PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز شدن پی در پی سایت peyvandha.ir در فایرفاکس

@ref
07-29-2014, 12:44 PM
درود

مدتی هست وقتی در حال وبگردی هستم این سایت بی محتوای peyvandha.ir مدام و در چند صفحه باز میشه .
مشکل از کجاست ؟ برای دوستان اتفاق مشابه افتاده ؟

eDvArDo
07-29-2014, 03:47 PM
سلام

دوست خوبم @ref عزيز، معلومه توي سايتهاي ف-ي-ل-ت-ر زياد پرسه ميزني! :ch0m:

حقيقتش اين سامانه‌ايکه مرکز ف-ي-ل-ت-ر-ي-ن-گ شرکت مخابرات براي سايتهاييکه از نظرشون غير اخلاقي و يا غير مجازند قرار دادند! ugly3

نرو جانم! tanbih.shuma^^

ugly004

سپاس

@ref
07-29-2014, 04:41 PM
ادواردو ی عزیز ، در این حد میدونم که این صفحه چیست و برای چه راه اندازی شده هرچه باشد در کشوری
زندگی میکنم که با طرز فکر حاکم برآن کاملا آگاهم . لازم نیست تو فکر کنی ما جای تو تصمیم میگیریم چه
چیز خوب و چه چیز برایت مضر است . بگذریم . من گفتم در مرورگرم این سایت به صورت خودبه خود باز میشود .
مثلا من در حال خواندن یک مطلب در همین انجمن هستم و ناگهان سه تا تب در مرورگرم باز میشود که همه آنها
این سایت است .

Magsoud
07-29-2014, 06:13 PM
حتما" هفته ای یکبار سیستمت را با برنامه ای مثل Malwarebytes Anti-Malware اسکن کن. اینگونه مشکلات به حداقل میرسند.

h.alipoori
07-30-2014, 12:09 AM
سلام
برای من بارها و بارها اتفاق افتاده
دلیلش احتمالا این هست که در سایتهای خارجی غیر معتبر (سو تفاهم نشود . منظورم سایتهای پورنوگرافی نیست) زیاد میروید و آن سایت تنظیمات بروزر (مرورگر) شما را دستکاری کرده که موقعی که هر سایتی را در آن مرورگر بازکنید آن وبسایتها (وبسایت پیوندها) نیز در کنارش باز میشوند . مثلا من موقعی که یک مطلب یا نرم افزاری در سایتهای فارسی زبان پیدانکنم مجبورهستم که به وبسایتهای خارجی مراجعه کنم که ممکن است از صحت آن اطمینان نداشته باشم . ممکن است سوالی برایتان مطرح شود و آن این است که وبسایت خارجی چرا باید وبسایت ایرانی را برای خود قرار دهد . در جواب میگویم اگر با ف-ی-ل-ت-ر-ش-ک-ن یا وی-پی-ان صفحه مرورگر خود را باز کنید آنوقت صفحاتی که ناخودآگاه برای شما باز میشوند دیگر وبسایت پیوندها نیست بلکه وبسایتهای دیگری است . زیرا این عمل با سرعتی انجام میشود که شما قادر به درک آن نیستید . در اصل موقعی که آن صفحات بازمیشوند وبسایتهای خارجی هستند اما چون ایران اجازه دسترسی به آنها را به شما نمیدهد بصورت اتوماتیک وارد وبسایت پیوندها میشوید .

@ref
07-30-2014, 01:50 AM
دوست گرامی توضیح مناسبی هست و تاحدی مراقانع کردی . البته من هیچگاه با مرورگر اصلی و تغییر در تنظیماتش وارد سایتهای ف-ی-ل-ت-ر شده نمیشوم این مشکل هم به تازگی نه تنها برای من بلکه چندنفردیگرهم اتفاق افتاده که اصلا از ف-ی-ل-ت-ر ش-ک-ن استفاده نکرده اند .
بهرحال ازنظرت استفاده کردم

fg54
07-30-2014, 10:25 AM
افزونه ی Adblock Plus Pop-up نصب کن و -توی تنظیماتش- همه ی صحفه ها را بزار برات بلاک کنه اینطوری اصلا متوجه نمیشی... از ترافیک اینترنتت هم الکی کم نمیشه .

@ref
07-30-2014, 12:09 PM
شما درست میگویید زمانیکه افزونه داشتم اصلا اجازه باز شدن آنرا نمیداد . الان هم هدفم این بود علتش را بفهمم .

fg54
07-31-2014, 01:18 PM
شما درست میگویید زمانیکه افزونه داشتم اصلا اجازه باز شدن آنرا نمیداد . الان هم هدفم این بود علتش را بفهمم .

البته اگر فایرفاکس دارید اول روی اون صحفه که پاپ اپ داره -کلیک راست کنید اینطوری فایرفاکس پاپ اپ را بلاک میکند ولی این ترفند برای باز شدن لینکها کاربردی نداره ...ضمنا بعضی سایتها برای الوده کردن سیستمهای بازدید کننده ها از پاپ اپ استفاده میکنند برای همین هم خیلی مهم است که شما به هر سایتی اجازه باز شدن پاپ اپ ها را ندهید .