نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مشکل با idm برای دانلود از یوتیوب

بازیهای کامپیوتری و کنسولها
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    617
    تشکر شده در
    223 پست
    قدرت امتیاز دهی
    324
    Array

مشکل با idm برای دانلود از یوتیوب

سلام
    نمیدونم عنوان تاپیک گویای مشکلم بوده یا نه؟؟ البته فکر نکنم بوده باشه

من کامپیوترم رو طوری تنظیم کردم که ساعت 2 روشن بشه-ساعت 2:2 به اینترنت کانکت بشه و ساعت 2:2:30 هم دانلود رو شروع کنه

سوالم اینه که اگه بخوام از یوتیوب یه ویدیو دانلود کنم چطوری باید V**P**N رو طوری تنظیم کنم که مثلا سر ساعت 2:5 به صورت اتوماتیک وصل بشه؟؟

پیشاپیش از کسایی که میخان کمک کنن تشکر به عمل می آورم

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Lost mc نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم عنوان تاپیک گویای مشکلم بوده یا نه؟؟ البته فکر نکنم بوده باشه

من کامپیوترم رو طوری تنظیم کردم که ساعت 2 روشن بشه-ساعت 2:2 به اینترنت کانکت بشه و ساعت 2:2:30 هم دانلود رو شروع کنه

سوالم اینه که اگه بخوام از یوتیوب یه ویدیو دانلود کنم چطوری باید V**P**N رو طوری تنظیم کنم که مثلا سر ساعت 2:5 به صورت اتوماتیک وصل بشه؟؟

پیشاپیش از کسایی که میخان کمک کنن تشکر به عمل می آورم

دوست عزیز برای این کار ابتدا باید کانکشن V*P*N مورد نظرتون رو در ویندوز بسازید
    بعداز ساخت کانکشن طبق مراحل زیر عمل کنید:
    1- ابتدا کانکشنی رو که ساختید اجرا کنید و یوزر و پسوورد رو وارد کنید و گزینه Save this user name and password for the following users رو تیک بزنید و از گزینه های پایین این قسمت Anyone who uses this computer رو فعال کنید.
    2- در همین پنجره روی گزینه Properties کلیک کنید و در پنجره ای که میاد سربرگ Options رو انتخاب کنید.
    3- در این قسمت تیک کنار دو گزینه Display progress while connecting و Prompt for name and password, certificate,etc رو بردارید و این گزینه ها رو غیر فعال کنید.
    4-حالا در ویندوز Xp به مسیر C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\Startup در ویندوز 7 به C:\Users\Davood\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\ Start Menu\Programs\Startupبرید.
    5- اگر از ویندوز XP استفاده میکنید مسیر Control Panel\Network Connections باز کنید و اگر از ویندوز 7 استفاده میکنید این مسیر رو باز کنید Control Panel\Network and Internet\Network Connections تا کانکشنی رو که ساخته بودید رو مشاهده کنید.
    6- حال رو کانکشنی که ساخته بودید کلیک کنید و اون رو به مسیری که در مرحله 4 باز کرده بودید درگ کنید تا یک میانبر در پوشه Startup شما ساخته بشه.
    بسیار خب کار تمام هست و با هر بار بالا اومدن ویندوز به طور اتوماتیک به V*P*N وصل میشید.

نمایش محتوای مخفی

[SIGPIC][/SIGPIC]

3. 4 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)