نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: مشکل حذف اطلاعات داخل فایلهای رجیستری

کاربر فعال
    یاد بگیریم وبه دیگران هم یاد بدیم
    تشکر تشکر کرده 
    1,591
    تشکر تشکر شده 
    1,930
    تشکر شده در
    617 پست
    قدرت امتیاز دهی
    6073
    Array

پیش فرض مشکل حذف اطلاعات داخل فایلهای رجیستری

با سلام
    دوستان یه مشکلی در ویندوز7 برام پیش اومده واون اینکه من یکسری فایل رجیستری در یک پوشه در دسکتاپ داشتم که مربوط به تنظیمات برنامه ها وخود ویندوز بود وهرازگاهی یه تغییراتی توی اون پوشه میدادم مثلا یکسری فایل رجیستری بهش اضافه میکردم وبعضی مواقع یکسری از اونا رو حذف میکردم بخاطر اینکه از اینا بکاپ داشته باشم تا در مواقعی که ویندوز بالا نمیاد یا مشکلی ویندوز بود در یک درایو دیگر مثلا F یه بکاپ کامل از این پوشه دارم وبخاطر اینکه چون تغییراتی توی پوشه میدم هرروز قبل خاموش کردن کامپیوتر اون بکاپ رو پاک ودوباره اون پوشه رو کپی میکردم تاهمیشه این بکاپ موجود باشه ولی این دومین باری هست که این مشکل پدیدار شده
    دیروز ویندوزم مشکل پیدا کرد ومن مجبور شدم یه ویندوز جدید بنصبم بعد نصب رفتم تا اون پوشه رو به دسکتاپ کپی کنم دیدم که همه فایلهای رجیستری داخلشون پاک شده یعنی خودشون هستند وداخلشون چیزی نیست سیستم رو با چندتا انتی ویروس وفیلترشکن وانتی مالو چک کردم مشکلی از بابت ویروس وتروجان نیست ولی نمیدونم این مشکل چیه الان همه زحمات 2ماهه من به هدر رفته نمیدونم با این مشکل چکار کنم دفعه قبل که این مشکل پیش اومد فکرکردم مربوط به کپی هست که من ازاونا تهیه میکنم ولی دیدم ربطی به کپی نداره حتی حجم فایلها هم تغییری نکرده ولی داخلش چیزی نیست مثل

dophpimgfCapture 8d983

dophpimgfCapture2 1402c

2. کاربر مقابل از سهند عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربر فعال
    تشکر تشکر کرده 
    1,591
    تشکر تشکر شده 
    1,930
    تشکر شده در
    617 پست
    قدرت امتیاز دهی
    6073
    Array

پیش فرض پاسخ : مشکل حذف اطلاعات داخل فایلهای رجیستری

اینم فایل Directory.reg برای مطالعه باتوجه به حجم ولی داخلش خالی هست که اسکرین شات دوم در پست بالا هست

http://up.worldup.ir/do.php?filename=Directory.rar

4. کاربر مقابل از سهند عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    با خدایی پادشاهی می کنی بی خدایی هر چه خواهی می کنی
    تشکر تشکر کرده 
    333
    تشکر تشکر شده 
    496
    تشکر شده در
    144 پست
    حالت من : Sepasgozar
    قدرت امتیاز دهی
    1582
    Array

شاید در تنظیمات خصوصی سازی ؛ خاصیت فایل ، تنظیماتی را انجام دادید که با این یوزر قابل مشاهده نیست
    و یا بر اثر خرابی فایل هنگام چک دیسک فایل های خراب تعمیر شده و این اتفاق برایشان افتاد
    حضرت علی ( ع ) هر گاه خداوند بخواهد بنده ای را خوار گرداند دانش را از او دور می سازد * تشکری که از روی علاقه و ارادت باشه با ارزشه، نه تشکری که بزور دیدن اطلاعات یا فایلی زده میشه * هر جا استاد مقصود شیرین زبان و بقیه دوستانم کوچ کردن منم میرم اونجا * یه تشکر خشک و خالی چیزی از من و شما کم نمیکنه که اون و وقتی به عزیزی دادیم ازش پس بگیریم * Full Software - Serial - Patch - Activator - Translations Me

6. 2 کاربر مقابل از SetupEditor عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کاربر فعال
    تشکر تشکر کرده 
    1,591
    تشکر تشکر شده 
    1,930
    تشکر شده در
    617 پست
    قدرت امتیاز دهی
    6073
    Array

با سلام
    استاد دیروز من یه ویندوز نصب کردم تو یه درایو دیگه ویکسری تنظیمات رجیستری رو که میخواستم توسط گروپ پلیسی به ویندوز اعمال نمودم بعد ازطریق رجیستزی تغییرات اعمال شده رو استخراج کردم حدود 16 فایل رجیستری شد همه رو هم نگاه کردم درست بود بعد همه 16تا رو داخل نیو فولدر گذاشتم وفولدر رو به ویندوز اصلی انتقال دادم بعد که به ویندوز اصلی برگشتم دوباره اون ویندوز رو پاک ودوباره یکی دیگه نصب کردم البته منظورم فایل wim دارم وفقط اونو تو یکی از درایوها مونت میکنم برای تست حالا وقتی دوباره یه ویندوز جدید نصب کردم وخواستم 16فایل رجیستری رو اعمال کنم اخطار داد که نمیشه دیدم که باز همه فایلهای رجیستری خالی هستند یعنی هیچ محتوایی ندارند ولی حجم مشخص دارند ودارای حجم هستند

استاد اگه زحمتی براتون نمیشه شما این مورد رو تو نت سرچ کنید چون خودم نتونستم اصلا چنین چیزی پیدا کنم واحتمال زیاد بخاطر سرچ اشتباه هست شما سرچ کنید وجاهایی که اینجور موارد رو توضیح داده لینکشو بذازید خودم میرم مطالعه میکنم چون خودم اصلا چنین موردی پیدا نکردم
    یا اگه راه حلی دارید ممنون میشم بفرمایید چون یه روز زحمت میکشم فایلها رو جمع اوری میکنم اخر سر اینطوری زحمتام به باد میره وواقعا خسته ام کرده

8. کاربر مقابل از سهند عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

سهند عزیز
    ساعت ها گشتم ولی واقعا" نه موضوع مشابه پیدا می کنم و نه میتوانم علت را پیدا کنم.
    این موضوع واقعا" گیجم کرده.
    بیشترین فکرم این است که اشکالی در سیستم خودت باید باعث این موضوع بشود.

[SIGPIC][/SIGPIC]

10. کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سهند نمایش پست ها
    با سلام
    استاد دیروز من یه ویندوز نصب کردم تو یه درایو دیگه ویکسری تنظیمات رجیستری رو که میخواستم توسط گروپ پلیسی به ویندوز اعمال نمودم.......
    خیلی در مورد این مشکل فکر کردم ولی نتوانستم علت را پیدا کنم. فقط فکری بنظرم رسید که ممکن است بتواند شما را
    در رابطه با بک آپ داشتن از فایل های رجستری مورد بحث کمک کند.
    و آن اینکه:

فایل های رجستری را قبل از اعمال به فایل اجرائی تبدیل کرده و بعد اجرا کن و این فایل اجرائی را برای استفاده های بعدی
    نگهداری کن.
    برنامه ای خیلی کم حجم و پرتابل و رایگان بنام بنام Reg2exe وحود دارد که میتواند فایل های رجستری را به فایل های
    exe تبدیل کند.
    این برنامه را با مختصر گشتن میتوانی پیدا و دانلود کنی. فقط توجه داشته باش که تعدادی از ضد ویروس ها این نرم افزار
    را بدافزار تشخیص میدهند ولی نگران نباش و استفاده کن. در ضمن همان ضد ویروس ها فایل های exe ساخته شده
    با این نرم افزار زا هم بدافزار می شناسند.

میتوانی بطریق دیگزی هم فایل رجستری را به exe تبدیل کنی و آن اینکه میتوانی یک برنامه برای تبدیل فایل رجستری به
    فایل Batch دانلود کرده و توسط آن فایل رجستری خود را به فایل Batch تبدیل کنی و سپس با دانلود یکی از برنامه های
    تبدیل فایل Batch به فایل exe نوع اجرائی فایل رجستری را داشته باشی که بد افزار هم شناخته نشود.

[SIGPIC][/SIGPIC]

12. کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربر فعال
    تشکر تشکر کرده 
    1,591
    تشکر تشکر شده 
    1,930
    تشکر شده در
    617 پست
    قدرت امتیاز دهی
    6073
    Array

استاد همین مشکل دوباره پدیدار شد دیزوز یه مشکلی برا ویندوزم بوجود اومد محبور شدم ایمیجی که قبلا داشتم رو ریستور کنم البته قبل ریستور تو دسکتاپ دوتا پوشه داشتم اونا کپی کرردم تو درایو دیگه که بعد ویندوز جدید دوباره سرجاشون برگردونم بعد ریستور دیدم همون ایراد بوجود اومده داخل فایلهای رجیستری پاک شده داخل فایلهای cmd -bat همگی پاک‌شدند ایندفعه نگاه کردم دیدم فایلهای inf بکاپ درایوها هم پاک شده وحتی text ها
    یه نتیجه گرفتم که این ایراد هرچی هست کلا فایلهای نوشتاری رو پاک میکنه البته داخلشونو
    نمیدونم چجوری اینکار رو میکنه که حجم فایل تغییر نمیکنه یعنی حجم فایل بصورت قبل پاک شدن هست
    یعنی این چیه که این مشکل رو پدید میاره ؟؟؟؟

14. 2 کاربر مقابل از سهند عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

واقعا" نمیتوانم علت این اشکال را در سیستم شما پیدا بکنم.
    فقط میتوانم بگویم که ویروسی یا بهتر بگویم بد افزاری در سیستم شما وجود دارد که گاه و بیگاه
    تعدادی از فایل ها را از بین می برد.
    فایل هائی را که آپلود نمودید نگاه کردم ولی چیزی متوجه نشدم.

لازم میدانم که چند نکته را با توجه به طرز استفاده شما از کامپیوتر عرض کنم:

1. توجه داشته باشید که هیچ ضد ویروسی قادر به شناسائی همه ویروس ها نیست و در هر سیستمی
    بایستی نرم افزار ضد بد افزار دیگری هم در کنار ضدویروس استفاده شود که اسامی بعضی ها را در پیام
    های قبلی عرض کردم. از قبیل محصولات Malwarebytes و هر Anti-Malware دیگر

2. اگر فقط از ضد ویروس ویندوز استفاده میکنید باید بگویم که ضد ویروس ویندوز فقط کار آئی ضد بد افزار هائی
    را دارد که همانطور که در بالا گفتم بایستی در کنار ضد ویروس اصلی استفاده شود.

[SIGPIC][/SIGPIC]

16. کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)