PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب ویندوز7 از هارد دیسک

سهند
09-23-2014, 10:15 PM
سلام
دوستان من میخواستم ایزوهای مختلف ویندوز رو که در هارد کامپیوتر دارم بدون اینکه روی دی وی دی وفلش کپی کنم از روی هارد خود کامپیوتر بوت کنم و ویندوز رو از روی خود هارد کامپیوتر نصب کنم اینکار چطوری باید انجام بگیره که مشکلی پیش نیاد
ممنون میشم راهنمایی کنید البته به روش ساده وراحت

Magsoud
09-24-2014, 12:26 AM
من درست منظور شما را متوجه نمیشوم.
آیا فرضا" در کامپیوترتان ویندوز xp نصب است و شما میخواهید در کنار آن ویندوز 7 نصب کنید؟

آیا در سیستمتان ویندوز 7 نصب است و میخواهید ویندوز 7 جدید را در همان پارتیشن ویندوز موجود ،مجددا" نصب کنید؟

آیا در سیستمتان ویندوز 7 نصب است ومیخواهید ویندوز 7 را در پارتیشنی غیر از پارتیشنی که الان ویندوز نصب است ، نصب کنید؟

لطفا" بیشتر توضیح دهید. چون فرضا" برای کار با هر کدام از سه نوع گفته شده ، باید روش متفاوتی را بکار ببریم.
و یا فرضا" اگر در سیستممان ویندوز ویستا نصب باشد باز هم روش کار متفاوت خواهد بود.

سهند
09-24-2014, 06:27 AM
در سیستم ویندوز 7 نصب است و میخواهم ویندوز 7 جدید را در همان پارتیشن ویندوز موجود ،مجددا" نصب کنم

turk
09-24-2014, 03:23 PM
مدتهاست از این روش برای نصب استفاده می کنم چون هم سریعتر هست و هم از ترق و تروق رایتر خبری نیس

ایزو رو در درایوی بجز درایوی که میخوای نصب کنی اکسترکت کن و از داخل win7 فعلی فایل setup رو اجرا کن و بقیه مراحل مثل نصب از بوت هست

درایو سون فعلی رو انتخاب و فرمت کن و بعد نصب و بعد حالش رو ببر

می تونی از رو فلش هم این کار رو بکنی البت usb 2 و اگر 3 بود مساله ی درایور ممکنه پیش بیاد

Magsoud
09-24-2014, 11:56 PM
سهند عزیز
نیازتان با جواب مختصر و کافی بالا برطرف شد و یا نیاز به توضیحات بیشتر دارید؟

سهند
09-25-2014, 12:01 AM
استاد هنوز تست نکردم که ببینم به مشکلی برمیخورم یانه اما ابنطوری که دوستمون توضیح دادند فکر میکنم دقیقا عین نصب از سی دی میباشد