صفحه 3 از 13 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 122

موضوع: Uploadfa | آپلود و ریموت آپلود تا سقف 1 گیگ + 100 گیگ فضا + مستقیم کردن لینک های چندین سایت

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

به نام خدا
    میگم شایان جان میشه این را هم توضیح بدی ؟
    31259315123361600361
    به نظر میرسه که اینها تنها امکانات نمیدن و کمی هم امکانات میگیرن ولی یک سوال دارم چه مزیتی این آپلودفا نصبت به davvas داره ، فضای برابر ، سرعت بیشتر ، عدم اختلال ، محدودیت کمتر ، لیچر بهتر و همین مزیت آخر را که گفتین محدودیت گذاشتن لینک اون 20 تا لینک را داره یعنی 5 تا لینک هم بیشتر.
    به نظر من این فقط تبلیغات بهتری داره و بیشتر داره سعی میکنه تا رتبه خودش را که بهتر کرد اون وقت اینجور محدودیتها را بزاره و نظر من این هست که سایت ما لااقل به جای تبلیغ اینها بهتر از مجموعه های مثل همین davvas حمایت کنه تا بتونن امکانات واقعی را بدن نه اینکه فقط تبلیغ کنند .
    لینک معرفی davvas در انجمن :
    http://forum2.azardl.com/showthread.php?t=34976

در صورت صلاحدید پژمان و سید حسین تاپیک سایتهایی که واقعا دارند خدمت بهتر میدن را مهم کنید تا کاربران اونها را بهتر بشناسن
    شاد و پیروز باشید
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

2. 7 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    9,600
    تشکر تشکر شده 
    10,334
    تشکر شده در
    2,560 پست
    قدرت امتیاز دهی
    6928
    Array

من کاملا با نظر آقا محمد موافقم آپلودفا هنوز هم تبحر و مهارت لازم برای این کار را نداره ( دلایل کافی برای این سخنم دارم)و بیشتر به فکر اصلاح رتبه اش است سرویس ریمومتش در مقایسه با سایر سایت هایی که پژمان و bing و سایر دوستان معرفی کردند کاملا ضعیف است میتوانید به شخصه تست کنید بنده از تمام این عزیزان کمال تشکر و قدردانی را دارم و با مهم کردنشون موافقم و یک تقاضا داشتم همیشه این بخش زا بروز نگه دارند چون این سایت ها علاوه بر اینکه محدودیت جدید اعمال نمیکنند بلکه برخی امکانات جدید هم اضافه می کنند

4. 5 کاربر مقابل از Sada عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

تازه جالب اینه که دم به ساعت ایمیل میدن و هر دقیقه یک چیز ، مثلا فلان چیز یک دانه اضافه شد و نکته مهم اینکه من با همین سایت بالایی که اشاره کردم میرم و مقایسه میکنم میبینم اون چند برابر این امکانات اضافه کرده ولی صداش هم در نمیاد بنده خدا
    نکته بعدی و سوال من اینه که اگر ارائه دهنده سرویس ایرانی هست چرا زبان عربی تو لیست زبانهاش هست ولی فارسی نیست ؟
    کاش کمی هم تعصب ملی داشتن همانطور که از ترس شیلتر شدن اون پایین اعلام تسلیمیت زدن
    شاد و پیروز باشید

6. 5 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

معرفی سایت های شیر
    تشکر تشکر کرده 
    4,012
    تشکر تشکر شده 
    1,601
    تشکر شده در
    394 پست
    قدرت امتیاز دهی
    811
    Array

مثل اینکه دیگه قسمت ریموت آپلود این سایت به صورت رایگان ارائه نمیشه چون من همین الان رفتم و دیدم که نوشته باید اکانت خود را ارتقاء بدید
    حالا نمیدونم مشکلی پیش امده که اینطوری شده یا اینکه از این به بعد ریموت اپلود این سایت فقط به صورت پریمیوم ارائه میشه

8. 5 کاربر مقابل از Hossein-R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

معرفی سایت های شیر
    تشکر تشکر کرده 
    4,012
    تشکر تشکر شده 
    1,601
    تشکر شده در
    394 پست
    قدرت امتیاز دهی
    811
    Array

فعلا که درست شده فکر کنم چون شب بود این محدودیت رو گذاشته بودند تا فشار به سرورهاشون وارد نشه

10. 5 کاربر مقابل از Hossein-R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

به نام خدا
    از اونجا که فکر کنم پژمان باید پیشگو میشد به نظر من اینها اصلا قابل اعتماد نیستن و به شخصه دیگه ترجیح میدم که از این استفاده نکنم و حتی حاضر به پاسخگویی نیستن .
    بهتر از سایتهای مشابه که کم هم نیستن استفاده بشه تا بعدها هم دچار دردسر نشه آدم .
    به هر صورت اینجور که معلوم هست اینها از بخش تبلیغات خیلی قوی برخوردار هستن.
    شاد و پیروز باشید

12. 6 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    135
    تشکر تشکر شده 
    465
    تشکر شده در
    67 پست
    قدرت امتیاز دهی
    470
    Array
    سلام

اون ریموت آپلود که برای مدتی کمی اونطوری شده بود و فکر کنم برای تست بود.

-------------------------------------

به نظر من UploadFa خیلی بهتر از این جور سایت هاست و با UploadOrb و Davvas و .... زیاد قابل مقایسه نیست !

سایت Davvas میشه گفت لیچر نداره (روزی فقط 200 مگ ! )

Davvas فقط از Rapidshare,Hotfile,2Shared پشتیبانی میکنه

ولی آپلودفا از 2shared.com, 4shared.com, Depositfiles.com, Filefactory.com, Fileserve.com, Filesonic.com, Hotfile.com, Mediafire.com, Megaupload.com, Netload.in

Davvas برای دانلود فقط 2 کانکشن می سازه ولی آپلودفا نامحدود و سرعت دانلود Davvas خیلی پایینه

Davvas قبل از دانلود صفحه ی دیگه ای هم میاره (چون پریمیوم داره) + صبر 5 ثانیه ای قبل از دانلود

Davvas فضای 50 گیگ میده ولی آپلودفا 1 ترابایت (که فکر کنم چند ساعته اونم فعلا شده 50 گیگ)

14. 6 کاربر مقابل از Genzo Wakabayashi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Genzo Wakabayashi نمایش پست ها
    سلام

اون ریموت آپلود که برای مدتی کمی اونطوری شده بود و فکر کنم برای تست بود.

-------------------------------------

به نظر من UploadFa خیلی بهتر از این جور سایت هاست و با UploadOrb و Davvas و .... زیاد قابل مقایسه نیست !

سایت Davvas میشه گفت لیچر نداره (روزی فقط 200 مگ ! )

Davvas فقط از Rapidshare,Hotfile,2Shared پشتیبانی میکنه

ولی آپلودفا از 2shared.com, 4shared.com, Depositfiles.com, Filefactory.com, Fileserve.com, Filesonic.com, Hotfile.com, Mediafire.com, Megaupload.com, Netload.in

Davvas برای دانلود فقط 2 کانکشن می سازه ولی آپلودفا نامحدود و سرعت دانلود Davvas خیلی پایینه

Davvas قبل از دانلود صفحه ی دیگه ای هم میاره (چون پریمیوم داره) + صبر 5 ثانیه ای قبل از دانلود

Davvas فضای 50 گیگ میده ولی آپلودفا 1 ترابایت (که فکر کنم چند ساعته اونم فعلا شده 50 گیگ)
    به نام خدا
    شایان جان میشه بگی فضای این دو تا با هم چه فرقی داره :
    این davvas

Used space 5131.0 Mb of 51200 Mb / 44 files

این هم uploadfa

Used space 5797.2 Mb of 51200 Mb / 56 files

=====================================
    اما در مورد تست هم من گفتم که معلوم هست اینها چه برنامه ای در سر دارند و در آینده هیچ امکانات رایگانی را نخواهند داد و در حال حاضر هم باید بگم تنها هدفشان بالا بردن رتبه سایتشان است .
    در مورد لیچر من که نتونستم یک فایل 50 مگی را با این لیچر آپلودفا لیچ کنم و تازه رپیدشیر را هم که کلا اسمش را هم حذف کردن .
    در مورد سرعت هم که مجتبی در بالا گفت به نظر من سرعت دانلود davvas و هم سرعت ریموت آپلودش بسیار بیشتر هست و من تنها این را نمیگم بلکه بیشتر سایتهای مشابه بهتر و برتر از آپلودفا عمل میکنند و این هر روز یک بلایی سرش میاد که نمونه اونها در یک ماه گذشته :
    توقیف سرورها و حذف کلیه فایلها و برنامه ها
    ساسپند شدن در طول هفته گذشته
    در 90 درصد شبها دچار مشکل است و تنها سایتی در بین 4 سایتی که من برای معرفی اونها از اونها هم لینک میذارم و در همین تاپیک هم اعلام کردم .
    آخرین مورد هم که این مساله دیشب بود و مطمئن هستم مشکلات زیادی برای فایلها به وجود خواهد آورد .
    در مورد اینکه davvas پرمیوم داره هم نیاز به پیشگویی نیست چون خود شما هم همین جا و در همین پست خودتان اعلام کردین که در برنامه های آپلودفا هم گنجانده شده ...
    اما به نظر منuploadorb شاید لیچر و برخی امکانات ظاهری و بدون کارایی اینها را نداشته باشه ولی به نظر خودم به شخصه بهترین خدمات داره میده و بالاترین سرعت و کیفیت را داشته و امیدوارم همیشه در این روند باشند .
    در آخر اعلام میکنم اگر پژمان جان اجازه زدن تاپیک مجزا به این قبیل سایتها را میده و مجموعه حتی در پورتال نرم افزاری برای معرفی و حمایت از این سایتها از اونها استفاده میکنه و اسم اونها را مرتبا میاره برای حمایت از سایتهایی هست که خدمات درست میدن وگرنه ما نه حامی و نه دشمن سایتی هستیم و اگر مسئولین آپلودفا جوابگو ابهامات نباشند شاید تاپیک را با تاپیکهای اشتراکی ادغام کنم و بدین ترتیب یکی از بهترین پایگاههای تبلیغاتی اونها که رایگان داره براشون تبلیغ میکنه از بین خواهد رفت .
    این را هم بگم همین اختلال دیشب اونها کلی از زحمات من را به هدر داد و در طول یکماه گذشته بارها این مورد همانطور که در بالا گفتم تکرار شده و دیگه هم از لینکهای اونها استفاده نخواهد شد و در صورت رویت مشکل جدید و عدم پاسخگویی مسئولان آپلودفا تاپیک را به زیر انجمن میفرستم
    شاد و پیروز باشید

16. 6 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    135
    تشکر تشکر شده 
    465
    تشکر شده در
    67 پست
    قدرت امتیاز دهی
    470
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad نمایش پست ها
    به نام خدا
    شایان جان میشه بگی فضای این دو تا با هم چه فرقی داره :
    این davvas

Used space 5131.0 Mb of 51200 Mb / 44 files

این هم uploadfa

Used space 5797.2 Mb of 51200 Mb / 56 files

=====================================
    اما در مورد تست هم من گفتم که معلوم هست اینها چه برنامه ای در سر دارند و در آینده هیچ امکانات رایگانی را نخواهند داد و در حال حاضر هم باید بگم تنها هدفشان بالا بردن رتبه سایتشان است .
    در مورد لیچر من که نتونستم یک فایل 50 مگی را با این لیچر آپلودفا لیچ کنم و تازه رپیدشیر را هم که کلا اسمش را هم حذف کردن .
    در مورد سرعت هم که مجتبی در بالا گفت به نظر من سرعت دانلود davvas و هم سرعت ریموت آپلودش بسیار بیشتر هست و من تنها این را نمیگم بلکه بیشتر سایتهای مشابه بهتر و برتر از آپلودفا عمل میکنند و این هر روز یک بلایی سرش میاد که نمونه اونها در یک ماه گذشته :
    توقیف سرورها و حذف کلیه فایلها و برنامه ها
    ساسپند شدن در طول هفته گذشته
    در 90 درصد شبها دچار مشکل است و تنها سایتی در بین 4 سایتی که من برای معرفی اونها از اونها هم لینک میذارم و در همین تاپیک هم اعلام کردم .
    آخرین مورد هم که این مساله دیشب بود و مطمئن هستم مشکلات زیادی برای فایلها به وجود خواهد آورد .
    در مورد اینکه davvas پرمیوم داره هم نیاز به پیشگویی نیست چون خود شما هم همین جا و در همین پست خودتان اعلام کردین که در برنامه های آپلودفا هم گنجانده شده ...
    اما به نظر منuploadorb شاید لیچر و برخی امکانات ظاهری و بدون کارایی اینها را نداشته باشه ولی به نظر خودم به شخصه بهترین خدمات داره میده و بالاترین سرعت و کیفیت را داشته و امیدوارم همیشه در این روند باشند .
    در آخر اعلام میکنم اگر پژمان جان اجازه زدن تاپیک مجزا به این قبیل سایتها را میده و مجموعه حتی در پورتال نرم افزاری برای معرفی و حمایت از این سایتها از اونها استفاده میکنه و اسم اونها را مرتبا میاره برای حمایت از سایتهایی هست که خدمات درست میدن وگرنه ما نه حامی و نه دشمن سایتی هستیم و اگر مسئولین آپلودفا جوابگو ابهامات نباشند شاید تاپیک را با تاپیکهای اشتراکی ادغام کنم و بدین ترتیب یکی از بهترین پایگاههای تبلیغاتی اونها که رایگان داره براشون تبلیغ میکنه از بین خواهد رفت .
    این را هم بگم همین اختلال دیشب اونها کلی از زحمات من را به هدر داد و در طول یکماه گذشته بارها این مورد همانطور که در بالا گفتم تکرار شده و دیگه هم از لینکهای اونها استفاده نخواهد شد و در صورت رویت مشکل جدید و عدم پاسخگویی مسئولان آپلودفا تاپیک را به زیر انجمن میفرستم
    شاد و پیروز باشید
    سلام

گفتم که 1 ترابایت بود ولی خارجی ها خیلیش رو پر می کردند و شد 80 گیگ

سایت های مشابه هم معمولا کلی محدودیت دارند. (صبر قبل از دانلود، صبر بین دانلود، کانکشن کم و سرعت پایین دانلود،وارد کردن کد و ....) - (اینا رو از اظهار نظر انواع کاربران سایت ها شنیدم)

در ضمن سایت davvas الان که خیلی وقته راه افتاده فقط 720 عضو داره و درش هم فقط حدود 723 گیگ فایل هست.
    اما Uploadfa حدود 5000 عضو داره که خیلی هم ازش استفاده میشه به خصوص برای مستقیم کردن لینک ها و حدود 7 ترابایت هم فایل داره در حال حاضر

معمولا سایت هایی مثل uploadorb و davvas همین که تعداد اعضاشون زیاد میشه نمیتونن دووم بیارن و پولی (با امکانات خیلی کم البته ) میشن یا کلی محدودیت میذارن.
    ولی Uploadfa تونسته با وجود حدود 5000 عضو به کارش ادامه بده.

UploadOrb هم سطحش چندان بالا نیست و عیب های زیادی داره.

نداشتن لیچر، سرعت نه چندان خوب دانلود ، دانلود نشدن فایل ها در شب، عدم ادامه ی راحت دانلود ،سرعت ریموت آپلود پایین و ....

در مورد پشتیبانی هم باید بگم من قبلا به سایت davvas پیام دادم و چند روز صبر کردم و هیچ جوابی نگرفتم.
    بار دوم سوم تازه بعد از یکی دو روز بهم جواب دادند.
    ولی آپلودفا در سایت هایی مثل پی سی ورلد و warez-bb تاپیک هم داره که تازه از اون هم پشتیبانی انجام میشه.
    میتونید صفحه های رد شده در تاپیک رو ببنید.

18. 4 کاربر مقابل از Genzo Wakabayashi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Genzo Wakabayashi نمایش پست ها
    سلام

گفتم که 1 ترابایت بود ولی خارجی ها خیلیش رو پر می کردند و شد 80 گیگ

سایت های مشابه هم معمولا کلی محدودیت دارند. (صبر قبل از دانلود، صبر بین دانلود، کانکشن کم و سرعت پایین دانلود،وارد کردن کد و ....) - (اینا رو از اظهار نظر انواع کاربران سایت ها شنیدم)

در ضمن سایت davvas الان که خیلی وقته راه افتاده فقط 720 عضو داره و درش هم فقط حدود 723 گیگ فایل هست.
    اما Uploadfa حدود 5000 عضو داره که خیلی هم ازش استفاده میشه به خصوص برای مستقیم کردن لینک ها و حدود 7 ترابایت هم فایل داره در حال حاضر

معمولا سایت هایی مثل uploadorb و davvas همین که تعداد اعضاشون زیاد میشه نمیتونن دووم بیارن و پولی (با امکانات خیلی کم البته ) میشن یا کلی محدودیت میذارن.
    ولی Uploadfa تونسته با وجود حدود 5000 عضو به کارش ادامه بده.

UploadOrb هم سطحش چندان بالا نیست و عیب های زیادی داره.

نداشتن لیچر، سرعت نه چندان خوب دانلود ، دانلود نشدن فایل ها در شب، عدم ادامه ی راحت دانلود ،سرعت ریموت آپلود پایین و ....

در مورد پشتیبانی هم باید بگم من قبلا به سایت davvas پیام دادم و چند روز صبر کردم و هیچ جوابی نگرفتم.
    بار دوم سوم تازه بعد از یکی دو روز بهم جواب دادند.
    ولی آپلودفا در سایت هایی مثل پی سی ورلد و warez-bb تاپیک هم داره که تازه از اون هم پشتیبانی انجام میشه.
    میتونید صفحه های رد شده در تاپیک رو ببنید.
    والله این صبح 500 گیگ بود الان شد 800 و در کل با اینجور تغییرات باید بگم اصلا نمیشه به ثباتش امیدوار بود
    در مورد میزان فایل هم باید بگم اینکه کلی فایل را حذف کنند و بعد بگن سرور توقیف شد برای آدم که نمیشه جواب و یکی مثل من مجبور میشه 40 تا پست پورتال را اصلاح کنه و لینک اینها را حذف کنه و دفعه بعد هم از این استفاده نکنه
    davvas هم که گفتم یک نمونه هست و من فقط گفتم تبلیغاتش مثل این قوی نیست ولی من از uploadorb در تمام این مدت به نسبت بقیه بیشتر راضی بودم و در تست سرعت چه دانلود ، چه آپلود و چه ریموت بالاترین و بهترین کارایی را داشته
    در کل بله در 90 درصد سایتها هم تاپیکهاش را شما زدی ولی وقتی در مورد خرابی شبها سوال کردم گفتین بهتر از خودشان بپرسید !!!!
    و باز هم تاکید میکنم اینها فقط تبلیغات قوی دارند و در این مدت بعد از سالها کار با سایتهایی مانند اینها امروز من هم ، هم عقیده با پژمان هستم و در کل زیاد شدن صفحات یک تاپیک نشان از مشکل دار بودن اون داره نه خوب بودن اون چون بیشتر به جای تعریف میان و مثل ما که اینجا چند صفحه کارمان شده شکایت از مشکلات اینها و هر روز هم یک برنامه جدید دارند .
    در ضمن فکر کنم uploadorb هم فضاش ییشتر از اینها باشه و هم اینکه مشکلاتی که در بالا گفتم را نداره .
    در ضمن باز هم میگم دوستان لطف کنند و بگن در این مدت تونستن از لیچر این استفاده کنند ؟ البته تا امروز منظورم هست نه بعد از این
    باز هم تاکید میکنم ما نه دوست و نه دشمن سایتی هستیم و فقط حمایت از کاربران هست که بهترین را انتخاب کنند و نه سودی از اینها و نه سودی از اونها برده و خواهیم برد
    شاد و پیروز باشید

20. 4 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 13 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)