PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیغام Security Warning هنگام اجرای یک فایل در ویندوز هفت!

hadi98
04-28-2012, 10:13 AM
سلام خسته نباشید
بعضی فایلها را که میخوام اجرا کنم نمی دونم علّتش چیه که این پیغام نمایش داده میشه:
مثلا این موقع نصب IE9 بود:

http://www.pic.p30ask.com/images/99603122875021231642.png

ugly2:tf::blataklif:

hossenf
04-28-2012, 12:10 PM
سلام

سوالی برای گرفتن اجازه انجام کاریه ، هست ، که در مورد اینترنت! مثلا uac ، اما برای برنامه هایی که به اینترنت مربوط هستن! در واقع قبل از این که برنامه ای بخواد از اینترنت دانلود کنه.
میتونید هم غیر فعالش کنید.

hadi98
04-28-2012, 01:03 PM
خیلی ممنون. ولی قبلا یک نسخه از همین IE9 داشتم که این پیغام را نمیداد.
و همچنین علاوه بر این، تنها این نیست مثلا Visua C++ 2010 هم که میخوام نصب کنم همینطوره: تصویر (http://www.pic.p30ask.com/images/59051396311290998723.png)

Magsoud
04-28-2012, 01:31 PM
خیلی ممنون. ولی قبلا یک نسخه از همین IE9 داشتم که این پیغام را نمیداد.
و همچنین علاوه بر این، تنها این نیست مثلا Visua C++ 2010 هم که میخوام نصب کنم همینطوره: تصویر (http://www.pic.p30ask.com/images/59051396311290998723.png)

بنام دوست

هادی جان اشکال شما نیست. این هم جزو آن مثلا" اقدامات امنیتی مسخره مایکروسافت است که بیشتر دست و پا گیر است
تا کمک حال.

بهر حال فایل رجستری با متن زیر را درست و اجرا کن . بعد از ری استارت مشکل حل میشود:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Download]
“CheckExeSignatures”=”no”
“RunInvalidSignatures”=dword:00000001
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Attachments]
“SaveZoneInformation”=dword:00000001
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Associations]
“LowRiskFileTypes”=”.zip;.rar;.nfo;.txt;.exe ;.bat;.com;.cmd;.reg;.msi;.htm;.html;.gif;.bmp;.jp g;
.avi;.mpg;.mpeg;.mov;.mp3;.m3u;.wav;”

hadi98
04-28-2012, 04:51 PM
خیلی ممنون استاد عزیز. بی نهایت ممنونم.
البته من دنبال حلّش نبودم چون در موارد بسیار نادری اتفاق می افتد. امّا هدف مهمّم این بود که بدانم اصلاً علّت این پیغام چیست؟
آیا این فایلها مشکلی دارند؟یا چیز دیگر؟ چرا در سایر موارد اتفاق نمی افتد؟!

Magsoud
04-28-2012, 05:05 PM
بنام دوست

برابر تصمیمات دوست عزیزمان مایکروسافت ، شما هر وقت بخواهید فایل هایی
با پسوند های زیر را اجرا کنید، باید این پنجره مسخره بیاید و تایید بخواهد.
که با فایل رجستری بالا میگوییم برای این پسوند ها تایید نخواهد.

.zip;.rar;.nfo;.txt;.exe;.bat;.com;.cmd;.reg;.msi; .htm;.html;.gif;.bmp;.jpg; .avi;.mpg;.mpeg;.mov;.mp3;.m3u;.wav

hadi98
05-11-2012, 12:57 PM
با عرض سلام
من به پاسخهای قبلی قانع نشدم چون هزاران فایل با فرمتهای نامبرده دارم که در هیچیک، پیغام مذکور ظاهر نمیشه!
پس علّت دیگری دارد. که چند روز پیش کشف کردم:دی
متوجه شدم که فقط فایلهایی که از طریق مرورگر، دانلود کرده بودم با این پیغام مواجه می​شوند!
امّا اگر از روی سی دی های نرم افزاری یا فایلهای دانلود شده توسط دانلودمنیجر نصب کنم پیغامی ظاهر نمیشه!
خب این مربوط میشه به یکی از تنظیمات ویندوز در Windows Installer و اینگونه است که برای فایلهای «مبتنی بر وب» (WEB-Based) هشدار میده!
همانطور هم که آقای شیرین زبان گفتند این کار واقعا مسخره است؛ چون من کاربر از خود سایت مایکروسافت فایلی را دانلود کرده ام و حالا که میخوام روی سیستم خود همین شرکت نصب کنم اخطار میده!
این دیگه بیش از حد مضحکه. باز اگه در خصوص فایلهای دانلودی از سایتهای غیر معتبری هشدار میداد یه چیزی.

بنابراین همون بهتر که این اخطارهای بیخود و مزاحم هم خفه بشن:دی
برای خفه کردن این نوع هشدار، مسیر زیر را میپیماییم:
در منوی Start تایپ میکنیم:

gpedit.msc
در پنجره ای که باز میشه به ترتیب زیر پیش میریم:

Administrative Templates >> Windows Components>> Windows Installer

حالا در سمت راست این گزینه را پیدا میکنیم که سطر دوّم از آخره:

Disable IE security prompt for Windows Installer scripts

رویش دابل کلیک کرده و تب رادیویی اوّل را میاریم به دوّمی یعنی Enabled
تمام.