PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین برنامه ramdisk چیست ؟

@ref
08-08-2013, 08:34 PM
درود

از دوستانی که تجربه استفاده از برنامه های ramdisk را دارند میخوام که بهترین برنامه این نوع رو معرفی کنند .
چند نمونه از سرچ کردن پیدا کردم ولی میخوام اگه کسی تست کرده بگه که مجبور نشم تک تک نصب کنم . فقط gilisoft ramdisk رو یک بار امتحان کردم که سیستم هنگ کرد . حالا دنبال یک مورد بهتر هستم.

متشکرم

borhan_3010
08-08-2013, 09:20 PM
از بین دم دیسک ها یه بار gilisoft رو تست کردم موردی نداشت! شاید رم زیادی رو انتخاب کردی واسه سیستم رم به اندازه کافی نمونده؟

Send from Galaxy Siii using Tapatalk 4

Magsoud
08-08-2013, 09:22 PM
من جواب سوال شما را نمیدانم ولی اگر توضیح دهی که برای چه کاری میخواهی ، شاید
بتوانم کمکت کنم

در ضمن لینک زیر را هم نگاهی بینداز
http://www.raymond.cc/blog/12-ram-disk-software-benchmarked-for-fastest-read-and-write-speed/

axon
08-09-2013, 01:38 AM
سلام
من هم هنگامی که پرسش رو خوندم چیزی نفهمیدم و همانند افا مقصود
دنبال توضیح بیشتر بودم ، گفتم تا کاربر توضیح بده یک جستجویی بکنم
پس از جستجو فهمیدم که من ، پیشتر از این نرم افزارها استفاده کردم
کارایی این نرم افزارها
حافظه دسترسی موقت "RAM" رو به حافظه ای جانبی برای نوشتن
و خواندن داده ها همانند "HDD" و "SDD" تبدیل میکند.
منم آزمایش کردم مثلا 2گیگابایت از حافظه رو به عنوان یک "Drive"
تو "My Computer" مسازه و میشه از اون استفاده کرد.
و سرعتش خوبه و کار باهاش آسوه هست. ممکنه جاهایی استفاده بشه.
من از دو نرم افزار "Gill Soft Ram disk" و"Primo Ram disk" استفاده کردم
اما تو صفحه ای که اقا مقصود گذاشتن نرم افزارهای بیشتری گفته شده.

@ref
08-09-2013, 05:30 PM
درود

در جایی موضوع اجرای فایل های ایزو را از رم دیدم ولی صفحه وجود نداشت که مطلب را بخونم و ببینم از چه برنامه ای نام برده و از مطالب مشابه استفاده کردم .
برای همین خواستم بدونم برنامه خوب در این زمینه کدام است که یک موقع مشکل سخت افزاری برای سیستمم به وجود نیاره . اگه زبانم لال بلایی سر سیستمم
بیاد فکر کنم تا سال ها قدرت خرید یک سیستم رو ندارم آن هم با اوضاع امروز .
استاد شیرین زبان من مطلب دیگری از همان سایت دیدم که 20 مورد را معرفی کرده بود ولی رتبه بندی نکرده بود تا معایب و مزایای هرکدام معلوم شود .
از موارد استفاده نصب ویندوز از طریق اجرای ایزوی ویندوز در رم است . یا اجرای همین سی دی لایوی که آموزشش را زحمت کشیدید و گذاشتید .

Magsoud
08-09-2013, 05:50 PM
در رابطه با این موضوع احتمالا" برنامه ImDisk انتخاب مناسبی باشد
البته مقداری مطالعه و زحمت دارد
http://www.softwarecrew.com/2012/06/create-ram-disks-mount-or-create-iso-images-and-more-with-imdisk/