PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه قدرتمند Total uninstall 6.3.4 در شکل و شمایلی جدید

Magsoud
01-29-2014, 07:49 PM
برنامه Total Uninstall یکی از برنامه هائی است که بنده بشدت به آّن علاقه دارم
با توجه به نیاز اکثر کاربران ماهر به این برنامه ، این برنامه را مختصری دستکاری کرده و آن را با شکل و شمایلی دیگر
در لینک زیر آپلود کردم.

Tracer.rar (حجم 5 مگا بایت) (http://www.mediafire.com/download/sdbv105v4hd6g40/Tracer.rar)

مختصری از تغییرات به شرح زیر است:

__ نام برنامه به Tracer تغییر داده شد
__ برنامه در محل دیگری نصب میشود لذا میتوانید همزمان هم این برنامه و هم برنامه اصلی (Total uninstall 6.3.4)
را نصب کنید.
__ برنامه بعد از نصب ، اکتیو شده خواهد بود.
__ میتوانید براحتی برنامه را حتی وقتیکه به اینترنت وصل هستید نصب و استفاده نمائید.
__ نیازی به حفاظت برنامه در Firewall و غیره هم نیست. چون کد ها طوری دستکاری شده اند که برنامه موقعیکه
میخواهد به اینترنت وصل شود به لینک هائی وصل خواهد شد که وجود خارجی ندارند.

Mahm00d
01-30-2014, 11:26 AM
سلام
درود و خسته نباشید خدمت استاد گرامی ...:yes:

این نسخه را می توان در ویندوز 64 بیتی نصب و استفاده کرد؟؟؟

ضمنا استاد من خیلی وقت است علاقه مند هستم بتوانم کد های برنامه و همچنین شکل و شمایل و اضافه کردن زبان های دیگر به نرم افزار و ... برنامه های مختلف رو تغییر دهم
فرصتی پیش آمد تا این سوال رو در این تاپیک بپرسم اگر امکان دارد تغییراتی که در این نرم افزار پر کاربرد و عالی داده اید را در فرصت مناسب شرح دهید

البته فکر کنم جواد جان هم تغییراتی در این برنامه داده بودند و من می خواستم در پست ایشان هم این در خواست رو بکنم که نحوه تغییرات رو آموزش دهند که به دلیل امتحانات و... فراموش کردم که همیجا از ایشان هم می خواهم اگر فرصت دارند تجربیات خودشان را به اشتراک بگذارند

:Şflower658Ş:

Magsoud
01-30-2014, 12:38 PM
محمود جان
این نمونه را فقط در سیستم های 32 بیتی میتوانید استفاده کنید
من قسمت های 64 بیتی برنامه را حذف کرده ام .چون خودم سیستم 64 بیتی ندارم

در مورد کارکردن با کد ها قبلا" در سایت های قبلی مطالبی داشتم و باز اگر فرصتی بود سعی میکنم
یکی دو نمونه توضیح دهم
ولی در کل صحبت در این موارد خیلی سنگین و سخت است

Mahm00d
01-30-2014, 01:22 PM
محمود جان
این نمونه را فقط در سیستم های 32 بیتی میتوانید استفاده کنید
من قسمت های 64 بیتی برنامه را حذف کرده ام .چون خودم سیستم 64 بیتی ندارم

در مورد کارکردن با کد ها قبلا" در سایت های قبلی مطالبی داشتم و باز اگر فرصتی بود سعی میکنم
یکی دو نمونه توضیح دهم
ولی در کل صحبت در این موارد خیلی سنگین و سخت است

درود
تشکر استاد...
استاد لطف کنید نسخه ی 64 بیتی رو هم بسازید و در سایت قرار دهید

در مورد این موضوع می دانم مبحث سنگین و شیرینی هست اگر لطف کنید آموزش دهید ممنون می شوم
استاد اگر بکاپی از مطالب گفته شده در سایت های دیگر دارید لطف در اینجا هم قرار دهید

بازم ممنونم...
:^:

fg54
02-03-2014, 04:18 PM
سلام . استاد من موندم شما چرا به سمت ویندوز 64 بیتی نمی ایید ؟

Mahm00d
02-03-2014, 06:33 PM
درود
با اجازه از استاد گرامی ...
چون متاسفانه ایشان همان جور که در پست پیشین خود گفتند سیستم 64 بیتی در اختیار ندارند که بتوانند تست کنند

Mahm00d
04-20-2014, 12:31 AM
سلام
استاد لطف می کنید سر فرصت نحوه انجام این کار رو شرح دهید از جمله اینکه چگونه کاری کنیم که این نرم افزار هنگام نصب کرک شده باشد ؟؟؟
سوال اصلی من در رابطه با کرک بودن بعد از نصب است.
می خواهم این نرم افزار رو در ویندوز های 64 بیتی هم داشته باشم اگر نحوه کار رو شرح دهید من در ویندوز 64 بیتی چک می کنم
با تشکر فروان...
نمی دونم به غیر تشکر و دعا کار دیگری برای استاد عزیزممی تونم انجام بدم یا خیر...؟
امیدورام همیشه سلامت و پایدار باشید :^:

Magsoud
04-20-2014, 06:15 PM
محمود جان
در این نمونه ای که بنده گذاشته ام ، واقعا" تغییرات زیادی داده شده است که توضیح همه آن ها امکان ندارد زیرا:

1. قسمت اعظم کار را کسی انجام داده که فایل کرک شده TU.exe را درست کرده است.
2. بنده از فایل کرک شده توسط شخص مذکور استفاده کرده و توانسته ام تغییرات خیلی بیشتری در برنامه ایجاد کنم.
اگر میگویم که توضیح همه تغییرات امکان ندارد یکی از دلایلش به شرح زیر است:

فرضا" من دنبال عبارت xxxxxxxxxxxxxx در برنامه گشته ام تا آن را به عبارت دیگری تغییر بدهم مثلا" دیده ام که برنامه
در حین اجرا بطور اتوماتیک به سایتی بنام فرضا" xxx.com وصل میشود. و من سعی کرده ام دنبال عبارت xxx.com
در کد برنامه گشته و بعد از پیدا کردن ، آن را به عبارت دیگری تغییر دهم تا برنامه نتواند به سایت اصلی وصل شود.
اما در اینجا مشکلاتی پیش آمده:
فرضا" اولین برنامه ای که استفاده کرده ام نتوانسته عبارت xxx.com را پیدا کند.
برنامه دوم توانسته پیدا کند ولی نتوانسته تغییرش بدهد
برنامه سوم پیدا کرده و تغییر داده

این مسئله دهها بار در رابطه با عبارات مختلف پیش آمده و ساعت ها و روز ها وقت برده
و من واقعا" الان نمیدانم این همه عبارات که تغییر دادم کدام ها بودند و کدام برنامه ها توانستند این کار را انجام بدهند.

فقط در یک صورت میتوانم به شما در رابطه با ورژن 64 بیتی کمک کنم و آن اینکه شما برنامه Total Uninstall 6.3.4 Pro
را از یکی از لینک های زیر دانلود کرده و در سیستم 64 بیتی تست کنید اگر جواب داد اعلام بفرمائید تا روش ساخت
اتوماتیک را شرح دهم:

Total.Uninstall.6.3.4.100.rar (21,35 MB) - uploaded.net (http://uploaded.net/file/p08b72q4)
Download file Total.Uninstall.6.3.4.100.rar (http://rapidgator.net/file/74bfac9cc4c4aaab8c31a7fc163b1298/Total.Uninstall.6.3.4.100.rar.html?referer=http://www.dl4all.com/software/1678685-total-uninstall-634-professional-multilanguage-cracked.html)
secureupload.eu - Fast & Secure cloud storage (http://www.secureupload.eu/91r446smlux2/Total.Uninstall.6.3.4.100.rar)

Mahm00d
04-20-2014, 11:19 PM
سلام
استاد خیلی ممنونم...
دانلود کرده و نصب می کنم اما استاد منظور شما رو از تست دقیقا متوجه نشدم!!!
منظورتان این است که در هنگام متصل بودن به اینترنت تستش کنم؟
استاد من نسخه ی پرتابل این برنامه که نمی دانم شامل 64 بیتی است یا خیر رو که از سایت های ایرانی دانلود می کنم در ویندوز 64 بیتی استفاده می کنم
اما اگر متصل به اینترنت باشم کرک این نرم افزار از بین می رود!

استاد راستی مگر ستاپ این نرم افزار توسط کامپایلر Inno.Script.Studio ساخته نشده است؟

بازم ممنون:^:

Magsoud
04-20-2014, 11:55 PM
منظور من این است که نصب کنی و ببینی کار می کند و اکتیو شده است یا نه
(در ضمن این نوعی که دانلود میکنی به احتمال زیاد در موقع وصل شدن به اینترنت هم سریالش باطل نشود)

Mahm00d
04-27-2014, 01:30 PM
سلام
با تشکر از استاد عزیزم:yeah:

اول از همه عذر خواهی می کنم به خاطر دیر کردی که داشتم و نتونستم نتیجه ی تست را بگویم این مدت چند روزی دانشگاه بودم و بعد سرم شلوغ بود و نتوستم به انجمن و دوستانم سری بزنم
در هر صورت:
استاد نرم افزار را در ویندوز 64 بیتی نصب کردم در پوشه ی program file در درایور c نصب شد کرک را اعمال کردم و نرم افزار را هنگام متصل بودن به اینترنت اجرا کردم و مشکلی نبود وکرک از بین نرفت
خیلی خیلی ممنونم...
اما نکته ای که توجه من رو به خودش جلب کرد این بود که به قسمت About در سربرگ help رفتم تا توضیحات مربوط به نرم افزار و کرک را ببینم!
همان گونه که در تصویر زیر مشاهده می کنید لیبل 32 بودن نرم افزار در این قسمت وجود دارد!
11104

حال آیا این نرم افزار کلا 32 بیتی است یا به خاطر کرک کردن این مسئله به وجود آمده است؟!!!

:merc567::merc567::merc567:

Magsoud
04-27-2014, 02:40 PM
بنده فقط میدانم که کرکی که استفاده کرده ای 32 بیتی است لذا برنامه باید 32 بیتی باشد
اگر این روش در سیستمت کار کرد بنابر این فایل بنده هم باید بتواند در سیستم شما کار کند
بهر حال چون سیستم 64 بیتی ندارم نمیتوانم پاسخ مطمئنی بدهم

سهند
07-02-2014, 08:38 AM
استاد من یه سوالی برام پیش اومده که نمیدونم تا چه حدی درست وعملی هست
من با این نرم افزاری که شما درستش کردید میخواستم تغییراتی که در ستاب یه نرم افزار بود رو یه مقدار دستکاری کنم میخواستم ببینم ایا ممکنه که با این تغییرات که میدم بتونم خروجی از نرم افزار بگیرم واینکه خروجی که گرفتم ایا میشود توسط یه ستاپ ساز خیلی معمولی این تغییرات اعمال شده رو دوباره تبدیل به فایل ستاپ کنم

مثال: نصب معمولی نرم افزاردانلود منیجر واکتیو کردن اون-----مشاهده تغییرات در نصب واکتیوشدن توسطTracer-----خروجی گرفتن از ستاپ نرم افزار دانلود منیجر توسط نرم افزارTracer ------ اضافه کردن یا کم کردن قسمتهایی به نرم افزار((تغییرات در نرم افزار ))-----درست کردن یه نرم افزار جدید با خروجی که از tracer گرفتیم به اضافه تغییراتی که اعمال کردیم توسط یه ستاپ ساز عمومی ومعمولی----دانلود منیجر اماده نصب با تغییرات اعمال شده

در اصل منظورم اینه که اول نصب نرم افزاری رو توسطtracer مشاهده وذخیره کنیم بعد تغییراتی بهش بدیم بعد توسط یه نرم افزار اینستالر عمومی همین تغییرات رو به فایل ستاپ نرم افزار مورد نظر اضافه کرده ودر خروجی یه ستاپ جدید بگیریم

Magsoud
07-02-2014, 02:08 PM
هر برنامه ای پس از برنامه نویسی ، برای اینکه قابل استفاده توسط کاربر بشود ، بایستی توسط یکی از انواع Setup
ساز ها کامپایل شده و بصورت یک فایل اجرائی در بیاید که کاربر پس از اجرای این فایل اجرائی خواهد توانست از برنامه
استفاده نماید.

بعضی برنامه ها توسط ست آپ ساز هائی کامپایل شده اند که ما میتوانیم آن ها را DeCompile کنیم. یعنی میتوانیم
کد های بکار رفته و فایل های موجود در داخل فایل اجرائی را استخراج کنیم.

برای مثال فرض میکنیم که شرکتی برنامه خود را توسط Inno Setup به فایل اجرائی تبدیل کرده است.در اینگونه موارد
نیاز به مانیتور کردن مراحل نصب و غیره نیست. و ما میتوانیم صرفا" فایل ها ( و نیز کد های بدست آمده ) را بدلخواه
تغییر داده و سپس فایل ها و کد های تغییر داده شده را مجددا" توسط برنامه Inno Setup در این مثال ، به فایل اجرائی
تبدیل کنیم.
که مسلم است این فایل اجرائی جدید در حین نصب تغییرات ما را اعمال خواهد کرد.

اما برنامه هائی هستندکه فایل نصب آن ها بعلل مختلفی یا شناخته شده نیستند و یا کدبندی شده اند و ما نمیتوانیم
به سادگی به فایل ها و یا کد های داخل آن دسترسی پیدا کنیم.
در این موارد فقط میتوانیم با مانیتور کردن مراحل نصب برنامه توسط برنامه Total Uninstall و یا برنامه های مشابه ، به
فایل ها و تعدادی از کد های داخل آن ها (نه همه کد ها) ، دسترسی پیدا کنیم.

و معلوم است که میتوانیم فایل ها و کد های بدست آمده را تغییر داده و سپس برای آن ها ست آپ جدید بسازیم
که این روش در بیشتر موارد (نه همه موارد) کار خواهد کرد.

سهند
07-02-2014, 05:44 PM
بعضی برنامه ها توسط ست آپ ساز هائی کامپایل شده اند که ما میتوانیم آن ها را DeCompile کنیم. یعنی میتوانیم
کد های بکار رفته و فایل های موجود در داخل فایل اجرائی را استخراج کنیم
---------------------------------------------------------
اما برنامه هائی هستندکه فایل نصب آن ها بعلل مختلفی یا شناخته شده نیستند و یا کدبندی شده اند و ما نمیتوانیم
به سادگی به فایل ها و یا کد های داخل آن دسترسی پیدا کنیم.
در این موارد فقط میتوانیم با مانیتور کردن مراحل نصب برنامه توسط برنامه Total Uninstall و یا برنامه های مشابه ، به
فایل ها و تعدادی از کد های داخل آن ها (نه همه کد ها) ، دسترسی پیدا کنیم.

استاد اگه ممکنه برای هر دو روش مثالی بزنید ونحوه کار رو توضیح دهید ممنون میشم http://ariadl.ir/images/smilies/smilies-azardl%20(182).gif

Magsoud
07-02-2014, 07:54 PM
برای مثال ، اگر بخواهیم برنامه هائی را که توسط NSIS کامپایل شده اند ، را Decompile بکنیم ، میتوانیم به فایل های
موجود در داخل برنامه دسترسی پیدا کنیم ، ولی نمیتوانیم کد های مربوطه را بدست بیاوریم.

در حالیکه میتوانیم اکثر برنامه های کامپایل شده توسط برنامه Inno setup را Decompile کرده و هم فایل های داخل آن
و هم کد های بکار رفته در آن را داشته باشیم که بتوانیم تغییر دهیم.

سهند
07-03-2014, 10:13 PM
استاد خیلی ببخشید زیاد سوال میکنم از این بابت معذرت میخوام ((فکر میکنم کسی به اندازه من اینقدر گیر نداده بود اخه استاد کم سوادی برام دردسره والان هم با این سوالات برای شما هم دردسر شده)):^:
استاد اگر براتون امکان داره نحوه مونیتورینگ وخروجی گرفتن وویرایش و در اخر تبدیل به فایل ستاپ جدید یه نرم افزاری رو به انتخاب خودتون توضیح بدیدخیلی ممنون میشم

Magsoud
07-04-2014, 09:17 PM
به بحث (نصب این برنامه چه تغییراتی در سیستم ما ایجاد کرده است؟ (http://ariadl.ir/thread169993.html#post333316)) مراجعه فرمائید

سهند
07-22-2014, 08:57 PM
استاد من با استفاده از این برنامه تغییرات نرم افزارها رو درسیستم رصد کردم ولی یه سوال برام پیش اومده برای مثال :
نرم افزار دانلود منیجر در سیستم من هم در قسمت یوزر یه پوشه اضافه کرده و هم یه پوشه در فولدر پروگرام دیتا
اگر ما در حین درست کردن برنامه جدیدبا استفاده از تغییراتی که در نرم افزار میدیم پوشه مربوط به یوزر رو حذف کرده وفقط پوشه مربوط به پروگرام دیتا رو بذاریم ایا مشکلی در کار نرم افزار ایجاد خواهد کرد وایا در منوی استارت این گزینه ها ظاهر خواهد شد طبق عکس زیر

http://8pic.ir/images/e0ev9ongjucdc29at5s7_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=e0ev9ongjucdc29at5s7.jpg)

Magsoud
07-22-2014, 11:38 PM
میتوانی قسمت هائی را که فقط شورت کات هستند حذف کنی و در کار خود برنامه هیچ تغییری نمیگذارد.
ولی بهر حال بسته به روشی که برای ساخت ست آپ برنامه استفاده میکنی ، بطریقی باید در جائیکه مورد
نظرت هست یک شورت کات هم برای اجرای برنامه درست کنی.