PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد ساخت زیرنویس برای یک فیلم

Mahm00d
08-04-2013, 02:14 AM
سلام
دوستان من می خواهم برای یک فایل ویدیوی زیرنویس بسازم اما هیچ اطلاعاتی در این ضمینه ندارم که نیازمند دوستان هستم.
باتشکر...
:from me :

axon
08-04-2013, 05:25 PM
سلام بر شما
من تا کنون استفاده نکردم اما دیدم که میشه با یک فایل نوشتاری "txt"
تنهی نوشته و زمان اون رو نوشت و میشه اون رو کنار فیلم گذاشته
و وارد نرم افزار کرد.

borhan_3010
08-04-2013, 07:19 PM
اگه بتونی زیرنویس نسخه انگلیسی یا هر زبان دیگه ای از فیلم مورد نظرت رو پیدا کنی خیلی کمکت میکنه که تو زمانبندی های مکالمه ها دیگه نیاز به کار کردن نیست و فقط ترجمه اش میکنی
وگرنه باید کار زمانبدی شو هم انجام بدی
برنامه subtitle workshop نسخه 4 رو امتحان کن ببین کارت رو راه میاندازه؟

Send from Galaxy Siii using Tapatalk 4

Mahm00d
08-05-2013, 07:36 AM
اگه بتونی زیرنویس نسخه انگلیسی یا هر زبان دیگه ای از فیلم مورد نظرت رو پیدا کنی خیلی کمکت میکنه که تو زمانبندی های مکالمه ها دیگه نیاز به کار کردن نیست و فقط ترجمه اش میکنی
وگرنه باید کار زمانبدی شو هم انجام بدی
برنامه subtitle workshop نسخه 4 رو امتحان کن ببین کارت رو راه میاندازه؟

Send from Galaxy Siii using Tapatalk 4
درود
این فایلی که من دارم یک فیلم سینمای نیست و من نتوانستم زیر نویسی برای آن پیدا کنم و فکر نمی کنم زیر نویسی از آن وجود داشته باشد.
اما من همراه با فایل هایی که دانلود کردم تمام گفته ها به زبان انگلیسی به صورت فایل متنی (txt) آورده شده است اما زمان گذاری نشده است.
فکر کنم نرمافزاری که معرفی کردین رو قبلا دیدم اما چیزی ازش سر در نیاوردم اما باز چک می کنم ببینم می توانم کاری کنم یا نه!
تشکر...
:m0h: