نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: سوال در مورد سی پی یو amd

کاربر فعال
    یاد بگیریم وبه دیگران هم یاد بدیم
    تشکر تشکر کرده 
    1,591
    تشکر تشکر شده 
    1,930
    تشکر شده در
    617 پست
    قدرت امتیاز دهی
    6073
    Array

سوال در مورد سی پی یو amd

سلام
    دوستان یه مشکلی در انتخاب قطعه داشتم موندم کدومو انتخاب کنم البته من دوتا سی پی یو دارم یکی AMD 965بلک ادیتون که قابلیت اور کلاک داره و ۴هسته ای 3.4 گیگاهرتز هستش و دیگری AMD1075t که قابلیت اور کلاک نداره و ۶ هسته ای ۳ گیگاهرتز هستش حالا موندم کدومش بهتره البته مادر بردم گیگابایت 890 هست البته از دوستان اگه تو گوگل سرچ کنید مشخصات 1075 رو بالاتر میده در حالی که در بعضی مواقع احساس میکنم کارکردش ضعیفتر از ۹۶۵ هستش یا حداقل من اینطور فکر میکنم از دوستان ومدیران عزیز خواهش میکنم در صورت امکان راهنمایی بفرمایند که کدوم بهتره وکارایی بالاتری در روی سیستم داره که بتونم یکیشو انتخاب کنم ممنون

2. 2 کاربر مقابل از سهند عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    علم ، علم ، علم
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    2 پست
    قدرت امتیاز دهی
    10
    Array

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد سی پی یو amd

سلام
    بنده با توجه به نسبت اطلاعاتی که دارم سعی میکنم جواب بدم ! و انشالا که اساتید راههای عملی و منطقی برای انتخاب و قیاس بین Cpu ها را به صورت تشریحی بیان میکنند
    والا سهند خان من معمولا اگر مشکلی برای انتخاب بین Cpu ها داشته باشم از سایت زیر استفاده میکنم که بین دو cpu قیاس انجام بده و ریت و نمره ای که به هر کدام میده برام میشه ارجعیت ( تقریبا قیاس خیلی خوبی هم انجام میده ) که دو مدلی که فرمودید را بینشون قیاس انجام دادم و پیشنهاد وبسایت
    AMD
    Phenom II X6 1075T
    بود

AMD Phenom II X6 1075T vs X4 965

امیدوارم که این وبسایت به دردتون بخوره

4. 3 کاربر مقابل از chelsea amir عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کاربر فعال
    یاد بگیریم وبه دیگران هم یاد بدیم
    تشکر تشکر کرده 
    1,591
    تشکر تشکر شده 
    1,930
    تشکر شده در
    617 پست
    قدرت امتیاز دهی
    6073
    Array

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد سی پی یو amd

نقل قول نوشته اصلی توسط chelsea amir نمایش پست ها
    سلام
    بنده با توجه به نسبت اطلاعاتی که دارم سعی میکنم جواب بدم ! و انشالا که اساتید راههای عملی و منطقی برای انتخاب و قیاس بین Cpu ها را به صورت تشریحی بیان میکنند
    والا سهند خان من معمولا اگر مشکلی برای انتخاب بین Cpu ها داشته باشم از سایت زیر استفاده میکنم که بین دو cpu قیاس انجام بده و ریت و نمره ای که به هر کدام میده برام میشه ارجعیت ( تقریبا قیاس خیلی خوبی هم انجام میده ) که دو مدلی که فرمودید را بینشون قیاس انجام دادم و پیشنهاد وبسایت
    AMD
    Phenom II X6 1075T
    بود

AMD Phenom II X6 1075T vs X4 965

امیدوارم که این وبسایت به دردتون بخوره

خیلی ممنون ومتشکر از شما دوست عزیز 5
    اما خودم توی چندین وبسایت توی بنچمارکها نگاه کرده بودم امتیاز بالاتری توی همشون به 1075 داده بودند اما مشکل من اینه که
    1-وقتی اون سی پی یو رو میندازم روی همون سیستمی که با 965 کار میکنه سرعتش پایین میاد نمیدونم به خاطر فرکانس کاری سی پی یو1075 هست که 400مگاهرتز کمتر از 965 هست ولی در عوض 2هسته بیشتری دارد یا مشکل از چیه ؟؟

2-میخواستم ببینم بیشتر ایا این هسته ها باعث افزایش سرعت خواهد شد یا فرکانس کاری سی پی یو؟؟

3- کدوم یک از این دوتا باید روی سیستم بهتر عمل کنه ایا تنظیمات بایوس روی کار این سی پی یوها اثر خواهد گذاشت مثلا وقتی 1075 رو میندازیم روی سیستم یه گزینه ای رو در بایوس تغییر بدیم؟؟

6. 2 کاربر مقابل از سهند عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)