PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ساخت مجموعه از نرم افزار های بوت Acronis ؟؟؟

Mahm00d
05-17-2014, 04:57 PM
سلام

دوستان در اینترنت مجموعه ایی مولتی بوت به شکل زیر از نرم افزار های بوت شرکت acronis در قالب یک سی دی برای دانلود وجود دارد

11109

مثلا در همچین مجموعه ها نرم افزار های زیر موجود است:

Acronis ™ Disk Director ® Server 10.0.2288

Acronis ™ Disk Director ® Advanced 11.0.12077

Acronis ™ Disk Director ® Home 11.0.2343

Acronis ™ Snap Deploy ® Server 3.0.3501

Acronis ™ Snap Deploy ® Server 4.0.540
Acronis ™ True Image Home ® 2013 Plus Pack 16.0.6528

Acronis ™ True Image Home ® 2014 Premium 17.0.6673

Acronis ™ Backup & Recovery ® 10.0.13762 with UR

Acronis ™ Backup Advanced ® 11.5.38573 with UR

Acronis ™ Backup for VMWare ® 9.0.10007

Acronis ™ Small Office: Server Cloud Backup ® # 540

سوال من این است که ما خودمان چگونه می توانیم همچین مجموعه ایی را به شکل بالا بسازیم؟:s0:

:Şflower658Ş::Şflower658Ş::Şflower658Ş:

Magsoud
05-17-2014, 05:09 PM
درود
اگر خود برنامه آکرونیس را نصب کنی ، در حین اجرا گزینه ای هم برای ساخت ایزوی بوتیبل دارد

Mahm00d
05-17-2014, 05:41 PM
درود

استاد مشکل من ساخت ایزو بوتیبل با استفاده از فایل نصبی نیست

من می خواهم در یک ایزو چندین نرم افزار از این شرکت رو به صورت مولتی بوت با توجه به عکس بالا بسازم!

یعنی اگر مثلا نرم افزار های زیر رو نصب کنیم می توان ایزویی شامل این دو نرم افزار در یک ایزو داشت؟ugly2
Acronis ™ True Image Home ® 2014 Premium 17.0.6673

Acronis ™ Backup & Recovery ® 10.0.13762 with UR

Magsoud
05-17-2014, 07:19 PM
شاید مطلب زیر بتواند کمکی باشد

Run Acronis Tools By BCDW (http://reboot.pro/topic/7910-run-acronis-tools-by-bcdw/)

Mahm00d
07-05-2014, 02:56 AM
سلام
بعد از مدت ها جواب سوال خودم رو پیدا کردم برای اینکار شما باید نسخه های مختلف نرم افزار های اکرونیس رو در سیستم خوب نصب کنید و سپس با استفاده از گزینه ی ساخت دیسک بوت انتخاب کنید که کدام یک از نرم افزار ها در دیسک بوت باشند

فرض کنید شما سه نرم افزارAcronis True Image Home و Acronis Backup & Recovery وAcronis disk Director در ویندوز 32 بیتی نصب کردید و می خواهید دسیک بوتی شمامل تمامی این نرم افزار ها داشته باشید تمامی نرم افزار های گفته شده گزینه ای برای ساخت دیسک بوت دارند.

برای ساخت دیسک بوت به نظرم از Acronis disk Director یا Acronis Backup & Recovery استفاده کنید و حتما دیسک بوت را با استفاده کرنل لینوکس بسازید اگر Winpe را انتخاب کنید باید WAIK رو نصب کنید و فقط یک نسخه از این نرم افزارها را می توانید بسازید و مولتی بوت نمی توان ساخت. دلیل دیگر برای استفاده از نرم افزار های گفته شده این است که وقتی از گزینه ی مربوط به ساخت دیسک این نرم افزار ها استفاده می کنید مثلا می توانید هر دو نسخه ی 32 و 64 بیتی Acronis disk Director رو در دیسک خروجی داشته باشید اما اگر فرضا دیسک بوت را با استفاده گزینه ی ساخت Acronis True Image Home استفاده کنید فقط می توانید یکی از نسخه های 32 بیتی بر اساس ویندوزی که دارید در خروجی دیسک بوت داشته باشید.

من با استفاده از گزینه ساخت دیسک بوت Acronis disk Director دیسک مولتی بوتی به شکل زیر ساختم

11143

همون جور که در شکل مشاهده می کنید در سمت چپ شکل بالا آیکون مربوط به Acronis disk Director وجود دارد که من می خواستم این شکل نباشد بلکه لگوی زیر بجای آن باشد

http://ariadl.ir/attachments/11109d1400331158t-2014-05-18-02_34_47-acronis_boot_collection_2011_softgozar.com.exe_896 _1.png-windows-photo-vie.png
اگر با نرم افزار Acronis Backup & Recovery دیسک بوت بسازیم لگوی مورد نظر همان بالای می شود .

من با مقایسه دو ایزوی ساخته شده توسط دو نرم افزار متوجه شدم که لگوی مورد نظر فایلی است به نام MENULOGO.PNG در ایزو ساخته شده و من می خواستم با استفاده از UltraISO ایزوی مورد نظر رو ادیت کنم و این فایل را جایگزین کنم اما نمی دام چرا وقتی فایلی جایگزین می کنم با پیغام ظرفیت نداشتم دیسک مواجه می شوم

این عکس قبل از ادیت که ظرفیت را 100 درصد و حجم را 457 مگابایت اعلام می کند اما حجم ایزو 613 مگابایت است

11144

این هم عکسی که فایل لگو را وقتی جایگزین می کنم

11145

این مسئله برام جالب شد و تصمیم گرفتم با نرم افزار دیگری ایزو را ادیت و ذخیره کنم نرم افزار PowerISO را انتخاب کرده و فایل رو به راحتی جایگزین کرد و ذخیره شده اما حجم خروجی ایزو 579 مگابایت شد و در هنگام بوت اخطار داد و نرم افزار اجرا نشد!

11146

در عکس بالا این جالبه که بوت لودر ایزو شناسایی شده و اجرا می شود اما در ادامه دیسک اجرا نشده و اخطار می دهد!!!
این هم عکس از نرم افزار PowerISO :

11148

دوستان من جواب تاپیک ایجاد شده را گرفتم اما مسائل پیش آمده جالب بود گفتم با دوستان در میان بگذارم .

با تشکر ویژه از استاد بزرگوار و مهربان جناب شیرین زبان...:^::^::^: