نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: انتقاد از تاپیک های پشت سر هم کاربران در انجمن و بهم ریختگی انجمن حمله کاربران به صورت اسپمر در انجمن

kambiz
    مهمان

انتقاد از تاپیک های پشت سر هم کاربران در انجمن و بهم ریختگی انجمن حمله کاربران به صورت اسپمر در انجمن

سلام علیکم
    یک انتقاد داشتم که محدودیت برای کاربران گذاشته بشه متاسفانه برخی کاربران برای این که تعدادتاپیک هایشان افزایش پیدا کند موضوعات صرفا بدون کارایی که عمدتا در سرچ های ساده اینترنتی هم می توان یافت را پشت سر هم می زنند و انجمن را از حالت تخصصی خود خارج می کنند.
    به عنوان مثال کاربر s.rozekabood
    امروز تاپیک های زیادی زدنند که براحتی هماکنون می توانید مشاهده کنید متاسفانه تاپیک های کاربردی نیستند و انجمن را دچار بهم ریختگی کردند و صفحه انجمن انباشته شده از تاپیک ها هرزه و بی فایده (( اسپم))

مدیریت انجمن باید یک فکری برای این کار بکنند و یا مجازات هایی برای چنین کاربرانی در نظر گرفته بشه.

به عنوان مثال : مهندس شیرین سخت حقیقتا تاپیک های مفیدی می زنند و کپی برداری نیست و حقیقتا باید در صفحه اول انجمن تاپیک های ایشان بماند که همه استفاده کنند
    بنده قصد جسارت به کسی را ندارم. اما خواهشا کاربران رعایت کنند

و من الله توفیق

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

پیش فرض پاسخ : انتقاد از تاپیک های پشت سر هم کاربران در انجمن و بهم ریختگی انجمن حمله کاربران به صورت اسپمر در انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط kambiz نمایش پست ها
    سلام علیکم
    یک انتقاد داشتم که محدودیت برای کاربران گذاشته بشه متاسفانه برخی کاربران برای این که تعدادتاپیک هایشان افزایش پیدا کند موضوعات صرفا بدون کارایی که عمدتا در سرچ های ساده اینترنتی هم می توان یافت را پشت سر هم می زنند و انجمن را از حالت تخصصی خود خارج می کنند.
    امروز تاپیک های زیادی زدنند که براحتی هماکنون می توانید مشاهده کنید متاسفانه تاپیک های کاربردی نیستند و انجمن را دچار بهم ریختگی کردند و صفحه انجمن انباشته شده از تاپیک ها هرزه و بی فایده (( اسپم))

مدیریت انجمن باید یک فکری برای این کار بکنند و یا مجازات هایی برای چنین کاربرانی در نظر گرفته بشه.

به عنوان مثال : مهندس شیرین سخت حقیقتا تاپیک های مفیدی می زنند و کپی برداری نیست و حقیقتا باید در صفحه اول انجمن تاپیک های ایشان بماند که همه استفاده کنند

و من الله توفیق

درود
    شما با چه حقی به خودتان اجازه میدید ارسال ها و تاپیک های کاربران دیگه را بدون کاربرد بدانید ؟
    فکر نمیکنید تشخیص این مورد با مدیران و مدیران ارشد هست ؟
    در ضمن اون کاربری که شما ازش سخن میگید خانم مهندس هستند و رشته ایشان کامپیوتر هست و سه سال در این انجمن دارند زحمت میکشند و اتفاقا حدود ده پست ایشان را خود بنده امتیاز دادم و دکمه سپاس را زدم
    شما بلد نیستی از انجمن استفاده کنی مشکل ایشان هست ؟ یا فکر کردید اینجا هم انحصارا باید دست گروه و طبقه شماها باشه ؟
    این گزینه هایی که تو عکس زیر هست برای چه موردی هستند ؟
    http://www.worldup.ir/images/7li7mgtelbgcjfgxyeeq.png
    در صورتی که سعیده خانم درخواست بدن ده روز دسترسی شما یه دلیل توهین به مدیران سایت قطع خواهد شد
    در آخر اسم استاد را اشتباه نوشتید و غلط املایی داره ، جهت احترام لطفا اصلاح کنید
    در ضمن لینک تبلیغاتی اون سایت را از امضاتون سریعا حذف کنید
    موفق باشید
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

3. 6 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر انجمن کامپیوتر
    همديگر را دوست داشته باشيم و بهم احترام بگذاريم
    تشکر تشکر کرده 
    3,495
    تشکر تشکر شده 
    3,460
    تشکر شده در
    796 پست
    حالت من : ShadOsarhal
    قدرت امتیاز دهی
    13719
    Array

پیش فرض پاسخ : انتقاد از تاپیک های پشت سر هم کاربران در انجمن و بهم ریختگی انجمن حمله کاربران به صورت اسپمر در انجمن

سلام علیکم

و من الله توفیق

سلام

حاج آقا دير اومدي!

باعث تاسفه که چنين نظري داديد.

سعيده خانم، خانمي محترم و مديري زحمتکش و لايق هستند.

گفتنيهارو مديريت انجمن فرمودند، فقط اميدوارم ديگه در هيچ جايي و هيچ موردي عجولانه قضاوت نکني.
    دوستدار هميشگي شما "eDvArDo"

7n1wj1mlvxoxejezfhye

دلِ هر ايراني كه براي ايران نمي‌تپد، بهتراست نتپد! (پروفسور حسابي)

آيا پاسخ سوالي را بدانم بهتر است، يا اينكه ندانسته از دنيا بروم؟! (ابوريحان بيروني)

پس از سالها جهد و تلاش در كسب علم و معرفت، دانستم كه هيچ ندانستم! (علامه حسن زاده آملي)

5. 5 کاربر مقابل از eDvArDo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کاربر فعال
    بهترین هدیه ای که میتوانیم به دیگران بدهیم وقت و صبرمان است.
    تشکر تشکر کرده 
    1,716
    تشکر تشکر شده 
    2,026
    تشکر شده در
    1,243 پست
    حالت من : ShadOsarhal
    قدرت امتیاز دهی
    3730
    Array

با سلام و خسته نباشید خدمت همگی من از همین امشب انصراف میدم و دیگه تو این انجمن پست نمیدم تا بعضی ها که انتقاد کردند راحت باشن وقتی قدرتو ندونن همون بهتر که بری از همه عزیزان از همین جا خداحافظی میکنم امیدوارم منو به خوبی خودتون ببخشید خداحافظ همگی
    ((اعتقاد))و((عشق))شهامت اورد و همه ترس ها را از دل ببرد;هر اعتقاد که تو را گرم کرد,انرا نگه دار,و هر اعتقاد,که تو را سرد کرد از ان دوری کن.عشق شادی است,عشق ازادی است عشق اغاز ادمیزادیست.

7. 5 کاربر مقابل از s.rozekabood عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط s.rozekabood نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت همگی من از همین امشب انصراف میدم و دیگه تو این انجمن پست نمیدم تا بعضی ها که انتقاد کردند راحت باشن وقتی قدرتو ندونن همون بهتر که بری از همه عزیزان از همین جا خداحافظی میکنم امیدوارم منو به خوبی خودتون ببخشید خداحافظ همگی
    درود
    من معذرت میخوام سعیده خانم ولی یک نکته ای را لازم بگم
    مگه تا حالا به خاطر ایشان پست میدادید ؟
    قرار باشه مثل دختر بچه های 5 ساله هر کی هر چی گفت قهر کنید که نمیشه زندگی کرد ، شما سه ساله اینجا دارید زحمت میکشید و در کنار رها خانم ، شیرین خانم ، الهام خانم و مهسا خانم گرداننده اصلی انجمن هستید حالا به خاطر یکی که از امضا و آواتارش معلومه چیکاره هست و اسم و آواتارش بدجور بهم میان میخواین قهر کنید ؟
    اگر اینطور من حرفی جز این دو جمله ندارم
    عید را بهتون تبریک میگم و امیدوارم موفق باشید
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

9. 4 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    حالت من : Motarez
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

سلام علیکم

و من الله توفیق

درود
    واقعا برای خودم متاسفم که امروز یه خورده کار داشتم صبح نبودم تا شما رواخراج کنم بلکه این یه تلنگر بشه حرف زدن یاد بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط s.rozekabood نمایش پست ها

سعیده خانم می خواید برید جای دیگه ادرس بدید ماهم بیایم

در دنیا هیچ بن بستی نیست.یا راهی خواهم یافت،یا راهی خواهم ساخت

11. 5 کاربر مقابل از sorna عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)