صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

موضوع: مجموعه آموزش تعمیرات سخت افزار به زبان فارسی + لینک دانلود رایگان فیلم های آموزشی

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    652
    تشکر تشکر شده 
    483
    تشکر شده در
    98 پست
    حالت من : Sepasgozar
    قدرت امتیاز دهی
    48
    Array

دوست عزیز در همین عکس که دوست عزیزمان مهندس برهان گذاشته اند
    شما مشاهده می کنید که روی پورت ps2 که با رنگ سبز هست عکس یک موس را کشیده است این نشان می دهد که موس به این پورت متصل می شود ولی بایدی و حتما وجود ندارد شما می توانید پورت کیبرد را هم به آن بزنید و یا جاهای آن ها را عوض کنید. مشکلی ندارد
    ولی در اصل زمانی که اولین مادربرد ها آمدند در بازار در حدود سال های 1995 تمامی مادربرد ها برای اتصال کیبرد از پورت پی اس وان ps1 هست استفاده می کردند و برای اتصال موس از پورت com استفاده می کردند. البته آن زمان موس ها قلتکی بودند و سرعت انتقال نرخ داده از آن موس ها به کامپیوتر کمتر از موس های اپتیکال و لیزری بود دقت هم کمتر بود.
    تا این که پورت یو اس بی آمد و درایور ها به صورت پلاگ اند پلی به سیستم شناسایی می شد یعنی نیاز به نصب درایور نداشتند
    دراین زمان موس های اپتیکال هم امدند . در مادر برد ها چه قدیمی باشه و چه بعضی از مادربرد های کنونی وقتی کیبرد و یا موس را به یو اس بی وصل می کنیم ممکنه زیاد هنگ کنند . برای همین 2 پورت جداگانه برای این دو دستگاه ورودی مهم در نظر گر فتند.
    که بایوس بهتر می توانست این قطعات را با سیستم مچ کنه و شناسایی کنه به همین علت پورت های نسل دوم ps1 با نام ps2 شکل گر فتند که این پورت ها از لحاظ اندازه نسبت به پورت های ps1 کوچکتر هستند ولی از لحاظ سرعت با پورت های usb برابری می کنند.

در مادر برد های قدیمی سال هایی 1998 تا 2001 هم شما می توانید تک پورت ps1 که تا آن ز مان برای اتصال کیبرد به مادربرد استفاده می شده است را مشاهده کنید از لحظ شکل مثل ps2 هستند دایر های شکل ولی بزر گتر از ps2 هستند.
    اگر مادربرد شما این پورت را دارد و حالا هم شما اگر خواستید یک کیبرد ps2 به آن متصل کنید می توانید تبدیلی بخرید
    تبدیل ها خیلی هستند که من چند تا از آن را نام می برم
    1- تبدیل ps2 به usb
    2-تبدیل ps1 به ps2
    3-تبدیل usb به پورت شبکه lan
    4-تبدیل usb به ps2
    و غیره

2. 3 کاربر مقابل از navidnavid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

پست قبلی تبلیغ فروش محصول یک شرکت بود که حذف گردید.

برای تبلیغات خود با قسمت مربوطه تماس بگیرید.
    این قسمت از انجمن برای آموزش و تبادل اطلاعات و تجربیات آموزشی هست

[SIGPIC][/SIGPIC]

4. 3 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    این کاربر شعاری برای خود انتخاب نکرده است
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست
    قدرت امتیاز دهی
    10
    Array

پیش فرض پاسخ : مجموعه آموزش تعمیرات سخت افزار به زبان فارسی + لینک دانلود رایگان فیلم های آموزشی

سلام اقا ما نتونستیم هیچ لینکی رو دانلود کنیم.چاره چیه

کاربر فعال
    گاه برای ساختن باید ویران کرد، گاه برای داشتن باید گذشت ، و گاه در اوج تمنا باید نخواست!
    تشکر تشکر کرده 
    3,527
    تشکر تشکر شده 
    5,275
    تشکر شده در
    3,184 پست
    حالت من : Akhmoo
    قدرت امتیاز دهی
    4451
    Array

پیش فرض پاسخ : مجموعه آموزش تعمیرات سخت افزار به زبان فارسی + لینک دانلود رایگان فیلم های آموزشی

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmannnn نمایش پست ها
    سلام اقا ما نتونستیم هیچ لینکی رو دانلود کنیم.چاره چیه
    فکر کنم چاره اش این باشه
    http://ariadl.ir/thread411.html#post674
    [دل خوش از آنیم که حج میرویم؟ ..]
    غافل از آنیم که کج میرویم

[SIGPIC][/SIGPIC]

7. 3 کاربر مقابل از shirin71 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    652
    تشکر تشکر شده 
    483
    تشکر شده در
    98 پست
    حالت من : Sepasgozar
    قدرت امتیاز دهی
    48
    Array

سلام این تاپیک خیلی قدیمیه.
    شاید مال 6 سال پیش باشه.سن من هم زیاد شده اتفاقی اومدم دوباره دیدم. به نظر من این فیلم ها برای گام اول خوبه چون یک چیزی می بینید. ولی اگر خواستید تعمیر کار شوید کتابی که من دارم می نویسم 2800 صفحه می شه خیلی تخصصی تر هست هیچ کسی در دنیا نداره چه برسه به ایران. البته جای تبلیغ نباشه چون من خودم 4 میلیون تومان پول کلاس دادم از سخت افزار و لپ تاپ و پرینتر و موبایل و هنوز هم دارم می رم کتابی که نوشتم برای خودم نوشتم ولی به زودی در سایت خودم می گذارم. این امید را هم به همه بدهم که اگر خدا خواست از طریق سایت خودم آموزش آنلاین بگذارم و مدرک معتبر از آکادمی های معروف دنیا صادر کنم تا برای گرفتن مجوز کار هم کسی مشکل نداشته باشه.
    دوستان پول خودتان را الکی خرج نکنید اموزشگاه ها در ایران اکثرا کلاه بردار و دزدند حتی ان اموزشگاه هایی هم که تحت نظارت دانشگاه ها هستند به خدا کلاه بردارند میلیونی پول می گیرند ولی زیاد فایده ندارند.
    این ها فقط دارند از جوانی ما و بیکاری در این مملکت سو استفاده می کنند.
    دستگاه تعمیر هارد الکی نخرید خودم دارم روی پروژه دستگاه تعمیر هارد کار می کنم که با قیمت شاید 300 هزارتومان در بیاد. الکی پول میلیونی خرج نکنید صبر کنید شاید یک سال دیگر شاید 2 سال دیگر ولی بهتره از اینه که سر شما کلاه بره.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)