PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سؤال در آپدیت کسپرسکی

hadi98
03-18-2012, 02:06 PM
با عرض سلام

معمولا کسپرسکی که آپدیت میشد رنگ قسمت Up to date سبزرنگ میشد ولی اخیرا نمیدونم مشکل خاصی هست یا نه که قرمز میمونه!! تصویرش:

http://www.pic.p30ask.com/images/20754149858059917228.png

ویندوز هفت است . تاریخ سیستم هم تنظیمه.:tf::s0:

S.M.P
03-18-2012, 03:01 PM
سلام
هادی یه بار این کار رو بکن ببین درست میشه . تا حالا همچین چیزی ندیدم :دی

یه بار برنامه رو با تمام قسمتهاش نصب کن و نه مثل الانت بک آپشو و کنترل والدینشو و Home Network Control اون رو غیرفعال کنی .اگر نمیخوای از ایناش استفاده کنی از اینترنت سکیوریتی 2012 استفاده کن :دی

برو به مسیر استارت و آل پروگرام C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\All Programs\Kaspersky PURE واینو پیدا کن و روش کلیک کن Modify, Repair or Remov و بعد رویModify, کلیک کن و تا آخرش برو و همه رو نصب کن و ری استارت کن .ببین درست میشه یا نه ؟

hadi98
03-18-2012, 05:10 PM
...یه بار برنامه رو با تمام قسمتهاش نصب کن و نه مثل الانت بک آپشو و کنترل والدینشو و Home Network Control اون رو غیرفعال کنی ...

آخه عزیز دل، اون مخلّفاتش که به درد من نمیخوره بیخودی فضا اشغال کنه؟!
من نه باهاش بک آپ میگیرم. نه پدر هستم که بچمو کنترل کنم :d: نه چی و چی و چی laugh3

ولی باشه انجامش میدم نتیجه را به عرض میرسانم. دستت طلا چشمات بی بلا جایت کربلا :d:

S.M.P
03-18-2012, 05:39 PM
آخه عزیز دل، اون مخلّفاتش که به درد من نمیخوره بیخودی فضا اشغال کنه؟!
:d:

سلام
برادر عزیز به خاطر همین میگم اینترنت سکیوریتی نصب کن .هم سرعتش بشتره و هم این مخلفات اضافه رو نداره ک تو رو به دردسر بیندازه :دی

hadi98
03-19-2012, 12:51 AM
با سلام. و تشکر .
برنامه را کامل نصبیدم . مشکل برطرف شد. Laie_99