PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انجمنی برای ساخت نرم افزارها!

eDvArDo
05-07-2012, 09:12 PM
سلام به دوستان خوبم

همیشه این فکر توی ذهنم منو آزار میداد که آیا در زمینه های مختلف ما ایرانی ها میتونیم ابتدا برای رفع نیاز خودمون و بعد برای عرضه به کاربران جهان، نرم افزار تولید کنیم؟!

به تازگی شنیدم از آنتی ویروس ایرانی (واقعاً ایرانی) در شیراز، رونمایی شده. خوب خدارو شکر

ولی سوالم اینه آیا انجمنی هست یا اینکه چطوری میشه دوستانی مستعد، علاقمند، مبتکر، و پرانرژی رو توی یک انجمن گرد هم آورد و بسته به توانایی و علاقه، اونارو در هر بخشی (مدیریت پروژه - برنامه نویسی - طراحی و گرافیک رایانه ای و ....) مامور کرد تا در نهایت با جمع و جور کردن و آزمایش، محصول نرم افزاری عرضه بشه.

عاشقانه و رایگان!

البته به دشواریهای تولیدش آگاهم ولی در حد نرم افزار کوچیک و ساده حدود یک مگی مثلاً یک pdf خوان شروع خوبی میتونه باشه، اینطور نیست؟

سپاس

borhan_3010
05-07-2012, 09:52 PM
درود
شما درست اش کنین بخش پرتابل کردنش با من! :d:

Magsoud
05-07-2012, 10:52 PM
eDvArDo (http://forum.p30ask.com/members/edvardo-134158/) عزیز ، پایه شروع هر کاری دریک مملکت ، از مدرسه و در کل از دانشگاه گذاشته میشود.
متاسفانه بنده عقیده دارم که به دلایل مختلفی اینکار شدنی نیست.
بنا به شغلی که داشتم با انواع تحصیل کرده های بالای دانشگاه ارتباط داشتم و تجربه به من میگوید که متاسفانه اکثریت
قشر باسواد ما فقط علم خواندنی دارند نه علم عملی.
لیسانس الکترونیک از دانشگاه مدرک میگیرد ولی عملا" فقط تئوری میداند. و عملا" هیچ کدام از دانسته های تئوری اش را
نمیتواند انجام دهد.
برنامه نویس های ما در زبان برنامه نویسی خود وارد میشوند و خیلی خوب عمل میکنند ولی اگر کامپیوترشان بوت نشود
و یا یک عیب خیلی معمولی بیاورد،بلد نیستند چکار کنند و سراغ تعمیر کار میروند.
در کشور ما یک فوتبالیست که هیچ کار مثبتی برای مردم انجام نمیدهد،درآمد و اعتبار و ارزشش از دکتر ها بالاتر است.

و در انتها همدلی و محبت واقعی بهمدیگر کاملا" فراموش شده است و مختصر افرادی مبتلا به این درد هستند
من که فکر نمیکنم ب.......بگذریم
موفق باشید که ما آرزویمان همین چیزهاست

Dreamsss2011
05-07-2012, 11:05 PM
دورود
در پی تایید سخنان جناب شیرین زبان :
متاسفانه اکثریت
قشر باسواد ما فقط علم خواندنی دارند نه علم عملی.
در خود ایران و شهرهای ما الان کم کم آموزشگاه های زیادی هست برای برنامه نویسی ولی خود آموزش دهنده ها یک نرم افزار هم ننوشته اند ! و اگر بلدند چرا استفاده نمی کنند ؟ در ایران فقط حفظ کردن و حرف زدن ملاک آموزش هست نه عمل کردن.