PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با نظرات وردپرس

Hossein-R
08-19-2013, 08:31 PM
قالب لوکس موزیک نصب کردم ولی اصلا فایل comments و single و functions نداره و در نتیجه اصلا قسمت نظر دهی تو سایت نشون داده نمیشه

فایل comments قالب های دیگه رو برداشم و به این قالب اضافه کردم ولی بعد از ادامه مطلب کلا قالب به هم میریزه

حالا چیکار کنم که این قسمت نظر دهی مثل بچه ادم نشون داده بشه

Mohamad
08-19-2013, 10:25 PM
درود
همینجوری که نمیشه شما بیاید و هر فایل را از یک قالب بردارید و مونتاژ کنید ! اگر اینطور بود که مثلا یک مکانیک هم باید میتونست موتور پراید را بزاره تو پرادو !
شما ابتدا باید تسلط کامل به php و css داشته باشید بعد بتونید قالب طراحی کنید یا ویرایش اساسی انجام بدید . دو فایل style.css و functions.php باید بر اساس فایل comments.php تغییر داده بشه ...
کلا شاید بتونید با آوردن فایل از جاهای دیگه قالب را یکجوری سر هم دربیارید ولی صد در صد از نظر اصول طراحی و به احتمال 99 درصد با برخی مرورگرها مانند اینترنت اکسپلور قالب شما مشکل دار خواهد بود .
موفق باشید

Hossein-R
08-20-2013, 12:15 AM
اصلا چرا فقط برای من اینطوریه و تو دمو ها قسمت نظردهی فعال است

اصلا مگه میشه این قالب قسمت نظر دهی نداشته باشه !!!

باید برم از چند نفر که از این قالب دارن استفاده میکنن بپرسم ببینم اونها چیکار کردن