PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درست كردن ستاپ برنامه‌ها كه‌ نیاز به‌ كرك و سریال ندارن.

LORD
01-31-2012, 10:19 PM
** سلام **
من میخوام برای برنامه‌هام ستاپ جدید درست كنم كه‌ دیگه‌ نیاز نباشه‌ اون برنامه‌ رو كرك كنم یا سریال برای ریجستر شدن برنامه‌ها وارد كنم.
مثلا برنامه‌ سویش مكس (Swish Max) برای ریجستر شدن نیاز به‌ Patch داره‌ من میخوام ستاپ این برنامه‌ رو از اول درست كنم
و وقتی میخوام اون رو توی كامپیوتری دیگه‌ نصب كنم دیگه‌ نیازی به‌ Patch نداشته‌ باشه‌ و ریجستر شده‌ باشه‌.
نكته‌ ( من نمیخوام برنامه‌ پرتابل درست كنم ، میخوام برنامه‌ جدید كه‌ درست میشه‌ قابلیت نصب داشته‌ باشه‌)
فكر كنم با برنامه‌ VMware ThinApp میشه‌ این كار ها رو كرد ، دوستان لطفا كمكم كنید.

borhan_3010
01-31-2012, 10:52 PM
سلام

شما برای این کار نیاز دارید بدونید که هنگام نصب و کرک کردن برنامه دقیقاً چه اتفاقی میافته!؟
هنگام نصب یه سری فایل کپی میشن توی ویندوز و یه سری تغییرات توی رجیستری ایجاد میشه ممکنه و ...
هنگام کرک بعضی از برنامه ممکنه رجیستری تغییر کنه، گاهی اوقات فایل اجرایی برنامه تغییر داده میشه و گاهی یه فایلی به ویندوز اضافه یا کم میشه و ...
گاهی اوقات هم وضعیت مشکل تر میشه مثلاً نوع کرک وابسته به سخت افزار میشه!

برای اولین قدم شما باید دقیقاً بدونید که وقتی برنامه نصب میشه و وقتی کرک میشه چه اتفاقی میافته ؟ برای اینکار می تونید از برنامه total uninstaller استفاده کنید:

دانلود نسخه پرتابل و فول برنامه total uninstaller با حجم 5 مگ:

http://borhan3010.persiangig.com/Software/Total_Uninstall_Portable_5.4.2_Multilingual.paf.ex e

برای آموزش هم می تونی آموزش ویدئویی زیر که خودم درست کردم رو دانلود کنی، این آموزش 3 قسمت داره که قسمت دوم به این بحث مربوط میشه یعنی تشخیص تغییرات ناشی از کرک با حجم 36 مگ که شما می تونی هم برای تشخیص تغییرات ناشی از نصب و یه بار جداگانه برای کرک استفاده کنی!

http://borhan3010.persiangig.com/video/Learning to Make Portable Software.rar

وقتی شما این تغییرات رو فهمیدید می تونید Installer برنامه رو توسط برنامه هایی نظیر Advanced Installer و . . . از اول درست کنید!

LORD
02-01-2012, 02:08 PM
برهان جان ممنون از اموزشت ، ولی من با برنامه‌ total uninstaller كار نكردم و فكر كنم كمی كار باهاش سخت باشه‌، ولی با همون برنامه‌ VMware ThinApp
برنامه‌هایی رو كه‌ احتیاج به‌ كرك دارن رو درست كردم ، كه‌ در كامپیوترهای دیگه‌ نصب كنهی احتیاج به‌ كرك ندارن ولی برنامه‌هایی كه‌ احتیاج به‌ سریال دارن
رو نتونستم درست كنم. ممنون میشم اگه‌ راجب كار با برنامه‌ VMware ThinApp و total uninstaller كمی بیشتر توضیح بدی.

با تشكر:^:

borhan_3010
02-01-2012, 04:31 PM
سلام
من که آموزش ویدئویی توتال رو تو پست قبلی ام براتون گذاشتم دیگه مشکل کجاست؟ یه بار نگاه کنید می بینید که مشکل نیست!!؟
VMware ThinApp برنامه ها رو پرتابل می کنه! برنامه پرتابل شده روی هر سیستمی اجرا میشه و نیاز به کرک و حتی نصب هم نداره! VMware ThinApp یه قابلیت داره که می تونه همون برنامه پرتابل رو به صورت فایل قابل نصب msi دربیاره ولی نباید اشتباه کرد! این فایل msi قابل نصب مثل نصب اصلی خود برنامه نیست! بلکه همون فایل پرتابل شده رو کپی می کنه توی درایو ویندوز و یه شرتکات به استارت منو اضافه می کنه همین ! برنامه نصب نمیشه!!!

http://forum.p30ask.com/attachment.php?attachmentid=10130&d=1328102331

شما فرمودین برنامه پرتابل نمی خواین؟! ولی می خواین از VMware ThinApp استفاده کنین؟؟ نمیشه! VMware ThinApp فقط برای پرتابل کردن کاربرد داره! اگه می خواین پرتابل نباشه باید کلاً بی خیال VMware ThinApp بشید!!

اگه می خواین برنامه تون پرتابل نباشه توصیه می کنم پست قبلی ام رو این بار با دقت بیشتری بخونی . . .

موفق باشی

LORD
02-01-2012, 09:37 PM
برهان عزیز ممنون از راهنمایهات.
من با برنامه‌ total uninstaller كار كردم ولی اگه‌ میشه‌ توضیح بدی كه‌ چجوری فایلهایی رو كه‌ در بعد از نصب یك برنامه‌ به‌ وجود میاد
رو در یك پوشه‌ بزارم و بعد با برنامه‌های Installer فایل EXE برنامه‌ رو درست كنم.
شما توی اموزش ویدیویی برای ریجستر كردن برنامه‌ استفاده‌ كردید كه‌ هر كاری كردم نتونستم اون كارهایی رو كه‌ گفتم رو انجام بدم.

borhan_3010
02-01-2012, 11:25 PM
سلام
برای total اگه مطابق آموزش بری جلو به شکلی مثل شکل زیر میرسی:

http://static.rbytes.net/fullsize_screenshots/t/o/total-uninstall.jpg

توی شکل بالا می بینی که میگه توی درایو c توی پوشه Program Files یه پوشه جدید با نام EnRo Dictionary ساخته شده و چندتا فایل توش کپی شده و به همین طریق توی ProgramData و Users و بعد میرسه به تغییرات رجیستری! OK؟!
حالا باید باید شما بیای همون پوشه EnRo Dictionary رو یه جا دیگه کپی کنی و مسیراش رو یادداشت کنی چون لازم داریم!
EnRo Dictionary فقط یه مثال هستش!!
برای تغییرات رجیستری هم توی برنامه توتال روی رجیستری تغییر یافته کلیک کن تا رجیستری ویندوز باز شه بعد از منو Export بزن و رجیستری رو ذخیره کن!

فعلاً تا همین جا برو کافیه تا بعداً درمورد ساخت Installer بحث کنیم!

اضافه شد:
روشی که من توی پست2 گفتم یه روش عمومی و جنرال هستش! و همیشه جواب میده، ولی گاهی اوقات میشه ترفند زد و با نوشت دوخط دستور و یه فایل bat چندکیلوبایتی برنامه رو به صورت فول نصب کرد، اما همیشه جواب نمیده ولی با توجه به کوتاه بودن این مسیر ارزش امتحان کردن رو داره! اول باید بتونی رجیستری کرک برنامه رو در بیاری مثل همون کاری که من توی اون فایل آموزشی ویدئویی گذاشتم!
بعد این دوخط دستور رو مینویسی توی notepad و با فرمت bat ذخیره میکنی setup.exe نام برنامه و serial.reg رجیستری کرک برنامه هستش که توی پوشه software کنر فایل bat قرار داره! که به دلخواه فایل واسم ها قابل تغییره! اون دستور S/ هم باعث میشه برنامه به صورت سایلنت و مخفی نصب شه یعنی از کاربر سوال نمی کنه! و لی اگه دوست نداشتی میشه حذف کرد! دستور start /wait هم باعث میشه صبر کنه خط اول تموم شه بعد بیاد خط 2 و ...

start /wait software\setup.exe /S
regedit /s Software\serial.reg

حتی اگه برنامه برای کرک از کپی کردن یه فایل استفاده کنه میشه از دستور xcopy استفاده کرد!
تذکر: نوشتن فایل های bat درحالتی که بخوای روی همه سیستم ها کار کنه دانش برنامه نویسی می خواد که با توجه به علاقه تون باید خودتون دنبالش برید مثلاً تشخیص بده اگه ویندوز 32 بیتی هستی این فایل رو اجرا کنه و اگه 64 بیتی اون فایل! اگه xp هستش این و اگه 7 هستش اون یکی دیگه و اگه فایل مورد نظر وجود داره جایگزین کنه یا کنسل و خیلی مطالب دیگه!

فعلاً شما سعی کن کرک برنامه دربیاری یعنی بفهمی وقتی برنامه کرک میشه چه اتفاقی میافته؟! و از همین دستور bat بالا که برات وشتم استفاده کنی که راحت تره شاید با همین کارت راه بیافته!!

پی نوشت: استاد بی رقیب فایل های bat جناب شیرین زبان هستند.

LORD
02-02-2012, 12:39 PM
* سلام *

برهان جان مشكلم اینه‌؟
1- اون برنامه‌ای رو كه‌ میخوام بدون كرك نصب بشه‌ رو قبل از اینكه‌ با total uninstaller كار كنم رو توی سیستم خودم نصب كنم
یا بعد از اینكه‌ با برنامه‌ total uninstaller یه‌ Snapshot گرفتم.
10138

2- وقتی به‌ این مرحله‌ رسیدم چیكار كنم.
10139

برای ریجستر كردن برنامه‌ پرتابل این مرحله‌ رو توضیح دادی ولی برای این كار(ساخت برنامه‌ كه‌ سریال و كرك نخواد ) سعی كردم ولی چیزی سر درنیاوردم.

با تشكر

borhan_3010
02-02-2012, 04:36 PM
سلام
خوب تو این مرحله اول شماره 1 رو کلیک کن و مسیر فایل Setup برنامه رو بده و بعد روی 2 کلیک تا برنامه حالت عادی نصب شه !!

http://up.alborzdownload.com/images/xfovqvu3f4b2k5p7rwdo.png

بعد که برنامه رو نصب کردی روی 3 کلیک کن! تا سیستم رو دوباره اسکن کنه و با با قبلی مقایسه کنه و تغییرات رو اعلام کنه!

برای کرک هم یه سری مجزا این کار رو انجام بده تا تغییرات ناشی از کرک رو بفهمی ، این بار گزینه 2 به جای Setup مسیر کرک رو بده!

LORD
02-02-2012, 07:18 PM
برهان جان وقتی كه‌ مرحله‌ 3 تمام شد حالا اون پنجره‌ باز میشه‌ بعد من چجوری فایلهای اون برنامه‌ رو به‌ صورت
مجزا توی یه‌ پوشه‌ بزارم تا بعدا با برنامه‌های Installer ستاپشو درست كنم؟

borhan_3010
02-02-2012, 07:30 PM
سلام
خوب بهت مسیر داده! برو همون مسیری که بهت گفته! پست 6 رو یه بار دیگه با دقت بخون!!
بعدش همین کار رو برای کرک انجام بده!
سعی کن از اون فایل bat هم استفاده کنی توضیح در پست 6! اگه درست کار کنه خیلی کارت رو آسون تر می کنه و نیازی به ساخت Installer هم پیدا نمی کنی!

LORD
02-02-2012, 08:37 PM
* سلام *

برای نصب برنامه‌ Web Studio این مراحل رو انجام دادم و با total uninstaller یك Snapshot درست كردم.

1- اجرای برنامه‌ total uninstaller برای گرفتن Snapshot

10145

2- ادرس برنامه‌ای رو كه‌ میخوام نصب كنم(Wed Studio) به‌ برنامه‌ دادم.
10146

10147
3-روی Launch Setup Program كلیك كردم.
10148
4- منتطر نصب شدن برنامه‌ شدم.
10149

5-بعد از اینكه‌ برنامه‌ نصب شد روی Program is Installed كلیك كردم.
10150

6-برنامه‌ یك Snapshot جدید از درایو C میگیره‌.
10151

7- پنجره‌ برنامه‌ باز میشه‌.
10152

8- توی پوشه‌ برنامه‌ این فایلها موجوده‌.
10153

برهان جان حالا من این فایلها رو كپی میكنم یه‌ جای دیگه‌ ، حالا وقتی كرك رو هم Snapshot گرفتم چجوری كنا ر اون فایلهلی پیشتر بزارم و با برنامه‌های اینستالر فایل ستاپ رو درست كنم؟

borhan_3010
02-02-2012, 09:01 PM
سلام
برای شروع رفتی سراغ یه نرم افزار سنگین حجم اش 200 مگ!!
پیشنهاد می کنم از یه نرم افزار سبک تر استفاده کنی و وقتی به روش کار مسلط شدی بعد بری سراغ نرم افزار های سنگین چون فایل های زیادی داره که باید وارد برنامه Installer کنی !! درست کردن Installer اش مشکل میشه و علاوه بر اون ممکنه یه جای کار رو اشتباه بری که نرم افزار درست نصب نمیشه!

اگه موافقی یه برنامه سبک (حجم حدود 10 مگ) رو انتخاب کن تا در کنار تو منم دانلود کنم و قدم به قدم پیش بریم؟

اگه دوست داری حتماً همین نرم افزار رو درست کنی چون نرم افزار سنگینی هستش و ساخت Installer برات طولانی میشه و احتمال اشتباه درش هست! بنابراین توصیه می کنم از روش دوم همون Bat فایل بود استفاده کنی؟

در هر صورت هرجور دوست داری بگو تا ادامه بدیم؟

LORD
02-02-2012, 09:31 PM
خوب برهان جان خوب با برنامه‌ WinRAR 4.01 Final x86 اگه‌ میشه‌ و براتون زحمتی نیست شروع كنیم.

borhan_3010
02-02-2012, 11:50 PM
سلام
خوبه!
فقط از نسخه جدیدتر 4.10 استفاده کنیم که آپدیت تر باشه + من باید از 64 بیتی باید استفاده کنم!
اما کرک اش چیزی نداره یه فایل رجیستری رو کپی می کنی تو محل نصب برنامه که چون هدف آموزشه به همین بسنده می کنیم!
برای ساخت Installer هم از برنامه smart install maker استفاده می کنیم که هم حجمش کمه و هم آسونه! از اینجا (http://www.p30download.com/archives/utility/useful_tool/download_smart_install_maker_full) دانلود کن.

LORD
02-03-2012, 01:25 PM
برهان جان یه‌ DVD از سوریه‌ گرفتم كه‌ همه‌ ستاپهای برنامه‌ها رو خودش درست كرده‌ و هیچ یك از برنامه‌ها به‌ كرك و سریال و پچ نیازی ندارن.
ببین این فایلها رو با چه‌ برنامه‌ای درست كردن.این برنامه‌ رو دانلود كن و ببین.
[DOWNLOAD BOX] 1Click DVD Copy Pro v4.2.4.6 (http://s1.picofile.com/file/7279442789/1Click_DVD_Copy_Pro_v4_2_4_6.exe.html) [/DOWNLOAD BOX]

borhan_3010
02-03-2012, 01:30 PM
سلام
بسیار خوب اینم اسکن توتال واسه Winrar:

http://up.alborzdownload.com/images/z5q1bmdpoqr4r6od26b7.png

می بینی یه پوشه جدید توی Program Files با نام WinRAR درست کرده و فایل های برنامه اونجا کپی شدند (رجیستری رو هم همونجا کپی می کنیم) + یه سری شرتکات هم ایجاد کرده که مهم نیست و خودمون با Installer اونارو ایجاد می کنیم + فایل Gigabyte که اضافیه و باهاش کاری نداریم!
و یه سری تغییرات توی رجیستری که برای ذخیره تغییرات رجیستری به ترتیب زیر عمل کن:

http://up.alborzdownload.com/images/f2z7u1jyoswvx3k27a8.png

تا اینجا کارمون با توتال تموم شده!! و بعداً می ریم سراغ Installer . . .

borhan_3010
02-04-2012, 01:41 PM
سلام
با کمک عکس های زیر و یکم تمرین می تونید به راحتی از نرم افزار Smart Install Maker v5.0.3 برای ساخت Installer های خودتون استفاده کنید!
تذکر: یکی از معایب برنامه اینه که فقط جهت ویندوزهای 32 بیتی قابل استفاده است (البته با ترفندهایی میشه این محدودیت رو دور زد) ولی با توجه به سهولت در استفاده، جهت آموزش این نرم افزار انتخاب شد! با توجه به اینکه Base این سری نرم افزارها مشابه هستش با مهارت یافتن در این نرم افزار می توان از نرم افزارهای قوی تر استفاده کرد!

سعی کن تنظیمات مشابه عکس ها باشن

http://up.alborzdownload.com/images/2zolmzgsserbo8nxpme.png
http://up.alborzdownload.com/images/tlsh6z2c461ddjn9u71t.png
http://up.alborzdownload.com/images/tspu1exhmecx4lvchesp.png
http://up.alborzdownload.com/images/1tqifc10uqh2xzgnbzsu.png

با تغییر آیتم ها می تونید به کاربرد اونا پی بیرید.
محل نصب اصلی توی عکس 2 مشخص شده! توی عکس 3 گزینه 4 رو همون %InstallPath% بذارید باشه!
آموزش تقریباً تمام شده شما می تونید با تمرین بیشتر نرم افزارهای سنگین تری رو سفارشی کنید . . .
سوالی بود بفرمایید.
موفق باشید!

LORD
02-04-2012, 09:36 PM
برهان جان كدام مرحله‌ رو غلط انجام میدم بهم بگو.

1- اجرای برنامه‌ total uninstaller برای گرفتن Snapshot
2- ادرس برنامه‌ای رو كه‌ میخوام نصب كنم(Xara 3D Maker 7.0.0.415) به‌ برنامه‌ دادم.
3-روی Launch Setup Program كلیك كردم.
4- منتطر نصب شدن برنامه‌ شدم.
5-بعد از اینكه‌ برنامه‌ نصب شد روی Program is Installed كلیك كردم.
6-برنامه‌ یك Snapshot جدید از درایو C میگیره‌.
7- پنجره‌ برنامه‌ باز میشه‌ و فایلها رو نشون میده‌ توی Program File و .......
8- فایلهلی توی پوشه‌ برنامه‌ در Program File رو كپی كنم یه‌ جای دیگه‌ مثلا پوشه‌ای در درایوی دیگه‌ به‌ نام BBB
9-حالا برای كرك كردن برنامه‌ هم باید این مراحل رو انجام بدم دوباره‌ و بعد از منوی فایل گزینه‌ Export رو انتخاب كنم و روی Registry changes كلیك كنم و یه‌ جای كپی كنم
10 - حالا ریجستری رو هم كه‌ استخراج كردم در مرحله‌ 9 داخل پوشه‌ BBB كپی كنم.
11 - با برنامه‌ انستالر ستاپ برنامه‌ رو درست كنم.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برای برنامه‌هایی كه‌ با سریال ریجستر میشن

1- مراحل 1 تا8 رو انجام میدم
2- برای ریجستر كردن توی توتال انستال ادرس برنامه‌ رو میدم تا برنامه‌ باز بشه‌ و سریال برنامه‌ رو وارد میكنم
3-روی Launch Setup Program كلیك میكنم.
4- پنجره‌ برنامه‌ باز میشه‌ ، اینجا چجوری ادرس ریجستری رو پیدا كنم كه‌ سریال اونجا قرار گرفته‌ ، تا در محل پوشه‌های دیگه‌ برنامه‌ كپی كنم

با تشكر از زحماتت دوست خوبم ببخشید خیلی زحمتت میدم. http://forum.p30ask.com/images/smilies/5.gifhttp://forum.p30ask.com/images/smilies/5.gif

borhan_3010
02-04-2012, 10:54 PM
سلام

روش درسته!
توی استفاده از توتال سعی کن قبل از اسکن و تا آخر اسکن دوم با ویندوز زیاد ور نری! اینترنت قطع ، آنتی ویروس غیرفعال ، همه برنامه های غیر ضروری رو ببند ==> همه اینا به خاطر این هستش که اسکنی که انجام میشه نتیجه دقیق تر به ما بده! اگه خواستی برای محکم کاری هم می تونی قبل از نصب برنامه سیستم رو با time freeze فریز کنی که ویندوز دست نخوره!

جواب سوال: از روی تجربه و یکم هوش! که اوایل تجربه خیلی مهم تره! می تونی دونه دونه فایل های رجیستری رو اول ذخیره و بعد حذف کنی و بری سراغ نرم افزار ببینی رجیستری بهم نخورده یا نه! و دوباره رجیستری رو برگردونی و بری سراغ کلید رجیستری بعدی! یعنی اوایل بیشتر با آزمون و خطا ولی بعد یه مدت تجربه ات بیشتر شد می تونی حدس های دقیق تری بزنی!
توجه: گاهی اوقات کرک برنامه توسط اضافه یا کم شدن یا تغییر یه فایل می تونه باشه و اصلاً به رجیستری مرتبط نباشه! ولی اکثراً سریال ها وارد رجیسترمیشن

نکته: همچنین با داشتن اطلاعات نصب نرم افزار و کرک می تونی به راحتی برنامه رو با spoon پرتابل کنی به جای اینکه installer بسازی که آموزش تو بخش سوم همون فایل های ویدئویی که تو پست های قبلی ام گفتم هست! + با فشرده سازی که spoon می تونه انجام بده*، حجم نسخه پرتابل به حجم نسخه نصب نشده نزدیک میشه.

*: البته توی تنظیمات باید گزینه مورد نظر فعال بشه!

LORD
02-04-2012, 11:05 PM
فایلهای ریجستری رو كه‌ Delete كردم بعدا چجوری برشون گردونم؟
اگه‌ ممكنه‌ با برنامه‌ Setup Factory درست كردن ستاپ رو به‌ طور مختصر توضیح بدی ممنون میشم.

borhan_3010
02-04-2012, 11:25 PM
سلام
فایل های رجیستری رو اگه توی برنامه توتال روش دبل کلیک کنی رجیستری ویندوز باز میشه بعد می تونی از قسمت سمت چپ رجیستری ویندوز روی اون فایلی که می خوای راست کلیک کنی و Export بزنی که ذخیره شه! بعد از حذف و تست اینکه ببینی کرک برنامه همون هست یا نه می تونی با کلیک روی همون فایلی که Export کردی رجیستری رو برگردونی!

در مورد Setup Factory و بقیه Installer ها روش کار تقریباً مشابه هم هستند! شما فعلاً با Smart Install Maker کار کن تا دستت بیاد چی به چیه و کامل مسلط شی بعد به راحتی می تونی بری سراغ نرم افزارهای قوی تر و جایگزین کنی

LORD
02-04-2012, 11:28 PM
فقط ریجستری رو توی Setup Factory بلد نیستم ، ممنون میشم یه‌ توضیح مختصر بدی.

borhan_3010
02-04-2012, 11:40 PM
سلام
برای وارد کردن فایل رجیستری مطابق شکل زیر عمل کن:

http://up.alborzdownload.com/images/jlzzimdqf4kiuiyx8wjc.png

LORD
02-05-2012, 11:20 AM
برهان جان اگه‌ ممكنه‌ یه‌ بار شیوه‌ به‌ دست اوردن كرك و سریال برنامه‌ رو با توتال انیستال توضیح بدی
ممنون میشم از روی اموزش ویدیویی انجام میدم درست در نمیاد.:gham714:

borhan_3010
02-05-2012, 11:42 AM
سلام
روش روتینی نداره چون هر برنامه به یه شیوه کرک میشه!! بعد اسکن کرک با توتال باید آزمون و خطا کنی و حدس بزنی بعد ببینی که حدس ات درست بوده یا نه باید بری سراغ یه رجیستری یا فایل دیگه!؟ بالا تا جایی که می دونستم توضیح دادم!
مثلاً برای برنامه Ashampoo WinOptimizer 8 که روی ویندوز سون 64 بیتی نصب شده سریال برنامه به صورت زیر ذخیره میشه!
به اون قسمت که Bold شده توجه کن! فایل رجیستری رو با Notepad باز کردم و اینجا گذاشتم:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Ashampoo\A shampoo WinOptimizer 8\ash_inet]
"firststart"=dword:00000000
"unique-id"="54844966523317392688"
"installation-time"=hex(b):ee,44,f1,b7,35,03,00,00
"regKey"="AWPSH7-77KK11-WID76U"
"state"=dword:00000001
"license-error"=dword:ffffffff
"license-counter"=dword:ffffffff

ولی دیدی که Winrar با کپی یه فایل توی مسیر نصب برنامه کرک میشه! پیدا کردن روش کرک یکم مشکله! و وقتی مشکل تر میشه کرک وابسته به سخت افزار میشه! ولی برای اکثر برنامه ها میشه پیدا کرد!

مثلاً برای برنامه My Note Keeper

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{B0CC8D3F-EF1A-4400-A5C7-1A2230AA0B8C}]
"Days"="584592960BAF3BEA"
"Name"="Portable"
"Code"="35AE664E73E18872"

گاهی اوقات هم ترکیبی از تغییرات رجیستری و کپی فایل میشه! باید روش وقت بذاری تا دقیقاً متوجه شی بعد از پیدا کردن کرک برای اطمینان روی یه ویندوز دیگه که قبلاً اون برنامه روش نصب نشده تست کنی ببینی همه چی درسته؟

چه لزومی داره اینقدر روی این مطلب انرژی بذاری؟ وقتی می تونی به راحتی برنامه مورد نظرت رو پرتابل کنی؟؟

LORD
02-05-2012, 12:02 PM
برهان جان واقعا ممنون كه‌ لطف میكنی و جواب میدی:^:

راستی با توتال انیستال فقط پوشه‌های داخل برنامه‌ رو كپی كنم و با اینستالر یه‌ ستاپ براش درست كنم مشكلی برای برنامه‌ كه‌ پیش نمیاد ( البته‌ بعد نصب برنامه‌ رو كرك كنم)؟

----------------------------------------
نمیدونم پكیج نرم افزاری mrt رو دیدی ؟ همه‌ برنامه‌ها بدون نیاز به‌ كرك و سریال نصب میشن و مشكلی هم ندارن ، ولی نمیدونم از چه‌ روشی استفاده‌ كردن؟

borhan_3010
02-05-2012, 03:02 PM
سلام
دقیق متوجه سوال اول ات نشدم؟ یعنی اینستالر رو عوض کنی فقط؟ هدف از اون کار چیه؟؟
در مورد سوال دوم ات: نه، ندیدم متاسفانه! نمی دونم از چه روشی استفاده کردند؟! پکیج کینگ و لرد رو دیدم ولی کرک شون مجزا بوده!

LORD
02-05-2012, 07:52 PM
* سلام *
منظورم این بود كه‌ با توتال انیستالر كه‌ اسناب شات از برنامه‌ گرفتم پوشه‌ برنامه‌ كه‌ داخل Program Files هست رو كپی كنم و با یك اینستالر فقط ستاپشو درست كنم مشكلی پیش نمیاد
یعنی همه‌ فایلهای برنامه‌ در اون پوشه‌ در Program Files قرار میگیره‌ و به‌ جاهای دیگه‌ فایلی نمیفرسته‌ ، كلا فقط میخوام ظاهر نصب برنامه‌ رو تغییر بدم.

borhan_3010
02-05-2012, 08:42 PM
سلام
اگه برنامه فایلی رو جای دیگه غیر از پروگرام فایل کپی نکنه نه مشکلی پیش نمیاد ولی اگه برنامه فوت یا درایور یا هرچی ، فایلی (منظورم شرتکات نیست!) رو جای دیگه کپی کنه باید اونا رو هم مد نظر بگیری و به اینستالر اضافه کنی!
توی توتال دقیقاً می تونی ببینی که برنامه زمان نصب چه تغییراتی ایجاد می کنه ، چه فایلی رو کجا کپی می کنه و چه تغییراتی رو توی رجیستری میده . . .