PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه مهم در مورد انتقال سرور سایت

Mohamad
12-18-2013, 07:15 PM
به نام آنکه او را می پرستم :^:
کلیه مدیران و کاربران گرامی توجه کنند که با توجه به مشکلاتی که در ماه گذشته در شبکه اینترنت ملی ایران به وجود آمد سایت هایی که سرورهای آنها در کشور انگلیس قرار داشتند با مشکل مواجه شدند و متاسفانه با برخورد نامناسب شرکت هاستینگ سایت مواجه شدیم لذا تصمیم گرفتم بعد از مدتها سایت را به سرور اختصاصی انتقال بدم و سروری از دیتاسنتر هتزنر با هزینه 59 یوزو ماهیانه هزینه اجازه و 59 یورو هزینه ستاپ و 29 یورو هزینه ماهیانه لایسنس ها تهیه گردید و امشب بعد از کانفیگ های لازم و اتمام کانفیگ های امنیتی و وب سرور سایت را به امید خدا و به کمک شما دوستان بر روی سرور اختصاصی خودمان منتقل خواهیم کرد . لذا خواهشمندم تا اطلاع بعدی از آپدیت انجمن خودداری کرده و منتظر باشید تا انتقال کامل انجام گرفته و IP های جدید ست گردند .
امیدوارم این خدمت کوچک را قبول کنید و مورد توجه شما قرار گیرد .
مشخصات سخت افزاری سرور :
Intel® Core™ i7-4770
Quadcore Haswell
http://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html
incl. Hyper-Threading Technology

RAM 32 GB DDR3 RAM
Hard Drive 2 x 240 GB SATA 6 Gb/s SSD
(Software-RAID 1)
Connection 1 Gbit/s-Port
Guaranteed Bandwidth 200 Mbit/s
Inclusive Traffic 20 TB

لازم است عرض کنم که فقط این انجمن و آپلودسنترهای عکس بر روی سرور مذکور منتقل خواهند شد و فعلا قصد انتقال سایت های فیلم را ندارم .
با سپاس
محمدزاده :Şflower658Ş:

Magsoud
12-20-2013, 03:07 PM
اطلاع نداشتم و چقدر غصه خوردم
زنده باشی و سربلند

Mohamad
12-20-2013, 03:30 PM
اطلاع نداشتم و چقدر غصه خوردم
زنده باشی و سربلند

درود
واقعا شرمنده ام باید پیامک میزدم ولی ماجرایی پیش اومد که در ادامه توضبح میدم

دوستان عزیز تقریبا بیشتر کارهایی که شما میتونید ببینید انجام شده و با کمک یکی از دوستان بعد از تلاش بسیار و عجله کارهای سرور تقریبا داره تمام میشه
من بخشی از کارهای انجام گرفته را در اسپویلر قرار میدم که خودتان قضاوت کنید و ببینید که سریعتر میشد انجام داد ؟

- آپدیت کلیه سرویس های مورد نیاز و کرنل اصلی سیستم
- نصب و کانفیگ دیوار آتشین
- نصب و کانفیگ آنتی ویروس و انتی شلر (sheller) و تنظیم گردید که هر شب سرور رو اسکن و نتیجه رو به ایمیل ارسال کنه که بتونید شل های الوده رو حذف نمایید
- نصب و کانفیگ آنتی دی داس
- نصب و کانفیگ آنتی روت کیت
- بهینه سازی و ایمن سازی سرویس دهنده وب apache
- ایمن سازی پوشه tmp/ که یکی از مهمترین قسمتهای نفوذ به سرور است
- ایمن سازی سرویس دهنده ssh
- ایمن سازی سرویس دهنده php
- ایمن سازی سرویس دهنده dns
- ایمن سازی سرویس دهنده ftp
- ایمن سازی سرویس دهنده mail برای جلوگیری از دریافت اخطار spam
- حذف سرویسها غیر استفاده سرور
- ایمن سازی سرویس دهنده sql
- نصب و کانفیگ نرم افزار مانیتورینگ mysql و پروسه های در حال اجرا
- بهینه سازی Mysql برای راندمان بیشتر
- ایمن سازی پوشه های /tmp /var/tmp /dev/shm
- اعمال تنظیمات مورد نیاز برای بکاپ گیری
- جلوگیری از بایپس وب سرور و php
- کنترل اسکریپت های perl , cgi , pyhton
- یک نرم افزار مانیتورینگ با دستور htop ( جهن مشاهده میزان مصرف رم - سی پی یو و..)
- آنتی ویروس و آنتی شل نصب و تنظیم شد که شب ها خودکار اسکن کنه و فایل های مشکوک را شناسایی و خودکار حدف کند
- بکاپ ها نیز تنظیم و بصورت روزانه تنظیم گردید
- ساعت سرور به تایم ایران سینک شد
- suhosin نصب کردید ( برای امنیت و جلوگیری از اجرای شل ها )
- پورت ssh جهت امنیت بیشتر به ؟؟؟؟ ( محرمانه :دی ) تغییر یافت
- cent os 6.4 هم که آخرین ورزن می باشد برورسانی شد
- انتی شل هم نصب شد و تنظیم شد که هر شب اسکن کنه و نتیجه رو به ایمیلم ارسال کنه
- ioncube loader نصب گردید
- شتاب دهنده Eaccelrator جهت سرعت بهتر php نصب و تنظیم شد
- memcache server برای عملکرد هرچه بهتر اسکریپت ها نصب گردید ( بر روی سرورهای نت افراز مثلا نصب هست که یکی از دلایل سرعت زیاد و همچنین مصرف کمتر پهنای باند کاربران میشود )
فکر کنم بیست تا تنظیمات و نرم افزار امنیتی فقط نصب شده ولی باز هم امنیت صد در صد نیست

اما با برنامه ریزی بنده قرار نبود حتی یک دقیقه انجمن از دسترس خارج بشه ولی متاسفانه وقتی فروشنده هاستینگ قبلی که یک دختر بچه احمق بیشتر نیست متوجه شد ما سرور خریداری کردیم و قصد انتقال داریم اول بکاب ها را بر روی سی پنل بست و حاضر به دادن بکاب نبود و وقتی متوجه شد که ما قصد شکایت داریم و همچنین با پست شکایت در انجمن وبمسترها روبرو شد ناچارا بکاب را داد ولی با وجود اینکه بیشتر از هفت روز از زمان اکانت ما باقی مانده بود اکانت را حذف و پنل ها را بست ناچارا در این مدت سایت بسته و با مشکلاتی روبرو شد . این دومین بار است که اینها به دلیل لجبازی و بار اول هم به دلیل عدم تخصص برای ما مشکل ایجاد میکنند . چند ماه قبل بود که به دلیل نداشتن تخصص لازم در هنگام تنظیمات وب سرور تمامی سایت های روی سرورهای اونها قطع شد و متاسفانه بعد از دو هفته به ما اعلام کردند چون حجم دیتابیس ما زیاد بوده سیستم اونها بکاب برنداشته ولی خدا لطف داشت و خود من هر چند روز یکبار بکابگیری را بر روی دو VPS مجموعه انجام میدادم و با همان بکاب سایت نجات پیدا کرد ! جالبه بدانید اینها حتی از مشتری های خودشان یک معذرت خواهی هم نکردند و هیچ خسارتی هم به اونها ندادند . در هر حال به لطف خدا تونستیم سروری بسیار پرقدرت تهیه کنیم که مشخصات اون در پست اول هست و اگر زنده باشم و شما با من همراه باشید سعی میکنم امکانات را بهتر هم بکنم .
دوستان در صورت بروز مشکل نگران نباشید و رفع خواهد شد و بدانید در حال کار و بررسی هستم .
با سپاس از همه دوستان

Mohamad
12-20-2013, 03:31 PM
در ضمن دوستان با توجه به استفاده از isp های مختلف اعلام کنند سرعت انجمن برای اونها چطور هست . البته لطفا بار اول که عکس ها و قالب انجمن باید load بشه را فقط در نظر نگیرید

Magsoud
12-20-2013, 04:29 PM
برای من که صفحه انجمن سریعتر از قبل بار میشود
سپاسگزارم. خسته نباشید

mehraboOon
12-20-2013, 10:29 PM
خوب است...:nish:به به..:yeah:
دست مریزاد...:^:

Mohamad
12-20-2013, 10:50 PM
خوب است...:nish:به به..:yeah:
دست مریزاد...:^:

درود
بیشتر از همه از شما میترسیدم که هم این روزها خشن شدید ugly4 هم گفتم الان میگه این باز زد سایت را بست :دی FARAR:..

mehraboOon
12-21-2013, 12:10 AM
خداییش من خشانت دارم ...:afd:
این بازیهات نمیذارن من قهرمان بشم....:ashk:
اومده جلو اسم خودت یه جام قهرمانی گذاشته...:ch0m::n00:
منم ازونا میخوام....:yeah:triniti

Mahm00d
12-21-2013, 12:11 AM
سلام
دورد خدمت ادمین عزیز ...
از زحمات شما کمال تشکر رو دارم

من دو روز بود که نمی تونستم وارد انجمن شوم کش مرورگر خود رو پاک کردم بعد وارد انجمن شدمugly2
در مورد سرعت بارگذاری سایت برای من هم سریعتر باز شد:yes:

تشکر...
:^:

fg54
12-22-2013, 12:37 PM
سلام به همه عزیزان . جناب خسته نباشید فاروم سرعتش برای من هم بهتر شده به امید روزهای انجمن . یک پیشنهاد البته میدونم جاش نیست.. اسم انجمن زیاد جالب نیست اگر بشه به نامی تعویض بشه که بیشتر در نتایج جستجوها بیاد بهتره البته اگر ممکن باشه و شما موافق باشید .:^:

Mohamad
12-22-2013, 01:03 PM
سلام به همه عزیزان . جناب خسته نباشید فاروم سرعتش برای من هم بهتر شده به امید روزهای انجمن . یک پیشنهاد البته میدونم جاش نیست.. اسم انجمن زیاد جالب نیست اگر بشه به نامی تعویض بشه که بیشتر در نتایج جستجوها بیاد بهتره البته اگر ممکن باشه و شما موافق باشید .:^:

درود
من متوجه منظور شما نشدم
آریادانلود نامناسب هست یا مرکز تخصصی آموزش کامپیوتر و اینترنت ؟

fg54
12-26-2013, 01:20 PM
درود
من متوجه منظور شما نشدم
آریادانلود نامناسب هست یا مرکز تخصصی آموزش کامپیوتر و اینترنت ؟

درود . نه اصلا نامناسب نیست و منظور من هم ابدا این نبود . گفتم شاید یک اسم با مسمای دیگه پیدا بشه . دارم بهش فکر میکنم...