PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Recover Files Deleted By Bitdefender Rescue Disk

axon
08-18-2013, 03:11 PM
با سلام
در ادامه بالا نیومدن ویندوز

برای تمیز کردن رایانه (همون گونه که تو چند پایگاه پیشنهاد شده بود) واپسین دیسک امداد
شرکت بیت دیفندر رو بارگیری و استفاده کردم. فضاش به گونه ای بود که به نظرم کار کاربر
رو سخت کرده. دیسک امداد آغاز به بررسی رایانه کرد. در پایان ، من به اشتباه (به نظرم
به خاطر نا مفهوم بودن گزینه های نرم افزار) گزینه "درست کردن" رو زدم که چند 100 فایل
رو پاک کرد و هر چی گشتم جایی برای بازگردانیشون پیدا نکردم. فکر کنم همین دیسک امداد
بوده که چند فایل مهم ویندوز رو پاک کرده که ویندوز بالا نمیاد. تو اینترنت که جستجو کردم چند
کاربری رو دیدم که تقریبا همین مشکل و پرسش رو داشتم.

ایا با نمونه ای همانند این رو به رو شده اید؟
آیا راهی به جز استفاده از دیسکهایی با قابلیت بوت برای بازگردانی فایل ها به نظرتون میرسه؟

axon
08-21-2013, 05:47 PM
آیا را نوشته این خواندید؟:d:

Mahm00d
08-20-2014, 02:29 AM
سلام
برادر کاربر برای بازگردانی اطلاعات می توانی از نرم افزار های ریکاوری تحت بوت را تست کنی یا ویندوز خود رو تعمیر کنی

در مورد دیسک نجات ها در توضیحات دیسک نجات آنتی ویروس نورتون که در اینترنت موجود است خواندم که گزینه برای بازگشت فایل های پاک شده دارد مثل همین مشکلی که شما پیدا کرده اید و فایل های سیستمی پاک شده اند...:yeah:
البته بشخصه از این دیسک ها استفاده نکردم یعنی تا بحال زیاد نیاز نشده که استفاده کنم

ضمنا برای دیدن شدن تاپیک به نظرم نیاز نیس چند پست بزنی ها...ugly004