صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 49

موضوع: /باmwc2011/

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باmwc2011/

/باMWC2011/ مهمترین اتفاقات بزرگترین نمایشگاه تلفن همراه جهان
    mwc logo 11

ICTna.ir - بزرگترین اتفاق موبایلی سال که همه ساله با نام "کنگره جهانی تلفنهمراه"(MWC) در شهر بارسلونای اسپانیا برگزار میشود، تا چند روز دیگر فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. این اتفاق که تمامی بزرگان صنعت تلفنهمراه در شهر بارسلونا گرد هم میآورد، فرصت مناسبی برای تولیدکنندگان قطعات مختلف موبایل محسوب میشود و طبق عادت هرساله، شرکتها میکوشند با معرفی محصولات جدید خود در آن، بازار مناسبی را برای خود به وجود آورند.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) طبق آخرین پیشبینیهای انجام شده، در نمایشگاه MWC 2011 که از تاریخ 13 فوریه فعالیت خود را آغاز میکند، بیش از 50 هزار علاقمند به صنعت تلفنهمراه حضور میابند.

این نمایشگاه از تاریخ 13 فوریه آغاز به کار میکند که البته روز نخست به بزرگان صنعت تلفنهمراه اختصاص دارد و فعالیت آن در تاریخ 17 فوریه 2011 به پایان میرسد که احتمال میرود در نمایشگاه امسال صدها فناوری سختافزاری و نرمافزاری جدید برای گوشیهای معمولی و هوشمند معرفی شوند. مهمترین اتفاقات برای نمایشگاه امسال به قرار زیر هستند:
    آغاز همکاریهای موبایلی مایکروسافت و نوکیا
    بهروزرسانی سیستمعامل موبایلی ویندوز فون 7
    عرضه گوشی PlayStation شرکت سونی
    گوشی هوشمند Galaxy S 2 سامسونگ با پردازنده دوهستهای و سیستمعامل اندروید
    گوشیهای سهبعدی و رایانههای لوحی LG
    عرضه پلتفورم موبایلی Honeycomb گوگل
    عرضه گسترده پردازندههای دوهستهای موبایلی
    مشخص شدن چشمانداز شرکتهای بزرگ برای ادامه حضور در بازار جهانی تلفنهمراه
    [SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ عرضه پیشرفتهترین گوشی هوشمند سامسونگ

samsung galaxy s2

ICTna.ir - از هماکنون تنها یک روز تا آغاز بزرگترین نمایشگاه بینالمللی تلفنهمراه جهان موسوم به MWC 2011 باقی مانده است و منابع خبری از این فرصت استفاده کردهاند تا آخرین پیشبینیهای خود برای گوشی هوشمند جدید سامسونگ موسوم به Galaxy S2 را منتشر کنند.

به گزارش گروه ترجمه آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) طی چند روز گذشته منابع خبری مختلف شایعاتی را در این زمینه منتشر کردهاند که از جمله آنها میتوان به خبر سایت PocketNow اشاره کرد. این سایت اعلام کرده است که سامسونگ به همراه Galaxy S2 چند گوشی هوشمند دیگر مجهز به سیستمعامل اندروید را روانه بازار میکند.

این طور که در منابع خبری آمده است، گوشی هوشمند Galaxy S2 سامسونگ شامل نمایشگر لمسی 3/4 اینچی Suoper AMOLED میشود و از دیگر امکانات قابل ملاحظه به کار رفته در آن میتوان به رم 512 مگابایتی، حافظه داخلی 16 گیگابایتی، دوربین 8 مگاپیکسلی و دوربین دوم 2 مگاپیکسلی اشاره کرد.

این گوشی قابلیت پشتیبانی از سیستمهای ورودی و خروجی HSPA+، HDMI، NFC و بلوتوث را دارد و به گیرنده ماهوارهای GPS نیز مجهز شده است.

برای این گوشی هوشمند پردازنده دوهستهای Qualcomm با توان 2/1 گیگاهرتز در نظر گرفته شده است و کارشناسان آن را یکی از پیشرفتهترین محصولاتی میدانند که قرار است در نمایشگاه امسال معرفی شود.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMCW2011/ عرضه سه گوشی هوشمند جدید HTC
    htc desire hd new 1

ICTna.ir - شرکت HTC در نظر دارد طی "کنگره جهانی تلفنهمراه 2011" که بزرگترین نمایشگاه موبایلی جهان محسوب میشود، گوشیهای جدید خود را با نام Desire 2، Desire HD و Wildfire 2 به کاربران معرفی کند.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این نمایشگاه از تاریخ چهاردهم فوریه آغاز به کار میکند و با توجه به اینکه شرکت HTC گوشی Desire را پیشتر با موفقیت وارد بازار کرده بود، هماکنون پیشبینی میکند که معرفی این محصول در نمایشگاه MWC 2011 مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.

این گوشی به پردازنده یک گیگاهرتزی Qualcomm 8250 SnapDragon مجهز شده است و شامل نمایشگر 7/3 اینچی Super LCD میشود که این بخش گوشی مذکور را از تمام رقبای موجود در بازار متمایز میکند. برای این گوشی دوربین دیجیتالی 5 مگاپیکسلی در قسمت پشت و دوربین دیجیتالی 2 مگاپیکسلی برای برقراری کنفرانسهای تصویری در نظر گرفته شده است و از دیگر قابلیتهای مهم آن میتوان به سیستم ضبط تصاویر ویدیویی با کیفیت HD، رم 512 مگابایتی و حافظه داخلی 4 گیگابایتی اشاره کرد.

بر اساس گزارش رسیده گفته میشود که گوشی Desire HD 2 نیز با پردازنده دوهستهای 2/1 گیگاهرتزی Qualcomm SnapDragon، دوربین 8 مگاپیکسلی، 512 مگابایت رم و 8 گیگابایت حافظه داخلی به دست کاربران برسد.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ گوشی هوشمند جدید HTC با کلید ویژه برای فیسبوک
    HTC Facebook phone mockup 540x407
    ICTna.ir - شرکت تایوانی HTC گوشی هوشمندی را مجهز به سیستمعامل اندروید برای نمایشگاه MWC 2011 آماده کرده است که شامل یک کلید ویژه برای فیسبوک میشود و روی آن آرم شبکه اجتماعی فیسبوک نوشته شده است.
    به گزارش گروه ترجمه آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) بر اساس اخبار منتشر شده از سوی منابع آگاه، روی این گوشی هوشمند که هنوز نام آن مشخص نشده است آرمنوشته شرکت فیسبوک هک نخواهد شد تا بر این اساس کاربران آن را تولید شرکت فیسبوک بدانند. اما با این وجود کلید ویژهای در گوشی مذکور تعبیه شده است که کاربران با فشردن آن به صورت مستقیم میتوانند وارد این شبکه اجتماعی شوند.
    این شایعات از روز گذشته در اینترنت منتشر شده است که البته دو شرکت فیسبوک و HTC هنوز آنها را تایید یا تکذیب نکردهاند. کارشناسان اعلام کردهاند که اندروید یکی از مهمترین عواملی خواهد بود که موفقیت HTC برای حضور در نمایشگاه MWC 2011 را تایید میکند.

[SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ گوشي HTC براي علاقه مندان تصاوير ويديويي

شركت HTC در بزرگترين نمايشگاه موبايلي جهان موسوم به "كنگره جهاني تلفنهمراه "(MWC 2011) گوشي هوشمند جديدي را به نمايش ميگذارد كه براي علاقهمندان به تصاوير ويديويي ساخته شده است.

به گزارش فارس به نقل از تي3، شركت HTC در آگهي تبليغاتي خود نشان داده است كه يك فرد با اين گوشي Wildfire نام دارد، به سادگي تصاوير ويديويي خود را با دوربين ذخيره كرده و با فشردن يك دكمه آن را روي اينترنت منتشر ميكند.
    اين شركت همچنين گوشي ويژهاي را در نمايشگاه MWC 2011 به نمايش خواهد گذاشت كه شامل كليد ويژه براي شبكه اجتماعي فيسبوك ميشود تا كاربران از اين طريق بتوانند به راحتي خدمات مورد نظر خود را در اختيار بگيرند.
    بر اساس اخبار منتشر شده گفته ميشود كه اين شركت تايواني در نمايشگاهMWC 2011 كه از فردا فعاليت خود را آغاز ميكند، نخستين رايانه لوحي خود موسوم به Flyer را به همراه گوشي هوشمند پيشرفتهاي موسوم به Desire 2 نيز عرضه خواهد كرد.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ آنچه از MWC 2011 انتظار می رود
    mwc logo 11

ICTna.ir - بزرگترین همایش تلفن همراه جهان یعنی گنگره جهانی تلفن همراه کار خود را در بارسلونا آغاز کرد و شرکت های مختلف فعال در صنعت تلفن همراه گرد آمدند تا جدیدترین دستاوردهای خود را تا 17 فوریه عرضه کنند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) پیش از آغاز کنگره جهانی تلفن همراه با توجه به اخبار و شایعات منتشر شده برخی پیش بینی ها و گمانه زنی نیز از محصولات کنگره 2011 انتشار یافته اند:

همکاری نوکیا- مایکروسافت
    آغاز همکاری میان نوکیا و مایکروسافت یکی از مهمترین اخباری است که کنگره امسال را تحت تاثیر قرار داده است. این همکاری بر دیگر شرکت های تولیدکننده گوشی نیز تاثیر گذار است و این سوال را مطرح می کند که آیا شرکت هایی مانند HTC و سامسونگ که از رقبای نوکیا به شمار می آیند آیا به همچنان به ساخت گوشی های مبتنی بر ویندوز ادامه خواهند داد؟
    به روزرسانی های ویندوز موبایل 7. درکنار همکاری با نوکیا، پیش بینی می شود مدیرعامل میاکروسافت، استیو بالمر به روز رسانی های مهم و قابل توجهی را برای ویندوز 7 تلفن همراه اعلام کند.

گوشی PlayStation سونی
    پیش بینی می شوند شرکت سونی اریکسون روز 13 فوریه پس از مدت طولانی چشم انتظاری به صورت رسمی معرفی کند.

گلکسی S2 سامسونگ
    سامسونگ قصد دارد در کنگره امسال یک گوشی دو هسته ای از سری گلکسی S خود را همراه با تبلت های جدید دوهسته ای و سری جدید گوشی های هوشمند ارزان قیمت مبتنی بر آندروید عرضه کند.
    تبلت های و گوشی های سه بعدی ال جی. ال جی امسال فعالیت خود را در زمینه 3D افزایش داده است و قصد دارد گوشی ها و تبلت های با قابلیت نمایش و ضبط سه بعدی را عرضه کرد.

[SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ لو رفتن اطلاعات Galaxy S 2 و تبلت ۱۰ اینچی سامسونگ

به نظر می رسد سامسونگ قصد داشته در کنفرانس دنیای موبایل بارسلونا در این هفته از Galaxy S 2 پرده برداری کند. اما در دنیای فعلی مخفی نگه داشتن اطلاعات کار سختی است. ‏

به گزارش نارنجی از انگجت این اطلاعات در یک سایت کره ای لو رفته که البته سریعا حذف شده اما با اطمینان نسبتا زیادی می توانیم بگوییم که این گلکسی S دوم است. مشخصاتی که در این صفحه بوده شامل اندروید 2‪.‬3 به همراه نمایشگر 4‪.‬3 اینچی و پردازشگر 1GHz دو هسته ای بوده است. وزن اعلام شده هم ۱۱۶ گرم است. و ضخامت تنها 8.49mm که حسابی باریک است. ‏

ماجرا در همینجا تمام نمی شود. در این خبر از تبلت ۱۰.۱ اینچی سامسونگ هم بر اساس اندروید Honeycomb سخن گفته شده و از مشخصات فنی هم اطلاعات جالبی وجود دارد: پردازشگر 1GHz دو هسته ای به همراه دوربین ۸ مگاپیکسلی با قابلیت ضبط تمام HD و دو اسپیکر سوراند. ‏
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ هواوی رایانه لوحی و گوشی هوشمند جدید عرضه میکند

huawei ideo x3

ICTna.ir - شرکت Huawei چین از تولید گوشی هوشمند جدیدی خبر داده که قرار است به همراه رایانه لوحی جدید این شرکت با نام S7 Slim در "کنگره جهانی تلفنهمراه" در بارسلونای اسپانیا به نمایش درآید.

به گزارش گروه ترجمه آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این گوشی هوشمند که مبتنی بر سیستمعامل اندروید تولید شده است، نمایشگر لمسی 3/4 اینچی از نوع Super LCD را در خود جا داده است که از دیگر امکانات به کار رفته در آن میتوان به دوربین دیجیتالی 8 مگاپیکسلی در قسمت پشت و دوربین 2 مگاپیکسلی در قسمت جلو برای برقراری کنفرانسهای تصویری اشاره کرد.

گوشی هوشمند جدید چینی با نام IDEOS X3 معرفی شده و در رنگهای آبی، قرمز، نقرهای و مشکی تولید شده است که شرکت Huawei از آن به عنوان بهترین گوشی هوشمند تولید خود یاد میکند.

برای این محصول قابلیت پشتیبانی از خدمات شبکه مخابراتی 4G و LTE در نظر گرفته شده است و از دیگر قابلیتهای مهم آن میتوان به سیستم ضبط تصاویر ویدیویی با کیفیت HD، رم 512 مگابایتی و حافظه داخلی 4 گیگابایتی اشاره کرد.

این گوشی قابلیت پشتیبانی از سیستمهای ورودی و خروجی HSPA+، HDMI، NFC و بلوتوث را دارد و به گیرنده ماهوارهای GPS نیز مجهز شده است.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ 6 محصول برتر در نمایشگاه ICTna.ir - بزرگترین نمایشگاه موبایلی جهان که با نام "کنگره جهانی تلفنهمراه"(MWC 2011) از روز جاری در شهر بارسلونای اسپانیا آغاز بهکار میکند، بزرگترین تولیدکنندگان تلفنهمراه و خدمات مربوط به آن را از سراسر جهان گرد هم میآورد تا کاربران در جریان آخرین تحولات این عرصه قرار گیرند.

به گزارش گروه ترجمه آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) در این نمایشگاه انواع محصولات، از نسل جدید گوشیهای هوشمند و رایانههای لوحی گرفته تا خدمات مخابراتی و برنامههای جانبی به کاربران معرفی میشوند که در این میان، کارشناسان از هماکنون 6 محصول برتر که قرار است طی این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گیرند را معرفی کردهاند.

رایانه لوحی Flyer شرکت HTC / گوشی فیسبوک: از هماکنون دو پیشبینی بزرگ برای شرکت HTC صورت گرفته است. نخست آنکه این شرکت یک رایانه لوحی ویژه را مبتنی بر سیستمعامل اندروید در این نمایشگاه معرفی کرده و آن را از ماه مارس به دست کاربران میرساند. پیشبینی دوم تولید گوشی هوشمند فیسبوک توسط شرکت HTC و معرفی آن در نمایشگاه امسال است.
    رایانه لوحی HP Touchpad: این رایانه لوحی مبتنی بر سیستمعامل webOS ساخته شده است که ضمن معرفی در نمایشگاه امسال، قرار است از ابتدای تابستان وارد بازار شود. شرکت HP این محصول را رقیب اصلی iPad اپل میداند.
    رایانه لوحی MeeGo: پیشبینی شده است که شرکت نوکیا رایانه لوحی MeeGo را در نمایشگاه امسال عرضه کند. سیستمعامل MeeGo به صورت اختصاصی برای گوشیهای هوشمند ساخته شده بود، اما نوکیا هماکنون تصمیم گرفته است که آن را در رایانههای لوحی عرضه کند.
    گوشیهای جدید نوکیا مبتنی بر سیستمهای عامل اندروید و ویندوزفون 7: به دنبال انعقاد قرارداد جدید مایکروسافت و نوکیا احتمال میرود که گوشیهای هوشمند جدید نوکیا مبتنی بر ویندوزفون 7 در نمایشگاه امسال معرفی شوند. در عین حال اعلام شده است که نوکیا گوشیهای جدید اندرویدی خود را در نمایشگاه امسال در معرض دید عموم قرار خواهد داد.
    گوشی هوشمند LG Optimus / G Slate: گوشی هوشمند جدید LG که قرار است در نمایشگاه امسال عرضه شود، میتواند در نمایشگر خود تصاویر سهبعدی را بدون نیاز به عینک مخصوص به نمایش بگذارد. این شرکت همچنین رایانه لوحی ویژهای را با نام G Slate تولید کرده که قرار است از طریق شرکت مخابراتی T-Mobile وارد بازار شود.
    گوشی هوشمند Galaxy S و رایانه لوحی Galaxy Tab 2 سامسونگ: این دو محصول مبتنی بر سیستمعامل اندروید ساخته شدهاند که میتوانند دنیای رایانههای لوحی و گوشیهای هوشمند را بهروز کنند.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

/باMWC2011/ رایانه لوحی HTC در نمایشگاه عرضه میشود
    ICTna.ir - شرکت HTC که بزرگترین تولیدکننده گوشيهای هوشمند مبتنی بر سیستمهای عامل ویندوزموبایل و اندروید در دنیا محسوب میشود، تاکنون هیچ برنامهای را برای تولید رایانه لوحی مطرح نکرده است. اما کارشناسان پیشبینی کردهاند که این شرکت تایوانی در نمایشگاه MWC 2011 نخستین رایانه لوحی خود را به نمایش خواهد گذاشت.

به گزارش گروه ترجمه آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) روزنامه چینی Economic Daily در یک گزارش ویژه توضیح داده است که شرکت HTC در نمایشگاه امسال نخستین رایانه لوحی خود را مبتنی بر سیستمعامل متنباز اندروید و با نمایشگر لمسی 7 اینچی معرفی میکند و از ماه مارس آن را به دست کاربران میرساند.

طبق گزارش منتشر شده در روزنامه چینی، این رایانه لوحی شامل رابط کاربری HTC Sense میشود روی آن نسخه 3/2 سیستمعامل اندروید گوگل موسوم به AKA Gingerbread نصب شده است.

در این گزارش آمده است که HTC رایانههای لوحی دیگری را با نامهای Flyer و Scribe تولید کرده است که البته این دو محصول نیز هنوز برای ورود به بازار آماده نشدهاند. از مهمترین رقبای رایانه لوحی HTC میتوان به Xoom موتورولا، Playbook شرکت RIM، iPad 2 شرکت اپل، Galaxy Tab 2 سامسونگ، Optimus Pad شرکت LG و تعداد زیادی از رایانههای لوحی ساخت شرکتهای Huawei، Viewsonic و Archos اشاره کرد.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)