PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقاد از تاپیک های پشت سر هم کاربران در انجمن و بهم ریختگی انجمن حمله کاربران به صورت اسپمر در انجمن

kambiz
03-14-2014, 12:13 PM
سلام علیکم
یک انتقاد داشتم که محدودیت برای کاربران گذاشته بشه متاسفانه برخی کاربران برای این که تعدادتاپیک هایشان افزایش پیدا کند موضوعات صرفا بدون کارایی که عمدتا در سرچ های ساده اینترنتی هم می توان یافت را پشت سر هم می زنند و انجمن را از حالت تخصصی خود خارج می کنند.
به عنوان مثال کاربر s.rozekabood (http://ariadl.ir/members/s-rozekabood-128639/)
امروز تاپیک های زیادی زدنند که براحتی هماکنون می توانید مشاهده کنید متاسفانه تاپیک های کاربردی نیستند و انجمن را دچار بهم ریختگی کردند و صفحه انجمن انباشته شده از تاپیک ها هرزه و بی فایده (( اسپم))

مدیریت انجمن باید یک فکری برای این کار بکنند و یا مجازات هایی برای چنین کاربرانی در نظر گرفته بشه.

به عنوان مثال : مهندس شیرین سخت حقیقتا تاپیک های مفیدی می زنند و کپی برداری نیست و حقیقتا باید در صفحه اول انجمن تاپیک های ایشان بماند که همه استفاده کنند
بنده قصد جسارت به کسی را ندارم. اما خواهشا کاربران رعایت کنند

و من الله توفیق

Mohamad
03-14-2014, 02:01 PM
سلام علیکم
یک انتقاد داشتم که محدودیت برای کاربران گذاشته بشه متاسفانه برخی کاربران برای این که تعدادتاپیک هایشان افزایش پیدا کند موضوعات صرفا بدون کارایی که عمدتا در سرچ های ساده اینترنتی هم می توان یافت را پشت سر هم می زنند و انجمن را از حالت تخصصی خود خارج می کنند.
به عنوان مثال کاربر s.rozekabood (http://ariadl.ir/members/s-rozekabood-128639/)
امروز تاپیک های زیادی زدنند که براحتی هماکنون می توانید مشاهده کنید متاسفانه تاپیک های کاربردی نیستند و انجمن را دچار بهم ریختگی کردند و صفحه انجمن انباشته شده از تاپیک ها هرزه و بی فایده (( اسپم))

مدیریت انجمن باید یک فکری برای این کار بکنند و یا مجازات هایی برای چنین کاربرانی در نظر گرفته بشه.

به عنوان مثال : مهندس شیرین سخت حقیقتا تاپیک های مفیدی می زنند و کپی برداری نیست و حقیقتا باید در صفحه اول انجمن تاپیک های ایشان بماند که همه استفاده کنند

و من الله توفیق

درود
شما با چه حقی به خودتان اجازه میدید ارسال ها و تاپیک های کاربران دیگه را بدون کاربرد بدانید ؟
فکر نمیکنید تشخیص این مورد با مدیران و مدیران ارشد هست ؟
در ضمن اون کاربری که شما ازش سخن میگید خانم مهندس هستند و رشته ایشان کامپیوتر هست و سه سال در این انجمن دارند زحمت میکشند و اتفاقا حدود ده پست ایشان را خود بنده امتیاز دادم و دکمه سپاس را زدم
شما بلد نیستی از انجمن استفاده کنی مشکل ایشان هست ؟ یا فکر کردید اینجا هم انحصارا باید دست گروه و طبقه شماها باشه ؟
این گزینه هایی که تو عکس زیر هست برای چه موردی هستند ؟
http://www.worldup.ir/images/7li7mgtelbgcjfgxyeeq.png
در صورتی که سعیده خانم درخواست بدن ده روز دسترسی شما یه دلیل توهین به مدیران سایت قطع خواهد شد
در آخر اسم استاد را اشتباه نوشتید و غلط املایی داره ، جهت احترام لطفا اصلاح کنید
در ضمن لینک تبلیغاتی اون سایت را از امضاتون سریعا حذف کنید
موفق باشید

eDvArDo
03-14-2014, 03:53 PM
سلام علیکم

و من الله توفیق

سلام

حاج آقا دير اومدي!

باعث تاسفه که چنين نظري داديد.

سعيده خانم، خانمي محترم و مديري زحمتکش و لايق هستند.

گفتنيهارو مديريت انجمن فرمودند، فقط اميدوارم ديگه در هيچ جايي و هيچ موردي عجولانه قضاوت نکني.

s.rozekabood
03-14-2014, 04:29 PM
با سلام و خسته نباشید خدمت همگی من از همین امشب انصراف میدم و دیگه تو این انجمن پست نمیدم تا بعضی ها که انتقاد کردند راحت باشن وقتی قدرتو ندونن همون بهتر که بری از همه عزیزان از همین جا خداحافظی میکنم امیدوارم منو به خوبی خودتون ببخشید خداحافظ همگی

Mohamad
03-14-2014, 04:54 PM
با سلام و خسته نباشید خدمت همگی من از همین امشب انصراف میدم و دیگه تو این انجمن پست نمیدم تا بعضی ها که انتقاد کردند راحت باشن وقتی قدرتو ندونن همون بهتر که بری از همه عزیزان از همین جا خداحافظی میکنم امیدوارم منو به خوبی خودتون ببخشید خداحافظ همگی

درود
من معذرت میخوام سعیده خانم ولی یک نکته ای را لازم بگم
مگه تا حالا به خاطر ایشان پست میدادید ؟
قرار باشه مثل دختر بچه های 5 ساله هر کی هر چی گفت قهر کنید که نمیشه زندگی کرد ، شما سه ساله اینجا دارید زحمت میکشید و در کنار رها خانم ، شیرین خانم ، الهام خانم و مهسا خانم گرداننده اصلی انجمن هستید حالا به خاطر یکی که از امضا و آواتارش معلومه چیکاره هست و اسم و آواتارش بدجور بهم میان میخواین قهر کنید ؟
اگر اینطور من حرفی جز این دو جمله ندارم
عید را بهتون تبریک میگم و امیدوارم موفق باشید

sorna
03-14-2014, 07:38 PM
سلام علیکم

و من الله توفیق

درود
واقعا برای خودم متاسفم که امروز یه خورده کار داشتم صبح نبودم تا شما رواخراج کنم بلکه این یه تلنگر بشه حرف زدن یاد بگیرید

سعیده خانم می خواید برید جای دیگه ادرس بدید ماهم بیایم