PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افتخاری انسانی آزاد است ؟!!!!!!!!!!!!!!!

emad176
08-26-2010, 09:58 AM
علیرضا افتخاری: به خاطر شاد کردن دل رهبر عزیز و رییس جمهور با صداقتم ربنا را اجرا کنم
نشاط نیوز: علیرضا افتخاری در گفتگویی که با خبرگزاری فارس انجام داد گفت: بنده یک انسان ازاد هستم در کشوری ازاد که رهبری عاقل و دلسوز دارد و رییس جمهوری که هرگز به یاد ندارم شهامت.شجاعت.و از همه مهمتر صداقت را با هم داشته باشد زندگی میکنم.
من علی رضا افتخاری با افتخار تمام حاضرم نوای ربنا را بازخوانی کرده و تقدیم به رهبر عزیزم و رییس جمهوری عزیز تر از جانم کنم.
من همان خواننده ی مردمی هستم که هر چه دارم از مردم است.البته ایرن را بگویم که من برای مردم نمیخوانم.من برای خدا میخوانم.و همین جا خواسته ای دارم که رهبر عظیم شان که میدانم که فرستاده ی خداست در زمین که سلام مرا به خدا برساند و بگویید که من برای تو خوانده ام ای خدا نه برای مردم.ازنایب خدای تبارک و تعالی حضرت امام خامنه ای تقاضا دارم با این کار من موافقت کرده و بگذارند من ربنا را مجدد اجرا کنم .من ضمن تشکر از خبرگزاری با صداقت فارس اعلام میدارم که من هر کجا باشد عرض ارادت میکنم به رهبر عزیزم و رییس جمهور با صداقت و شرافت جناب محمود احمدی نژاد که چند روز پیش سعادتی نصب بنده شد تا ایشان را در اغوش بگیرم.
و جا دارد خاطره ای را تعریف کنم از این دیدار.هنگامی که ایشان را در اغوش گرفتم حال عجیبی پیدا کردم.جناب محمود احمدی نژاد تمام تنش سرشار بود از عطر گل یاس.بویی که ادمی را تا اوج اسمان ها میبرد.خرده گرفتند از من که چرا انقدر سبک و در حالتی جلف و چندش اور ایشان را در اغوش گرفتم.باید بگویم تمام کسانی که از من و این نازنین مرد .این شریف مرد ایران زمین ایراد می گیرند کافیست یک بار ایشان را از نزدیک دیده تا خود با چشمان خود ببیند که هاله ی ای سرشار از نور سراسر وجود ایشان را فرا گرفته.من از دیدن این صحنه منقلب شده و در منزل ساعت ها گریستم.
در اخر من با صدایی رسا اعلام میکنم :

من علیرضا افتخاری هر چه دارم از رهبری و جناب رییس جمهور دارم.
نه مردم را نیاز دارم نه خدا را چون نایبش را داشته باشی انگار او را داری.

منبع :

http://www.neshatnews.com/fa/pages/?cid=4030

--------------------------------------------------------------------------
هردم ازین باغ بری میرسد ...... تازه تر از تازه تری می رسد
--------------------------------------------------------------------------
جهان پیر است و بی بنیاد ازین فرهاد کش فریاد
که زد افسون و نیرنگش ملول از جان شیرینم ( حافظ )
---------------------------------------------------------------------------
در کار گلاب و گل حکم ازلی این بود
کین شاهد بازاری وآن پرده نشین باشد ( حافظ )