیده که چگونه میتوانم تصویر زمینه نصب ویندوز XP را تغییر دهم؟
تعجبم از این بود که فکر میکردم حالا که ویندوز 10 هم وارد میدان شده دیگر کسی با ویندوز XP کار نمیکند و این ویندوز
دیگه فراموش شده و فقط افرادی مثل بنده که از علم روز بدور هستند و بنوعی سنتی فکر میکنند با این ویندوز دلخوش
و راضی اند ولی گویا هنوز خیلی ها با من هم عقیده اند.
جواب ایشان را دادم و بعد با خودم گفتم شاید دوستانی در انجمن خودمان هم مایل باشند نکاتی در رابطه با تغییراتی
که میشود در سی دی نصب ویندوز XP داد ، بدانند.

میشود تعدادی از فایل های موجود در داخل سی دی نصب ویندوز XP را ادیت کرده و بعضی از ظواهر این ویندوز را عوض
کرد که این فایل ها عبارتند از:

NToskrnl.exe
Logonui.exe
MSgina.dll
Shell32.dll
Netshell.dll
Comdlg32.dll
Comctl32.dll
Stobject.dll
hotplug.dll
mydocs.dll
shdocvw.dll
IEFrame.dll
shimgvw.dll
Sysdm.cpl
Winlogon.exe
Explorer.exe
browselc.dll
Winntbbu.dll

که البته هرکدام برای منظور متفاوتی هستند.

موفق باشید.