PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک از مدیر سایت

mohamad.s
06-10-2013, 12:09 PM
درود
دوستان خسته نباشید.

اقا نیاز به کمک دارم.
اقا یه هکر سایت منو تهدید کرده که سایتت باگ داره و این که باید یه صفحه دیفیس برام بسازی تا برات کاری نکنم. و این که نمیدونم چیکار باید بکنم
ممنون میشم اقا محمد یه راهنمایی کمکی بکنی.
ممنون
با تشکر

Mohamad
06-10-2013, 12:44 PM
درود
دوستان خسته نباشید.

اقا نیاز به کمک دارم.
اقا یه هکر سایت منو تهدید کرده که سایتت باگ داره و این که باید یه صفحه دیفیس برام بسازی تا برات کاری نکنم. و این که نمیدونم چیکار باید بکنم
ممنون میشم اقا محمد یه راهنمایی کمکی بکنی.
ممنون
با تشکر

درود
سایت شما باگ نداره ، فقط اونقدر اسکریپت روی سرورتان ریختید پر شده از فایل های مخرب ( مخصوصا این اسکریپت pghpfox ) که بهتر همه را حذف کنید و مجددا فایلهای ویبولتین را آپلود کنید ( نسخه dgt سفارش میشه ) و البته فراموش نکنید قبلا از فایل config.php یک بکاب بردارید تا مجبور به تغییر پسوورد دیتابیس نشید و همان فایل را مجددا آپلود کنید و دسترسی و پرمیشن این فایل را هم روی 444 بزارید
بعد از این کارها روی دو پوشه admincp و همینطور modcp پسوورد بزارید و دسترسی آدمین مخصوصا دسترسی تغییر در استایل و نصب و آپلود هک و پلاگین را به کسی ندید
در آخر هم پسوورد cpanel را با یک پسوورد قوی از پنل هاستینگ تغییر بدید ( در مورد پسوورد قوی تو همین انجمن یادم هست توضیح داده بودم و جستجو کنید هست )
در ضمن تنها ایراد سایت شما عدم رعایت امنیت vbseo هست که تو سایت های مرجع جستجو کنید و کارهای لازم را انجام بدید
در آخر هم هر کس شما را تهدید کرد آدرس اینجا را بدید بگید اینجا سایت شما هست بیان اینجا را هک کنند .
من ماندم این هک چه لذتی داره که هر چی آدم عقده ای هست فکر میکنه هکر شده و باید بقیه را تهدید کنه
موفق باشید