PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رصد کاربران به چه روشی ممکنه؟

Ezaafi
04-04-2012, 02:21 AM
سلام به همگی
اگه از یه سیستم اشتراکی استفاده بشه، راهی هستش که بتونیم ریز کارهایی که کاربر قبلی انجام داده رو مشاهده کنیم؟ کلی نه، جزئی. که بدونیم طرف چیکارا کرده و کجاها رفته؟
ممنون از همه

turk
04-04-2012, 02:32 AM
اگه طرف پپه باشه چرا که نشه ...
اگه یه خورده زرنگ باشه بازم میشه اما یکم دنگ و فنگ داره ....
اگه خیلی زرنگ باشه بازم میشه اما به دردسرش نمی ارزه ......

کلی پرسیدی واسه همین منم کلی جواب دادم:d:
واسه جواب بهتر باید در مورد کیس بیشتر توضیح بدی.
چی رو میخای بدست بیاری ؟
سیستم چه شرایطی داره؟ ( شبکه ؟ نوع شبکه ؟ دسترسی ؟ فیزیکی؟ )

hossenf
04-04-2012, 02:35 AM
بله، شما باید یک keylogger مثل award keylogger نصب کنید، در واقع نوعی ابزار جاسوسی،
البته با ابزار های جاسوسی که یک هکر استفاده می کنه (معمولا به نام تروجان خونده میشن) متفاوته،(البته از همینم ممکنه یک هکر استفاده کنه!)

فرقش با اونا اینه که :

1.اینها باید نصب بشن و معمولا حجم بالایی داردن، اما تروجان ها حجم کمی دراند و از راهای دیگری خود را به سیستم میرسونن و اجرا میشن.
2. اینها معمولا امکانات بالا و توانایی بالایی دارند اما تروجان ها (بیشتر به علت حجم پایین) معمولا توانایی های محدودی دارند.

و.....

حالا از بحث دور نشیم، شما با نرم افزاری مثل award keylogger میتونید تمام کلید هایی که کاربر فشرده، و تمام فعالیت هایی که انجام داده را ببینید، همچنین میتونید تنظیم کنید که در مواقع خاصی عکس هم بگیره و توانایی های دیگه ...

البته ممکنه اول کار باهاش براتون کمی سخت باشه( نرم افزار زیاد سختی نیست البته)

Ezaafi
04-04-2012, 02:44 AM
از دو دوست خوبم ممنونم
آقا کجاش کلی بود؟! یکی اومده با اکانت خودش وارد سیستم شده، من میخوام بدونم چیکارا کرده. به نت وصل شده، دانلود کرده، فیلم دیده، ابزار زده به سیستم و... جزئی ترش کنم؟! میخوام بدونم کاربرای دیگه سیستم چیکارا میکنن.
داش حسین، اون برنامه که میگی وقتی ادمین وارد سیستم نباشه هم کارشو انجام میده؟ و من نیاز به همچین چیز تخصصی ندارم. آخه یه وقتایی واسم پیش میاد که بخوام فضولی کنم! :d: جایی از سیستم اطلاعاتو نمیذاره؟

turk
04-04-2012, 02:54 AM
از دو دوست خوبم ممنونم
آقا کجاش کلی بود؟! یکی اومده با اکانت خودش وارد سیستم شده، من میخوام بدونم چیکارا کرده. به نت وصل شده، دانلود کرده، فیلم دیده، ابزار زده به سیستم و... جزئی ترش کنم؟! میخوام بدونم کاربرای دیگه سیستم چیکارا میکنن.
داش حسین، اون برنامه که میگی وقتی ادمین وارد سیستم نباشه هم کارشو انجام میده؟ و من نیاز به همچین چیز تخصصی ندارم. آخه یه وقتایی واسم پیش میاد که بخوام فضولی کنم! :d: جایی از سیستم اطلاعاتو نمیذاره؟

اکانتش چی بوده ( ادمین ؟ یوزر؟)
اکانت خودت چیه؟
سیستم عامل تارگت چیه؟
توهم میتونی وارد اکانتش بشی یا نه؟
دسترسی فیزیکی داره یا تحت شبکه؟

برای هر مورد از اطلاعاتی که گفتی در هر کدوم از شرایط که در بالا گفتم راه خاص خودشو داره

منظورم اینه که کلیه

hossenf
04-04-2012, 02:57 AM
شما نرم افزارو در حالت ادمین نسب میکنید، بعد تنظیمات دلخاه را انجام میدین، هر وقت که بخواین میتونید فعالش کنید، بعد از فعال شدن تمام فعالیت ها ثبت میشه! و ...
اطلاعات ثبت شده هم در مکانی ذخیره میشه، فعالیت نرم افزاری جوریه که کاربر نمیفهمه!(اگه خیلی مشکوک و حرفه ای باشه میتنه بفهمه) در ضمن اگه با قدرت دسترسی ادمین وارد نشده باشه که میشه مثلا فولدر نرم افزار را برای اون غیر قابل دسترس کرد.
ممکنه آنتی ویروستون به نرم ازفرا گیر بده که باید اول حتما آنتی ویروس را غیر فعال کنید و بعد نصب کنبد و بعد نرم ازفرا را در لیست سفید آنتی ویروس قرار بدید.

چندتا نرم افزار جاسوسی معروف وجود داره که الان اسم همشون خاطرم نیست، اما اکثرا خیلی خیلی بهم شبیه هستند، اگه وقت شد آموزش کلی یکی از معروفاشو میزارم.

Ezaafi
04-04-2012, 03:00 AM
چاکرتیم!
آقا گفتم که، فرض کنین ادمین منم، اون کاربر عادیه. اکانتی داره واسه خودش، تو ویندوز هفت! فیزیکی میاد میشینه، و رمزشم ندارم که با اکانت اون برم تو ویندوز! حالا راهش چیه؟

Ezaafi
04-04-2012, 03:03 AM
ممنونم حسین جان. تستش میکنم ببینم چه جوریه. اگه بتونی آموزشی هم بذاری که دیگه عالیه پسر!
لطف کردی. دمت گرم داداش

Ezaafi
04-04-2012, 03:05 AM
راستی، اطلاعاتو تو چه جور فایلی بهمون میده؟

turk
04-04-2012, 03:07 AM
اگه ادمینی که می تونی پسوردشو رد کنی:d:
بهتره یه موضع خاصی رو در نظر بگیریم تا بشه روش بحث کرد مثلا اگه هدف پسوورد ها و متن چت هاش باشه روشی که جناب hossenf فرمودند می تونه موثر باشه اما در مورد لاگ سایت های بازدید شده کیلاگر کارایی چندانی نداره و باید از روش های دیگه ای استفاده بشه که بستگی به:
1- سطح کاربر
2- تنظیمات سیستم
3- میزان دقت مورد نظر
و . . .
داره

یه مورد رو در نظر بگیر تا بشه روش کار کرد.

Ezaafi
04-04-2012, 03:13 AM
ببین، فرض کن طرف از کامپیوتر چیزی سر در نیاره (حتی کمتر از من!) بشینه پشت سیستم و بعد یه ساعت پاشه بره پی زندگیش. بعد من بیام و سیستمو روشنش کنم و نگاه بندازم به عملیاتایی که انجام داده. حالا کلی مثلاً فقط بفهمم طرف رفته نت یا نه. یا فلش زده به سیستم و چیزی از روش کپی کرده یا نه. اینجوری فرض کنین

turk
04-04-2012, 03:19 AM
یه نیگاه به این بنداز ببین به کارت میاد یا نه ( خودم مار نکردم باهاش)

http://forum.p30ask.com/thread138080.html#post287350

Ezaafi
04-04-2012, 03:22 AM
ممنونم رفیق. اینم تست میکنم ببینم چه جوریه. لطف کردی
شاد باشین...
شب به خوشی

hossenf
04-04-2012, 03:23 AM
اطلاعات رو میتونه به صورت فایل txt یا html بده، عکس ها هم که فکر کنم میتونی فرمتشو تایین کنی(کیفیتشو که مطمئنم میتونی تعیین کنی) خیلی وقته استفاده نکردم!! فردا پس فردا نصب میکنم اموزش کلیات رو میزارم.

Ezaafi
04-04-2012, 03:28 AM
فردا پس فردا نصب میکنم اموزش کلیات رو میزارم.
لطف میکنی. نیازی نیستش به زحمت بیفتی ها... ولی دلم واسه آموزشه همچین تپید!
قربونت برم. شبت بخیر و خوشی