PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل هنگام کپی در Word ؟

hadi98
01-29-2012, 09:00 PM
سلام دوستان عزیز

وقتی یک متنی را از جایی کپی میکنم بعد میخواهم که در Word آنرا Paste کنم نمیشه!

منظورم اینه که اوّل باید Word را اجرا کنم بعد عمل کپی را انجام بدهم بعد Paste بزنم؛
ولی اگر قبل از باز کردن ورد، کپی کنم Paste غیرممکن است

درحالیکه سایر برنامه ها اینطور نیست مثل Notepad و غیره

خودم فکر میکنم که مربوط به تنظیمات Word است ولی نمیتوانم محلّ این تنظیم را پیدا کنم

شما راه حلّی به نظرتان میرسد؟
با تشکر:^:

H_F_G
01-29-2012, 09:06 PM
به احتمال زیاد مربوط به Add Onها هست. بهتره همه رو از کار بندازی و بعد تست کنی.

hadi98
01-29-2012, 09:52 PM
ای ول بابا تو دیگه کی هستی حمیدجان؟!! :merc567:
بزنم تخته که چشم نخوری

دو تا Add-On فعال: یکی Foxit PDF Creator و دیگری هم WordTab بود

مشکل از Foxit بود. غیرفعّالش کردم حل شد:ta4:. ولی به طرز بیرحمانه ای تعجب کردم!:b tash:

از تراوشات فکرت و کارآگاهیت خیلی متشکرم:d:

حالا منشأ این مشکل چی میتونه باشه ؟

H_F_G
01-30-2012, 12:30 AM
حالا منشأ این مشکل چی میتونه باشه ؟

ممنونم هادی جان

علت معلومه دیگه ناسازگاری Add-On با Word هست، که احتمالا اونم به این دلیله که ممکنه Foxit قدیمی باشه، یا خیلی جدید باشه که همراه خودش باگ داشته باشه، در هر صورت چک کن ببین نسخه جدید Foxit نیومده؟ در این صورت باید مشکلت حل بشه.

اما یک چیز دیگه بهت بگم و اونم اینه که درسته که ظاهرا مشکل از Foxit بوده ولی از روی تجربه بهت میگم که همه چیز زیر سر این office Tab هست.
من حدس میزنم این طور باشه، شما آفیس تب رو کاملا حذف کن و بعد Add-On برنامه Foxit رو فعال کن ببین درست نمیشه.

در کل من به آفیس تب مشکوکم.

متشکرم

hadi98
01-30-2012, 03:43 AM
سلام
بلی . کاملاً متوجهم و بعید هم نیست.
ولی به فاکسیت هم نیاز چندانی در آفیس ندارم حتی آفیس 2010 خودش امکان تبدیل به پی دی اف را دارد.
در عوض، WordTab برایم حیاتی است و خودش هم نسخه ی رایگانشه که بعد از کلّی جستجو پیداش کرده ام.
بقیه ی نسخه ها همانطور که گفتی شدیداً ناسازگارند و حتی أحیاناً باعث کرش می شوند.