PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه در مورد آپگرید انجمن

Mohamad
09-25-2013, 04:30 PM
به نام تنهاترین دوست
کلیه دوستان و همکاران توجه کنند که ظرف چند روز آینده انجمن آپگرید خواهد شد که یک روز قبل در همین اطلاعیه خدمت شما اطلاع خواهم داد . دوستان لطفا از اطلاعات خود مانند پیام های خصوصی و رمزهای عبور بکاب بردارید چون به دلیل حجم بسیار زیاد دیتابیس شاید تعدادی از تیبل های دیتابیس را خالی کنم و همچنین تمامی جستجوهای انجمن که توسط خود سایت انجام میشد مانند آخرین ارسال های فرد در پروفایل نیز ممکن هست حذف شود . البته جستجو سایت در حالت عادی توسط گوگل هست که مشکلی نخواهد داشت .
با توجه به هشدارهای متعدد گوگل در مورد آپگرید کردن انجمن و همچنین مسائل امنیتی و رفع باگ های امنیتی ناچار به آپگرید هستیم . لایسنس این انجمن 4.x.x هست و به آخرین ورژن ارائه شده توسط شرکت سازنده آپگرید خواهد شد .
در صورتی که مشکلی پیش نیاد و با توجه به حجم دیتابیس زمان آپگرید ده تا 15 دقیقه خواهد بود که با توجه به زمان غیر فعال کردن پلاگین ها و هک های سایت و فعال سازی مجدد در حدود نیم ساعت زمان خواهد برد که در اون مدت انجمن فقط برای مدیران کل در دسترس خواهد بود . در صورت بروز مشکل نهایتا نیم ساعت برای رفع اونها زمان نیاز هست و ممکن هست تعدادی از پلاگین ها از جمله پلاگین و هک سپاس از کار بیافتد و یا به دلایل فنی تا چند دقیقه پست ها و مطالب سایت باز نشوند که خواهش میکنم صبور باشید .
حجم دیتابیس سایت حدود 4 گیگابایت می باشد .
شاد و پیروز باشید :^:

Ahmadreza_b
09-25-2013, 06:12 PM
ضمن عرض سلام و تشکر

موفق باشید

در صورتی که کمکی از دست بنده بر بیاد در خدمتم

Mahm00d
09-25-2013, 11:10 PM
به نام تنهاترین دوست
........ همچنین تمامی جستجوهای انجمن که توسط خود سایت انجام میشد مانند آخرین ارسال های فرد در پروفایل نیز ممکن هست حذف شود .
با توجه به هشدارهای متعدد گوگل در مورد آپگرید کردن انجمن و همچنین مسائل امنیتی و رفع باگ های امنیتی ناچار به آپگرید هستیم . ...................................:^:
سلام
ضمن خدا قوت خدمت ادمین جان آقا محمد...
اگر امکان دارد آخرین ارسال های فرد در پروفایل حذف نشود...:sur:

راستی در مورد هشدار های گوگل می توانید بیشتر توضیح دهید که چرا اخطار می دهد؟؟؟
:merc567:

Mohamad
09-27-2013, 05:07 PM
ضمن عرض سلام و تشکر

موفق باشید

در صورتی که کمکی از دست بنده بر بیاد در خدمتم

ممنون آقا احمدرضا ، انشاالله خبر میدم :Şflower658Ş:

سلام
ضمن خدا قوت خدمت ادمین جان آقا محمد...
اگر امکان دارد آخرین ارسال های فرد در پروفایل حذف نشود...:sur:

راستی در مورد هشدار های گوگل می توانید بیشتر توضیح دهید که چرا اخطار می دهد؟؟؟

ارسالی حذف نمیشه ، فقط احتمال داره به دلیل خالی کردن تیبل جستجو که حجم زیادی داره جستجو پاک بشه نه ارسال ...
در مورد گوگل توضیح زیاد هست ، متاسفانه اونقدر پیام های پنل زیاد بود ( مخصوصا پیام های DMCA ) که نتونستم متن کامل پیام را پیدا کنم ولی یک توضیح کلی بدم
گوگل یک موتور جستجو ساده برای یک وبمستر نیست بلکه امکانات زیادی چه برای کاربران و چه برای صاحبان و طراحان سایت در نظر گرفته که توجه به اونها نیتونه بسیار مفید باشه
مطمئنا به عنوان کاربر متوجه شدید که هنگام ورود به برخی سایت ها پیامی مبنی بر اینکه ممکن است سایت مذکور خطرناک یا ویروسی باشد را دیده اید ؟ گوگل تمامی سایت های موجود در جهان نت را بررسی میکند و در صورت دیدن مورد مشکوکی سریعا به کاربران اطلاع میدهد و در صورتی که صاحب سایت در خواست بررسی مجدد بعد از رفع مشکل را بدهد آن را بررسی خواهد کرد و ...
در کل شما پس از ساخت اکانت در وب مستر تولز گوگل که رایگان هست سایت های خود را در اونجا ثبت میکنید و گوگل امکانات فراوانی به شما میدهد ( متاسفانه از حدود یکسال قبل این امکانات برای ایرانی ها بسته شده )
مدتی قبل متوجه کاهش سرعت ایندکس و حتی کم شدن ایندکس های سایت شدم که بعد از سوال چندین نکته را به من تذکر دادند که یکی از اونها قدیمی بودن نسخه اسکریپت سایت بود ، سایر موارد را رفع کردم و تنها این یک مورد مانده که با توجه به داشتن لایسنس مشکلی نداریم . از اونجا که سایت کاملا امن شده مشکل امنیتی نداشتیم و برای همین زیاد برای آپگرید عجله ای نداشتم ولی دیگه چاره نیست . این را هم اضافه کنم که آپگرید کار ساده ای هست و تنها حجم زیاد دیتابیس و ناسازگاری تعدادی از هک ها و پلاگین ها کار را تا حدودی سخت میکنه وگرنه کل آپگرید فروم فیلم معمولا چند دقیقه بیشتر طول نمیکشه و حتی بیشتر مواقع کاربران خبردار هم نمیشند .:^:

Mahm00d
09-27-2013, 11:38 PM
سلام
من هم منظورم همان جستجو ارسالی کاربر هستش ...
اگر امکان داره حذف نشود

mehraboOon
09-28-2013, 02:03 PM
به نام تنهاترین دوست
کلیه دوستان و همکاران توجه کنند که ظرف چند روز آینده انجمن آپگرید خواهد شد که یک روز قبل در همین اطلاعیه خدمت شما اطلاع خواهم داد . دوستان لطفا از اطلاعات خود مانند پیام های خصوصی و رمزهای عبور بکاب بردارید چون به دلیل حجم بسیار زیاد دیتابیس شاید تعدادی از تیبل های دیتابیس را خالی کنم و همچنین تمامی جستجوهای انجمن که توسط خود سایت انجام میشد مانند آخرین ارسال های فرد در پروفایل نیز ممکن هست حذف شود . البته جستجو سایت در حالت عادی توسط گوگل هست که مشکلی نخواهد داشت .
با توجه به هشدارهای متعدد گوگل در مورد آپگرید کردن انجمن و همچنین مسائل امنیتی و رفع باگ های امنیتی ناچار به آپگرید هستیم . لایسنس این انجمن 4.x.x هست و به آخرین ورژن ارائه شده توسط شرکت سازنده آپگرید خواهد شد .
در صورتی که مشکلی پیش نیاد و با توجه به حجم دیتابیس زمان آپگرید ده تا 15 دقیقه خواهد بود که با توجه به زمان غیر فعال کردن پلاگین ها و هک های سایت و فعال سازی مجدد در حدود نیم ساعت زمان خواهد برد که در اون مدت انجمن فقط برای مدیران کل در دسترس خواهد بود . در صورت بروز مشکل نهایتا نیم ساعت برای رفع اونها زمان نیاز هست و ممکن هست تعدادی از پلاگین ها از جمله پلاگین و هک سپاس از کار بیافتد و یا به دلایل فنی تا چند دقیقه پست ها و مطالب سایت باز نشوند که خواهش میکنم صبور باشید .
حجم دیتابیس سایت حدود 4 گیگابایت می باشد .
شاد و پیروز باشید :^:

دست شما مرسی....:^:
خسته نباشی...:Şflower658Ş::Şflower658Ş:

Mohamad
10-17-2013, 03:52 AM
به نام خدا
با تشکر از همه دوستان مخصوصا آقا احمدرضا آپگرید با موفقیت انجام شد و انجمن به ورژن 4.2.2 ارتقا پیدا کرد .
چند تا از پلاگین ها هماهنگی نداشتند و ناچارا فعلا غیرفعال هستند .
آخرین تغییرات در ورژن جدید طبق گفته فروشنده

[*=left]MAPI updates for Mobile 1.5
[*=left]Facebook updates due to changes by Facebook
[*=left]likewise PayPal updates due to changes by PayPal
[*=left]an update to recognize the IE11 user agent
[*=left]over 100 bug fixes and improvement requests

ساعت نزدیک سه و نیم هست و آپگرید و رفع مشکلات اون در حدود یک ساعت و نیم زمان برد .
اونهایی که بیدار هستند شب خوش و اونها که خوابند :sokot: و فردا میبینند روز خوش :nish:
:Şflower658Ş:

mehraboOon
10-17-2013, 03:43 PM
بازم دست شما مرسی :Şflower658Ş::yeah:

R A H A
10-17-2013, 04:12 PM
دستت درد نکنه داداش
خسته نباشی

http://www.worldup.ir/images/qeqr6jlol2eci4lh92xo.jpeg