صفحه 1 از 11 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 103

موضوع: ◄ آموزش تصویری ساخت DVD مولتی بوت گرافیکی به کمک Aero Studio

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    حالت من : Khoshhal
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

پیش فرض ◄ آموزش تصویری ساخت DVD مولتی بوت گرافیکی به کمک Aero Studio

سلام
    می خوام تو این تایپیک آموزش برنامه Aero Studio رو قرار بدم. این برنامه یکی از برنامه های قوی در ساخت DVD مولتی بوت گرافیکی هستش! (در کنار برنامه Easy Boot)
    قبلاً این آموزش رو تو یه فروم دیگه گذاشته بودم که به دلایلی دیگه اونجا فعالیت نمی کنم، بنابراین آموزش ها رو اینجا هم میذارم تا اگه کاربری سوال داشت بتونه جواب هاشو همین جا بگیره!

امیدوارم براتون مفید واقع بشه!
    ویرایش توسط borhan_3010 : 01-15-2012 در ساعت 08:06 AM دلیل: تصحیح متن

2. 16 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

شروع!

ابتدا برنامه رو از یکی از لینک های زیر دانلود کنید:
    بعد از دانلود ابتدا فایل AeroSetup_Eng.exe رو نصب کنید و بعد از اون فایل AeroSP.exe را نصب کنید. سپس برنامه رو باز کنید و مطابق شکل زیر یک پروژه جدید آغاز کنید:

fv1j0exs04ptnmca1xs7

حالا از گزینه Format ، Setting رو انتخاب کنید.

rhedquxfyp75nkcujer1

مطابق شکل زیر پروژه را روی 480×640 و یا 600×800 تنظیم کنید و روی OK کلیک کنید.
    تذکر: از بزرگترین سایز استفاده نکنید که هنگام بوت تصویر درهم می​ریزد!

idkkpzxjcfluvn42igoa

حالا در منو روی Control کلیک کنید و Picture رو انتخاب کنید و یک مستطیل رسم کنید.

a0m7n7uigt4re4y4y40

fdk1hf475f9byaos3d4

روی مستطیل دبل کلیک کنید تا منوی زیر ظاهر شود:

19roryxrehx45lq3lngp

حالا بالای کادر سمت چپ تیک اون مستطیل کوچک رو بزنید و روی T.. کلیک کنید تا منوی زیر بیاد، سپس مطابق شکل زیر آیتم Booting ISO Images Grub4Dos رو انتخاب کنید. (از این به بعد برای اختصار نام این دستور رو دستور ISO می نامیم).

36yg4wqakdudoxgy45gv

bwpj7q41szomkchpvdng

به جای TEST.ISO نام ایمیج Acronis رو که من ACTI.ISO​​ گذاشتم بنویسید. نام TEST.ISO چهار بار تکرار شده ، که باید هر چهار بار نام رو جایگزین کنید.
    برای فایل​های ISO که می خواید وارد DVD مولتی بوت کنید یه پوشه انتخاب کنید. جاش مهم نیست. (من پیش​فرض خودش پوشه C:\Program Files (x86)\Aeromgr\ISO_SOURCE رو انتخاب کردم) بعد فایل ACTI.ISO رو تو اون پوشه کپی کنید.
    توصیه: سعی کنید تا جای ممکن نام کوتاه انتخاب شود.
    تذکر: حتماً باید نام فایل با نامی که به TEST.ISO جیگین می​کنید دقیقاً یکی باشد.
    برای Shortcut یک کلید را انتخاب کنید.
    Caption: متن نوشته در این قسمت رو آیکن انتخابی نرم افزار ظاهر می​شود که می​توانید فونت و سایز اون رو تغییر بدید.
    Theme: با این گزینه می​تونید آیکن نرم افزار رو انتخاب کنید.
    با انتخاب اون قیچی کوچیک کنار Theme می​تونید از آیکن نرم افزار روی کامپیوتر کپچرکنید.
    Hot-State: اینجا هم می​تونید آیکن انتخاب کنید این قسمت اختیاری است. با انتخاب آیکن
    برای این قسمت وقتی تو منو بوت آیتم ACTI.ISO انتخاب بشه (یعنی وقتی موس روی آیتم
    باشه یا با کیبورد انتخاب بشه) این آیکن نشان داده میشه.
    Password: برای ISO تون پسورد بذارید (توصیه میشه خالی بذارید).
    حالا OK کنید.

wcmbckbkbo82daixk6sr

شکل زیر ظاهر میشه. می​بینید که سایز آیکن نرم افزار مناسب نیست روی ذره بین وسطی Original کلیک کنید.

aujsy4gqz9qw1qlplp51

u0l22uthnde6wg849maa

کار ما تا اینجا تموم شده از اینجا به بعد می​خوایم ISO مولتی بوت مون رو تولید کنیم.

لینک های دانلود اصلاح شدند . . .
    ویرایش توسط borhan_3010 : 02-17-2012 در ساعت 05:19 PM دلیل: اصلاح لینک های دانلود

4. 16 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

ادامه . . .

حالا از منوی File ، Export to Web روانتخاب کنید یه نام انتخاب کنید و OK کنید تا پیش نمایش پروژه تون که تو منوی بوت ظاهر میشه رو ببینید.

8ap5896yyoh4d18gl2gk

بعد از منوی File ، Generate Menu​ رو انتخاب کنید تا منوی بوت ساخته بشه.

9kftl0vmlk97awkl8nm

با انتخاب این گزنه Generate Menu شکل زیر ظاهر می​شود. برای منوتون یک نام انتخاب کنید (من BorhanISO) رو انتخاب کردم و یه توضیحات مختصر درباره اون (من DVD Multi Boot . . . رو انتخاب کردم).
    Cursor: با انتخاب این گزینه می​تونید شکل کرسر موس رو تو منوی بوت تغییر بدید.
    با BGImage quality کاری نداشته باشید همون 85 درصد خوبه.

72r8y85d09q2vbnrclb0

aepqf2jvgtt9vnuj24

حالا می​تونید پروژه​تون Save کنید:

5cjfwwnf0tp6wc2bw988

بعد از منوی File > Deploy Menus​ رو انتخاب کنید تا فایل ISO ساخته بشه.

b05n7w5l02c0tyxyrdea

با انتخاب گزینه Deploy Menus شکل زیر ظاهر می​شود:
    اینجا روی منو پروژه​ای که ساختید دبل کلیک کنید. (نام پرژه​ من در بالا BorhanISO بود).
    اگر تو Setting سایز پروژه​تون رو روی 600×800 تنظیم کردید اینجا هم باید رزلویشن رو بالا ببرید. در غیر اینصورت با رزلویشن کاری نداشته باشید.
    اگه دوست داشتید می​تونید روی ISO تون پسورد بذارید. تفاوت این پسورد با قبلی اینه که قبلی روی آیتم انتخابی پسورد می​ذاشتید اینجا روی کل DVD.
    درنهایت روی Next کلیک کنید.

xfn00qn4ie0v6ttl1x0d

تیک مستطیل کوچیک To ISO Image رو اتخاب کنید (پیش​فرض انتخاب شده). حالا تو قسمت Source files پوشه​ای رو که برای ISO هاتون انتخای کرده بودین رو بایدانتخای کنید (من ISO_SOURCE رو انتخاب کرده بودم).
    تو قسمت Target name هم جایی که می خواید ISO ساخته شده ذخیره بشه رو می​تونید انتخاب کنید.
    حالا روی Deploy کلیک کنید:

er7lt7dmcsl1v0ln6b5

بعد از ساخته شده ایمیج پیغام زیر میاد که به شما میگه می​خواید ISO ساخته شده رو تست کنید که ما Yes رو انتخاب می​کنیم که مطمئن شیم جایی اشتباه نکرده باشیم. تست اینجا تقریباً درسته و می​تونید 95 درصد بهش اعتماد کنید. اون 5 درصد هم به اینخاطر که بعضی اوقات ISO ساخته شده تو QEMA کار می​کنه و لی تو بوت نه!

dbe2vv78ez9wsupc1zt

u0vq39ud0lnqnt2pct05

y8km1yh7z2xa2lsrzoc

c1n4oxzhqpik11wcx7ux

با دستور Booting ISO Images Grub4Dos ، ISO بوتیل زیر تست شدن:
    Acronis True Image 2011 Home.iso
    Acronis Disk Director 11 Home.iso
    Avira Rescue Disk.iso
    EASEUS Partition Master image v9.0.iso
    Norton Ghost 15 Recovery Disk Bootable.iso
    Repair disc Windows 7 64-bit.iso
    Offline NT Password & Registry Editor.iso
    غیر از ISO های نصب ویندوز و ویندوز لایو تقریباً تمام ISO ها با این دستور قابل اجرا هستند.
    ویرایش توسط borhan_3010 : 01-15-2012 در ساعت 08:44 AM دلیل: اضافه کردن عنوان

6. 16 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

نمونه پروژه های ساخته شده!

تو دو تا عکس زیر می​تونید یکی از پروژه تکمیل شده من رو ببینید. البته گرافیکش هنوز کامل نبوده.
    به تفاوت دو تا عکس توجه کنید کار همون گزینه Hot-State هستش!
    یعنی با انتخاب آیتم مورد نظر عکسی که در بخش Hot-State انتخاب کردید نمایش داده میشه! که برای زیبا شدن جلوه عکی اصلی مقداری کوچک تر و عکس Hot-State مقداری با زوم در نظر گرفتم:

mqg84ykeqc73gtqxx5

pg150xq7hr1ja5kzg09

اینم یه پروژه دیگه که روش کار کردم! چون تعداد برنامه ها زیاد شدم مجبور شدم از آیکون صرف نظر کنم! البته میشد منوی بوت چند صفحه ای باشه که من ترجیح دادم به این شکل باشه!

n0gzw6lo6inq43i4vcy

و اینم آخرین نمونه:

dmkd2jcs8h7wmp9k55l
    ویرایش توسط borhan_3010 : 01-15-2012 در ساعت 08:27 AM دلیل: اضافه کردن عنوان

8. 17 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

افزودن ایزو Hiren's Boot CD به مجموعه!

ابتدا برنامه هایرن بوت را از لینک زیر دریافت کنید. این برنامه رایگان هست و با حجم تقریبی 500 مگ. آخرین نسخه در حال حاضر 15.1 می باشد:

سپس فایل فشرده رو اکسترکت کنید. داخل اون یه فایل iso وجود داره که اونو هم باید اکسترکت به پوشه ISO_SOURCE.

نسخه​های مختلف هایرن از روش​های مختلفی برای بوت شدن استفاده می​کنند.
    نسخه قدیمی قبل از از دستور isolinux.bin باید استفاده کنید:
    این دستور زیر رو امتحان کن اگه کار نکرد حروف بزرگ روهم امتحان کن برای اسم فایل و داخل برنامه :

کد:
    grub4dos ls /HBCD/isolinux.bin || find --set-root /HBCD/isolinux.bin; chainloader /HBCD/isolinux.bin
    boot
    اما برای نسخه های جدید بعد از نسخه 10 از دستور زیر:

کد:
    grub4dos ls /HBCD/MENU.LST || find --set-root /HBCD/MENU.LST; configfile /HBCD/MENU.LST
    boot

ویرایش توسط borhan_3010 : 01-15-2012 در ساعت 08:40 AM دلیل: اضافه کردن عنوان

10. 15 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

تذکر بسیار مهم!

نکته ای که اینجا حائز اهمیت هستش اینه که این برنامه به حروف بزرگ و کوچک حساسه!
    باید دقت داشته باشید که اسم فایلی که در برنامه به کار میبرید با اسم فایی که می خواید توی DVD بوت باشه دقیقاً یکسان باشه! مثال می زنم:
    فرضاً شما اجرای ایزو هایرن بوت از دستور زیر استفاده می کنید:

کد:
    grub4dos ls /HBCD/MENU.LST || find --set-root /HBCD/MENU.LST; configfile /HBCD/MENU.LST
    boot

اینجا به HBCD/MENU.LST دقت کنید تمام حروف HBCD و مخصوصصاً MENU.LST بزرگ هستند! اگه توی ایزوی هایرن اون فایل به اسم کوچک باشه menu.lst توی بوت برنامه کار نمی کنه! باید یا توی دستور اسم رو به حروف کوچک تغییر بدید یا توی فایل واقعی اسم رو به حروف بزرگ!!

ys7l4agydz8suq14h7ok
    ویرایش توسط borhan_3010 : 01-15-2012 در ساعت 10:05 AM دلیل: اضافه کردن عکس

12. 16 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

تشخیص نوع ایزو (ویندوزی یا لینوکسی) برای افزودن به مجموعه

اول باید مطمئن بشید iso ایی که گرفتید بوتیبل هست! یعنی با ultra iso باز کنی شکل زیر رو داری؟

84q63dl2am71yqfy7le5

این خیلی مهمه:
    هر iso ایی روش بوت خودش رو داره مثلاً iso های آنتی ویروس ها اکثراً لینوکسی هستند که توی قسمت دستورها از دستور isolinux.bin استفاده میشه غیر از نود32 که iso​ ویندوزی هستش و با دستور مستقیم iso اجرا مشه.

روش تشخیص:
    وقتی iso ویندوزی رو با ultra iso باز کنی یه همچین شکلی می​بینی (ممکنه چند فایل یا پوشه کم و یا زیاد باشه ولی شکل کلی​اش اینه):

ljt6i4j2jp4qiphr3j6u

وقتی iso لینوکسی رو با ultra iso باز کنی یه همچین شکلی می​بینی (ممکنه چند فایل یا پوشه کم و یا زیاد باشه ولی شکل کلی​اش اینه):

ti52nv2jg3dznbcd3qr

یا اینطوری (و روش​های دیگر مهم اون دوتا فایله که دورش خط قرمز کشیدم):

j8vsssxy2gkqmhj56r6

البته ممکنه هیچ کدام از دو تای بالا نباشه (مثل آکرونیس که وقتی ایزو رو بازش می​کنی هیچی توش نمی​بینی) که در این صورت ابتدا مثل ایزو ویندوزی باهاش برخورد می​کنید، اگه بازم کار نکرد توی تایپیک اعلام بفرمایید.

14. 15 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

روش استاندارد افزودن ویندوز 7 و xp به مجموعه

سلام

مطابق شکل زیر از مرحله 1 تا 12 پیش برید:

24v3leyi3wmh9q45hsmi

نکته1: فایل های ویندوز رو بعد از ساخته شده ایزو توی روت ایزو ساخته شده بریزید! یعنی لازم نیست فایل های ویندوز توی پوشه ISO_SOURCE بریزید!
    با نرم افزار ultra iso ایزوی ساخته شده رو باز کنید و تمام فایل های dvd ویندوز رو بدون تغییر دراگ کنید داخل ایزوی ساخته شده و ذخیره کنید!

نکته2: توی دستور به حروف بزرگ و کوچک دقت کنید که با اسم فایل یکی باشد! یعنی توی دستور نصب ویندوز 7 که به شکل زیر است عبارات BOOTMGR و SOURCES/BOOT.WIM با حروف بزرگ اند توی فایل های ویندوزی که به ایزو اضافه می کنید نیز باید به همین شکل باشد، یعنی بزرگ و کوچک بودن عبارات توی دستور با اسم فایل دقیقاً یکی باشند!!

کد:
    grub4dos ls /SOURCES/BOOT.WIM || find --set-root  /SOURCES/BOOT.WIM; chainloader /BOOTMGR
    boot

نکته3: توی شکل ارائه شده مراحل 7 تا 11 اختیاری بقیه اجباری هستش!

نکته4: توی مرحله 6 باید از یه عکس برای پس زمینه دستور استفاده کنی که به سلیقه خودت می تونی یه عکس مرتبط با موضوع استفاده کنی! برای مثال از عکس زیر می تونی استفاده کنی!

uelh4itl5z63b4hwh7ak

نکته5: روش کار برای ویندوز XP مشابه است فقط در مرحله 3 گزینه سمت راستی رو انتخاب کنید! بدیهی است دستور مربوطه متفاوت است! بازم به کوچک و بزرگ بودن حروف توی دستور و اسم فایل دقت کنید مثل هم باشند!

نکته6: توی مرحله 10 می تونید برای اجرای این مرحله تو بوت پسورد بذارید که توصیه نممیشه! دست نزید نیازی نیست!

نکته7: با انتخاب عکس برای مرحله 11 وقتی توی بوت آیتم نصب ویندوز7 انتخاب بشه عکس پس زمینه به عکس انتخاب شده تو منو 11 تغییر میکنه

نکته8: برای گزینه 5 هم یه حرف یا عدد به دلخواه انتخاب کنید!

تذکر: تست این مرحله رو به عهده خودتون میذارم! من تست نکردم چون ویندوز نصب نمی کنم! ولی به هر آموزش رو می ذارم کسی دوست داشت امتحان کنه . . .

علت: یه بار ویندوز نصب کردم، کامل آپدیت کردم و برنامه های ضروری ام رو هم نصب کردم و با آکرونیس بک آپ گرفتم! و هرموقع مشکلی برای ویندوزم پیش بیاد تو 15 دقیقه یه ویندوز تر تمیز و کامل دارم!
    به شما هم همین رو توصیه می کنم!

تو پست بعدی نحوه اضافه کردن انواع ایزو اعم از آکرونیس، نورتن گاست و بوت آنتی ویروس ها و . . . رو براتون قرار میدم!
    ویرایش توسط borhan_3010 : 01-15-2012 در ساعت 11:08 AM دلیل: اضافه کردن متن

16. 15 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

اضافه کردن انواع iso بوتیبل به مجموعه!

سلام
    من در زیر یه لیست از انواع ایزویی که برای خودم استفاده کردم نوشتم. پیدا کردن این ایزو کار مشکلی نیست! کافیه که اسم اونارو تو گوگل سرچ کنید.

سری اول ایزوهای ویندوزی:
    این نوع ایزوها با دستور مستقیم ISO قابل بوت اند و نیاز به کار خاصی نداره! مثل پست شماره 2 باهاشون رفتار می کنید!

Acronis True Image 2012 Plus Pack
    Norton Ghost 15 Recovery Disk
    R-Drive Image 4.7.4712
    Ghost 11.5 Corporate
    Acronis Disk Director 11 Home
    Paragon Partition Manager 2010
    Paragon Rescue Disc 10.0
    EASEUS Partition Master image 2011
    ESET Nod32 Rescue Disc
    Data Rescue PC 3.2
    Wondershare LiveBoot 2012
    Slax Linux Live 6.1.2
    ERD Commander 6.5 Windows 7 64bit
    Repair disc Windows 7 64bit
    ERD Commander 6.5 Windows 7 32bit
    Repair disc Windows 7 32bit
    iBoot 2.0.3
    Active Boot Disc 5.4.5
    Ultimate Boot CD 5.0.3
    Offline NT Pasword Registry
    Fixit-Utilites
    QuickTech Pro 5

سری دوم ایزوهای لینوکسی:
    مهم: این نوع ایزم ها به صورت اکسترکت شده استفاده میشن. در صورت استفاده از دستور مستقیم ISO ، برنامه مورد نظر حتی اگر بوت شود موقع اجرا خطا می دهد!
    Avira AntiVirus Rescue Disc
    Bit Defender AntiVirus Rescue Disc
    F-Secure Rescue Disc
    Kaspersky Rescue Disc

برای استفاده ابتدا هرکدوم از ایزوها رو توی پوشه ISO_SOURCE اکسترکت کنید و بعد از دستور ISO Linux با رعایت مسیر فایل isolinux.binاستفاده کنید!

برای دیسک نجات آویرا :
    تمام محتویات ایزوی دیسک نجات آویراAVIRA رو توی پوشه ISO_SOURCE اکسرکت کنید! سپس از دستور زیر استفاده کنید:

کد:
    grub4dos ls /isolinux.bin || find --set-root /isolinux.bin; chainloader /isolinux.bin

boot

برای دیسک نجات اف-سکیور :
    تمام محتویات ایزوی دیسک نجات اف-سکیور F-Secure رو توی پوشه ISO_SOURCE اکسرکت کنید! سپس از دستور زیر استفاده کنید:

کد:
    grub4dos ls /boot/isolinux/isolinux.bin || find --set-root /boot/isolinux/isolinux.bin; chainloader /boot/isolinux/isolinux.bin

boot

برای دیسک نجات بیت دفندر :
    تمام محتویات ایزوی دیسک نجات بیت دفندر Bit Defender رو توی پوشه ISO_SOURCE اکسرکت کنید! سپس از دستور زیر استفاده کنید:

کد:
    grub4dos ls /isolinux/isolinux.bin || find --set-root /isolinux/isolinux.bin; chainloader /isolinux/isolinux.bin 
    boot

برای دیسک نجات Kaspersky (این بخش از آموزش متعلق به دوست و استاد خوبم جناب شیرین زبان هست):
    ابتدا محتویات فایل Kaspersky Rescue Disc_Needs.rar که ضمیمه کردم توی پوشه
    ISO_SOURCE اکسترکت کنید بعد محتویات ایزوی دیسک نجات رو هم توی پوشه ISO_SOURCE اکسترکت کنید و از دستور زیر استفاده کنید:

کد:
    grub4dos ls /ISOLINUX.BIN || find --set-root /ISOLINUX.BIN; chainloader /ISOLINUX.BIN
    boot
    تذکر مهم: از بین این چهار ایزو ، Avira و Kaspersky رو با هم نمیشه همزمان داشت ولی بقیه مشکلی ندارند، علت اش هم تداخل فایل isolinux.cfg هستش! فعلاً نتونستم راهی برای حل این مشکل پیدا کنم!
    تذکر مهم2: ممکن است تو نسخه های جدید نرم افزارها مسیر فایل isolinux.bin تغییر کنه شما هم باید دستور مربوطه رو طبق مسیر جدید ویرایش کنید!

موردی داشتید تو تایپیک اعلام بفرمایید، در حد توان و دانشم کمک تون می کنم.

پایان آموزش

موفق باشید
    borhan_3010
    زمستان 90

پست ویرایش شد!
    ویرایش توسط borhan_3010 : 01-15-2012 در ساعت 12:14 PM دلیل: تصحیح متن!

18. 15 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

دانلود pdf آموزش

سلام
    دانلود کل آموزش های بالا به فرمت pdf :

download
    http://dl.pc4you.ir/4pc/borhan_3010/Learning/Make%20Bootable%20DVD%20using%20Aero%20Studio.pdf

فایلpdf آپدیت شد . . .
    لینک دانلود اصلاح شد . . .

فایل های مورد نیاز برای افزودن ایزو کاسپراسکای ضمیمه PDF هستش!

ویرایش توسط borhan_3010 : 02-17-2012 در ساعت 05:27 PM دلیل: آپدیت PDF آموزشی + اصلاح لینک دانلود

20. 14 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)