نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: با وردپرس میلیونر شوید. این حرف واقعیت است نه تخیل و نه تبلیغ( واقعا چراوردپرس اینقدر با گوگل رفیق فابریک هستند)

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    652
    تشکر تشکر شده 
    483
    تشکر شده در
    98 پست
    حالت من : Sepasgozar
    قدرت امتیاز دهی
    48
    Array

با وردپرس میلیونر شوید. این حرف واقعیت است نه تخیل و نه تبلیغ( واقعا چراوردپرس اینقدر با گوگل رفیق فابریک هستند)

با وردپرس میلیونر شوید. این حرف واقعیت است نه تخیل و نه تبلیغ
    سلام
    تا به حال فکر کرده اید چرا سایت هایی که با وردپرس ساخته می شوند اینقدر از لحاظ seo در بالاترین مکان قرار می گیرند.

به عنوان مثال شما یک سایت بزنید و دقیقه به دقیقه مطلب درونش ارسال کنید و سپس آن سایت را با یک سایت وردپرسی مقایسه کنید
    که روزانه فقط یک مطلب درونش اضافه می شه.
    تعجب می کنید seo سایت وردپرسی بیشتر از شما است. چرا؟
    واقعا این چراش را من نمی دونم.
    آیا وردپرس با گوگل هم پیمان هستند که از همدیگر حمایت کنند. خدا می دونه.

حتی جوملا هم از لحاظ seo به پای وردپرس نمی رسه ولی واقعا چرا؟
    شاید خنده دار باشه ولی واقعیت داره و حتی امتحان کنید.
    در همین انجمن اریا دانلود که ما داریم درونش فعالیت می کنیم و کلی پست می گذاریم پیج رنگ گوگل کشور ایران 9,928 هست.
    واقعیت امر اینه که به زور در گوگل دیده می شود هر چند که فوق العاده انجمن خوبی هست ولی چرا در گوگل اینقدر دور هستیم.

حالا اگر همین انجمن با وردپرس ساخته می شد و حجم مطالبش هم همین جور بود الان در رتبه 50 سایت اول کشور بود.

این تخیل نیست بلکه واقعیت است
    و اگر همین سایت از لحاظ seo جزو 10 سایت برتر ایران در الکسا بود چه بسا که مدیریت همین سایت جزو ثروتمندان ایران می شد
    چون اون موقع ارزش سایت را روی چند صد میلیون تومان قیمت گذاری می کردند.

در حال حاظر تمامی سایت های بزرگ و کوچک وردپرس قالب های نال شده را دانلود می کنند و راست چین و فارسی سازی می کنند و خنده دار این که همین سایت ها به اسم قالب اورجینال ان را با قیمت 10 تا 100 هزار توامن می فروشند و الان ماهیانه 100 میلیون تومان سود خالص می گذارند تو جیب.
    بله همه ی ما طراحان سایت که کلی درس دانشگاهی خوندیم از قافله عقب هستیم.

از همین جا اعلام می کنم دوستانی که حاظر در همین انجمن اریا دانلود تخصص وردپرس خود را افزایش دهند اعلام همکاری کنند تا بتوانیم ما هم از این قافله بخور بخور عقب نمونیم.
    دوستان بیایند همکاری کنند و یک تیم تخصصی وردپرس در همین انجمن اریا دانلود شکل بدهیم

2. 2 کاربر مقابل از navidnavid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

پیش فرض پاسخ : با وردپرس میلیونر شوید. این حرف واقعیت است نه تخیل و نه تبلیغ( واقعا چراوردپرس اینقدر با گوگل رفیق فابریک هستند)

درود
    من این پست را الان دیدم و باید عرض کنم بحث در مورد سایت بسیار هست ولی چند نکته را مثل همیشه سریع میگم و رد میشم
    اول در مورد نال و ... قالب های وردپرس گفتید که باید بگم این تنها در وردپرس نیست بلکه در تمامی cms ها وجود داره و حتی در برخی سایت سازها مانند همین ویبولتین بالای نود درصد سایت ها از نسخه های نال شده استفاده میکنند چون واقعا پرداخت 200-300 دلار برای مثلا یک آمریکایی راحت و برای ایرانی سخت هست ، لازمه تاکید کنم بنده لایسنس را خریداری کردم و قالب هم که دیفالت هست ولی درک میکنم که پرداخت مبلغ اون هم ارزی سخت هست
    ویبولتین و در کل انجمن ها از سئو ضعیف تری برخوردار هستند و زیاد مطل-- موتورهای جستجو نیستند و نمیشه کتمان کرد ولی خ-- سایت کاربر محور برای آپدیت جدا از شبکه های اجتماعی چی میتونه باشه ؟ وردپرس هم انجمن ساز داره ولی انجمن سازش برعکس پورتال اون ضعف سئو داره ...
    در کل شما محدودیت برای کاربر گذاشتی ، سایت با دیتابیس سنگین داری و نمیشه انتظار دیگه ای داشت
    مورد آخری که عنوان کردید اون هم تخصص وردپرس را متوجه نشدم ولی در کل وردپرس همه کاره هست ، طراحی قالب اون با چند ماه آموزش میتونید یاد بگیرید و نوشتن افزونه هم اگر کمی php بلد باشید و آموزش مختصر ببینید سخت نیست و حتی کار با ووکاموس و افزونه های وابسته اون هم راحت هست ( سوالی داشتید تو انجمن تو بخش خودش سال کنید در حد توان و وقت پاسخ داده میشه )
    ولی در مورد رتبه سایت بزارید یک بحث جدا کنیم
    من با توجه به حرفه و شغلم وقت زیادی را برای آپدیت سایت ها نمیتونم بزارم ولی خ-- با توجه به بنیه مالی امکانات زیادی را فراهم کردم ، مثلا همین سایت روی سرور اختصاصی هست ( توجه کنید که حتی سرور مجازی نیست و اختصاصی هست ) ولی یک سایت موفق نیاز به چندین عامل رشد داره
    اولین اون امکانات هست ولی دومی اون آپدیت منظم هست که متاسفانه من کسی را پیدا نکردم سایت را آپدیت کنه و از طرفی نویسنده هم بی فایده هست و تجربه نشان داده تا دلسوز سایت نباشه درست کار نمیکنه خ-- شما بفرمایید چه کاری از دستم برمیامد ؟ بارها تاپیک زدم که اگر کسی تمایل داره همکاری کنه بفرمایید بنده در خدمتتان هستم ولی متاسفانه کسی علاقه نداره
    شما درست میفرمایید همین اعضا اینجا اگر روی یک سایت منظم کار میکردن الان همگی یک درآمدی داشتند ولی خ-- دوست دارند تفریحی در نت بگردن و آزاد باشند و من هم به همین مورد احترام قائل شده و امکانات را فقط برای در کنار هم بودن اونها فراهم کردم و خدا را شکر هیچ چشمداشت مادی ندارم وقتی اونها ندارند ، اونها دوست دارند به هر دلیلی مانند عدم نیاز راحت بگردن و هر وقت دوست داشتن به صورت تفریحی مطلب بزارند من هم مخلص همگی هستم و تا روزی که بتونم امکان این مورد را فراهم خواهم کرد
    اینجا مثل یک پارک عمومی رایگان هست نه یک شهربازی و لونا پارک پولی برای درآمد ....
    باز هم تاکید میکنم هر زمان کسی زمان آزاد در نت داشت همچنین علاقه به درآمدزایی و رشد ولی امکانات مالی و فنی برای ایجاد --سایت را نداشت با بنده در تماس باشه
    یا حق
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

4. 3 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)