PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ███ یک خواهش از دوستان انجمن بخش کامپیوتر ███

Magsoud
04-09-2012, 11:50 AM
بنام دوست

دوستان ، اگر بخواهیم مجموعه ای داشته باشیم که هم پرمحتوا باشد و هم قابل بهره برداری ، اولین قدم این است
که همه استاندارد های کار را رعایت بکنیم.
اگر یک سری مسائل را رعایت نکنیم، فقط عده معدودی سوال کننده ،آن هم در یک زمان های بخصوصی بهره برده، ولی
بقیه متوجه نشده و به مرور ، انجمن جذابیت های خودش را از دست خواهد داد.

هر تاپیک انجمن ، برای یک موضوع ویژه ایجاد میشود .در هر تاپیک فقط و فقط باید سوالاتی مطرح شود که کاملا" مربوط
به موضوع همان تاپیک باشد.
وقتی در یک تاپیک ، یک یا چند سوال غیر مرتبط با موضوع تاپیک پرسیده میشود، ضمن اینکه حجم تاپیک بیخودی زیاد
میشود، یک مشکل کلی هم بوجود می آید. فرضا" در تاپیک XXX که از موضوع XXX صحبت میشود سوالاتی در مورد
موضوع های YYY و ZZZ هم پرسیده میشود.و باز فرضا" جواب هردو موضوع YYY و ZZZ هم داده میشود.خوب حالا
ببینیم چه مشکلاتی پیش می آید:
1. جواب دهنده اگر قصد داشت در مورد موضوع های YYY و ZZZ هم جداگانه در تاپیک های جداگانه صحبت کند دیگر
منصرف میشود و میگوید مطلب گفته شد.
2. کسانیکه به موضوع تاپیک XXX علاقه ای ندارند و این تاپیک را مطالعه نمیکنند ، ولی نیاز به دانستن مطالب مربوط
به موضوع های YYY و ZZZ دارند، چون این تاپیک را نخوانده اند متوجه نمیشوند که این موضوعات قبلا" بحث شده.
3. تازه واردان به انجمن که معمولا" با نگاه کردن بعنوان تاپیک ها دنبال تاپیک مورد علاقه خود هستند هیچوقت عنوانی
در مورد موضوع های YYY و ZZZ نمی بینند.

و دهها مشکل دیگر.که وقتی این مسائل رویهم جمع شوند در نهایت انجمن ما بی رونق میشود.

اما یک خواهش شخصی از عزیزان که من واقعا" تک تک شما ها را دوست دارم.
عزیزان من، انجمن محلی است که همه ما اطلاعات خود را با همه Share کنیم که همه استفاده ببریم.
خواهشا" سوالات کامپیوتری خود را فقط در انجمن عنوان فرمایید. پیغام خصوصی برای سوالاتیکه میشود در انجمن
پیگیری کرد واقعا" بی انصافی است.
پیام خصوصی برای یک اضطرار است و یا برای سوالاتیکه در حد همه انجمن نیست .
متشکرم

eDvArDo
04-11-2012, 10:27 AM
سلام به همه دوستان خوبم

استاد، خدا پدر شمارو بيامرزه، حرف دلمو زدي.

انجمني پربار و جذاب خواهد بود كه:

1- نظم و انضباط موضوعي و محتوايي در اون رعايت بشه

2- دوستان بيشتري در اون مشاركت كنند

3- موضوعات تازه و گوناگون مطرح بشه

4- موضوعات در مسير خودش حركت كنه

5- و البته فضاي اون دوستانه و مهربانانه باشه

سپاس

S.M.P
04-11-2012, 06:46 PM
بنام دوست

خواهشا" سوالات کامپیوتری خود را فقط در انجمن عنوان فرمایید. پیغام خصوصی برای سوالاتیکه میشود در انجمن
پیگیری کرد واقعا" بی انصافی است.
پیام خصوصی برای یک اضطرار است و یا برای سوالاتیکه در حد همه انجمن نیست .
متشکرم

سلام
با نظر شما 100 درصد موافق هستم :m0h:> چرا وقتی انجمن هست و همه میتونند از نظر همدیگه استفاده کنند و جواب درست رو دریافت کنند > سوالات در پیغام خصوصی پرسیده بشه ؟ اون اسمش روش هست که پیغام خصوصی هست و نه پاسخ به سوالات به صورت خصوصی :دیhttp://forum.p30ask.com/images/smilies/wtm%20(18).gif

navidnavid
04-11-2012, 07:12 PM
کاملا موفقم واقعا اگر این کار شود خیلی خوب می شود