نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

پیش فرض افزونه مفید برای مرورگر FireFox

مدت زیادی هست که بهر علتی ترجیح داده ام که از مرورگر FireFox برای گشت های اینترنتی استفاده کنم.
    جدیدا" در ورژن های اخیر این مرورگر با مشکلی مواجه شدم که بشدت اعصابم را بهم می ریخت. و آن این که موقعیکه
    لینکی را کلیک میکردم تا وارد شوم، در اکثر مواقع عیب Server Not Found میداد.
    جالب اینجاست که اکثر این لینک ها سایت هائی بودند که روزانه بار ها واردشان می شدم و مطمئن بودم که وجود دارند
    و مشکلی هم ندارند زیرا:

1. لینک های مورد نظر با مرورگر های دیگر راحت باز میشدند.
    2. اگر روی لینکی که عیب Server Not Found داده بود ، روی آیکن Reload کلیک میکردم که مجددا" صفحه را باز کند بعد از
    دو یا سه بار کلیک کردن، باز می شدند و بدون عیب بودند.

در رابطه با این عیب تنظیماتی در مرورگر انجام دادم ، بهتر شد ولی درست نشد.

ناچارا" برای پیدا کردن راه حل به سایت های مختلفی مراجعه کردم. متوجه شدم که این عیب از سیستم من نیست و خیلی
    ها با آن دست به گریبان هستند.
    ولی متاسفانه راه حل هائیکه گاها" اشاره کرده بودند کارساز نبودند و من مانده بودم که چکار کنم.

تا اینکه در یکی از سایت ها توانستم راه حلی پیدا کنم که عیب را به حداقل برساند و کمتر با اعصابم بازی کند.

عرض کردم که اگر در اکثر لینک هائی که عیب Server Not Found میدادند ، دو یا چند بار روی آیکن Reload کلیک میکردم
    لینک باز می شد.
    با افزونه ای برای FireFox با نام TryAgain 3.4.6.1 آشنا شوم که کارش این است که اگر روی لینکی کلیک کردیم و با عیب
    Server Not Found مواحه شدیم ، این برنامه اتوماتیک وار به تعداد مشخصی به جای ما روی آیکن Reload کلیک میکند.

من این افزونه را نصب کرده و سپس آن را تنظیم کردم که اگر دید لینکی با عیب Server Not Found وجود دارد، اتوماتیک وار
    هر یک ثانیه یکبار سعی کند که لینک را دوباره اجرا کند و این عمل را 5 بار انجام دهد.

در نتیجه الان که با این عیب روبرو می شوم دیگر لازم نیست کاری بکنم چون این برنامه بجای من هر 1 ثانیه یکبار سعی در
    باز کردن دوباره لینک میکند. و بعد از معمولا" دو سه ثانیه سایت باز می شود.

اگر شما هم با مشکل مشابه روبرو هستید و یا بهر علتی این افزونه بدردتان میخورد میتوانید آن را از لینک زیر دریافت نمائید:

TryAgain 3.4.6.1-signed

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. 5 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    گر بخود ایی بخدایی رسی بخودا
    تشکر تشکر کرده 
    1,487
    تشکر تشکر شده 
    634
    تشکر شده در
    140 پست
    حالت من : Motarez
    قدرت امتیاز دهی
    1503
    Array

پیش فرض پاسخ : افزونه مفید برای مرورگر FireFox

خدا خیرتان بدهد واقعا کلافه بودم از دست موزی همیشه فکر میکردم مشکل از اینترنت هستش اصلا بفکرم نیامده بود که فایر فاکس ایراد دارد ... سپاسگذارم

4. 3 کاربر مقابل از fg54 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    با خدایی پادشاهی می کنی بی خدایی هر چه خواهی می کنی
    تشکر تشکر کرده 
    333
    تشکر تشکر شده 
    496
    تشکر شده در
    144 پست
    حالت من : Sepasgozar
    قدرت امتیاز دهی
    1582
    Array

یه افزونه بود به نام BrowSec که خیلی راحت سایت های ***** شده را باز می کرد خوبیش این بود که می شد با دانلود منیجر هم سازگارش کرد
    حضرت علی ( ع ) هر گاه خداوند بخواهد بنده ای را خوار گرداند دانش را از او دور می سازد * تشکری که از روی علاقه و ارادت باشه با ارزشه، نه تشکری که بزور دیدن اطلاعات یا فایلی زده میشه * هر جا استاد مقصود شیرین زبان و بقیه دوستانم کوچ کردن منم میرم اونجا * یه تشکر خشک و خالی چیزی از من و شما کم نمیکنه که اون و وقتی به عزیزی دادیم ازش پس بگیریم * Full Software - Serial - Patch - Activator - Translations Me

6. 2 کاربر مقابل از SetupEditor عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    333
    تشکر تشکر شده 
    496
    تشکر شده در
    144 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1582
    Array

واسه من همیشه پیش میاد که از روی حواس پرتی چند تا تب یه جور را با هم باز می کنم و هم باعث پر شدن حافظه میشم و هم باعث از دست دادن مقداری حجم اینترنت که از وقتی با
    Duplicate Tab Closer آشنا شدم دیگه با یک کلیک تب های اضافه را می بندم یا می تونم تنظیم کنم که دیگه تب اضافه ای باز نشه
    حضرت علی ( ع ) هر گاه خداوند بخواهد بنده ای را خوار گرداند دانش را از او دور می سازد * تشکری که از روی علاقه و ارادت باشه با ارزشه، نه تشکری که بزور دیدن اطلاعات یا فایلی زده میشه * هر جا استاد مقصود شیرین زبان و بقیه دوستانم کوچ کردن منم میرم اونجا * یه تشکر خشک و خالی چیزی از من و شما کم نمیکنه که اون و وقتی به عزیزی دادیم ازش پس بگیریم * Full Software - Serial - Patch - Activator - Translations Me

8. 2 کاربر مقابل از SetupEditor عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    333
    تشکر تشکر شده 
    496
    تشکر شده در
    144 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1582
    Array

یه افزونه هست به نام Mozilla Archive Format, with MHT and Faithful Save که خیلی دوسش دارم واسه این که همیشه فایل ها Html بر اثر ویروسی شدن از دست میرن MHtml ذخیره میکنه و فایل ها و تصاویرش همه در یک فایله و هارد هم شلوغ نمیشه و همه چی سرجاشه

10. 2 کاربر مقابل از SetupEditor عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)