PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اس ام اس جدید ۱۳ بدر ۱۳۹۱

s.rozekabood
03-27-2012, 06:51 PM
//////& //////اینها سبزه ۱۳ بدره! اون وسطی رو برای رسیدن تو به آرزوهات گره زدم !اس ام اس ۱۳ بدرآهای سیزدتون بدردشمناتون در به دررفقاتون گل به سرگرفتاریاتون زود بدرخوشیهاتون هزار برابر
اس ام اس ۱۳ بدرساقی گل و سبزه بس طربناک شده ست / دریاب که هفته‌ی دگر خاک شده ستمی نوش و گلی بچین که تا در نگری / گل خاک شده ست و سبزه خاشاک شده ست(با آرزوی روزی شاد در کنار طبیعت)

اس ام اس ۱۳ بدر

نمی دونم چی شد سیزده بدر شد / گوشم از جیغ و داد و نعره کر شدبه یاد تعطیلات رفته از دست / غم و غصه کنارم همسفر شداز آجیل شب عید مونده تخمه / تموم پسته ها زیر و زبر شدرو پیچ و تاب سبز سبزه ی عید (http://funpatugh.com/) / گره از بخت ما هم کور تر شدعروس تنگ من ، زندانی عید / از آن قصر بلوریش به در شددروغ سیزده هر ساله ی ما / عجب عیدی به نیکویی بسر شد !

اس ام اس ۱۳ بدر

با سلامکلاسهای آموزشی سبزه گره زنی آغاز شد !گره ازدواجگره کنکورگره جدایی !گره ملوانی !دوبل گره !گره کور !با تضمین بروارده شدن آرزو !(گارانتی تا سیزده سال بعد !)

اس ام اس ۱۳ بدر

به غروب ۱۳بدر فک کن . . .(ستاد خراب کردن عید) !

اس ام اس ۱۳ بدر

رو پیچ و تاب سبز سبزه ی عیدگره از بخت ما هم کور تر شددروغ سیزده هر ساله ی ماعجب عیدی به نیکویی بسر شد !

اس ام اس ۱۳ بدر

ببین میخوام یه پیزی بگم بهت ولی حساس نشیا !امسال اگه خودت رو هم گره بزنی به سبزه فایده نداره !تو خودت کمپانی خرابی هستی !

اس ام اس ۱۳ بدر

سبزه رو از سفره بگیر / ماهی را با خودت بیاروقتشه بیرون بزنیم / سیزدهمین روز بهار

اس ام اس ۱۳ بدر
سلام خوبی ؟ یه چیزی میخواستم بگمپارسال اون همه سبزه گره زدی هیچی نشدبیا امسال درخت گره بزن شاید فرجی شد !

اس ام اس ۱۳ بدر

یه آرزو بکن: –>///////حالا یه سبزه گره بزنایشالا بهش برسی !!!

اس ام اس ۱۳ بدر
اگه قرار باشه دروغ سیزده رو در مورد من بگی چی میگی؟قبل از اینکه برای یکی دیگه بفرستی جواب منو بده

اس ام اس ۱۳ بدر

دمت گرم بابا.خیلی با حالیاولین گوسفندی هستی که دلت طاقت اورد و سبزه ها رو تا سیزده نخوردی !

اس ام اس ۱۳ بدر

و تو میروی ، بی من ، که گره بزنی ، سبزه ی تمام خاطره هامان راو دور کنی از خودت ، تمام مرا . . .سیزده فرصت خوبی استبرای دور کردن نحسی

اس ام اس ۱۳ بدر

دلم واسه سیزده بدر میسوزه ! میدونی چرا !؟آخه بهش میگن نحس ! بیچاره ها خبر ندارن تو دست سیزده بدر رو از پشت بستی !

اس ام اس ۱۳ بدر

با سلام و عرض تبریک سال نوباید خدمت شما عرض کنم که (http://funpatugh.com/) بنده امسال قصد ازدواج ندارم !لطفا سبزه ها را به نییت یکی دیگه گره بزن !!!

اس ام اس ۱۳ بدر

با تبریک سال نو خدمت مجردهای گرامی!دستگاه “سبزه گره زنی” با قابلیت ۹۱ گره در ثانیهپیش فروش می شود

اس ام اس ۱۳ بدر

از غظنفر می پرسن ۱۲ فروردین چه روزیه ؟میگه روزی که میریم برای ۱۳ بدر جا می گیریم !