صفحه 3 از 18 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 179

موضوع: اس ام اس های سرکاری جذاب و جالب

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    3,069
    تشکر تشکر شده 
    4,117
    تشکر شده در
    2,249 پست
    قدرت امتیاز دهی
    865
    Array

خوش به حال آسمون كه هر وقت دلش بگیره بی بهونه می باره ... به كسی توجه نمی كنه…..

... از كسی خجالت نمی كشه ... می باره و می باره و ... اینقدر می باره تا آبی شه ... ‌آفتابی شه ...!!! کاش ... کاش می شد مثل آسمون بود ... كاش می شد وقتی دلت گرفت اونقدر بباری تا بالاخره آفتابی شی ... بعدش هم انگار نه انگار كه بارشی بوده ...

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    3,069
    تشکر تشکر شده 
    4,117
    تشکر شده در
    2,249 پست
    قدرت امتیاز دهی
    865
    Array

دلم می خواد واست بمیرم... اما حیف که پهلوانان نمی میرند! 71

به حیف نون میگن تو که روزه نمی گیری، چرا سحری می خوری؟ می گه نماز که نخونم،... روزه که نگیرم... سحری هم نخورم؟ بابا مگه من کافرم؟ 65 78

چرخه زندگی مردها:
    بچگی:
    م.ذ: مامان ذلیل
    جوانی:
    د.ذ: دوست دختر ذلیل
    میان سالی:
    ز.ذ: زن ذلیل
    پیری:
    ب.ذ: بچه ذلیل
    مرگ:
    ذ.م: ذلیل مرده!
    24

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    3,069
    تشکر تشکر شده 
    4,117
    تشکر شده در
    2,249 پست
    قدرت امتیاز دهی
    865
    Array

عنكبوته اكس مي خوره جو مي گيرتش قالي مي بافه!!!

از من آزرده مشو، ميروم از خانه ي تو، قبل رفتن تو بدان عاشق و بي تقصيرم، تو اگر خسته اي از دست دلم حرفي نيست، امر كن تا كه بميرم به خدا مي ميرم..63

ديشب دفترچه قسطامو ورق مي زدم. تمومي نداره! تا آخر عمر بدهكار مهربونياتم..11

دلا دیشب چه می کردی تو در کوی حبیب من؟
    الهی خون شوی ای دل تو هم گشتی رقیب من!

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت،بيچاره از اين عشق فقط سوختن آموخت

قلب من در شهر چشمان تو جا مانده است قدر يك شب هم شده از آن پرستاري كني
    5

كنار دریا نشسته بودم و از غم دوریت آرام گريه مي كردم قطره اي از اشكم به دريا افتاد، تا زماني كه آن قطره اشك را پيدا كنم دوستت دارم8

من همان قاب تهي، خسته و بي تصويرم كه براي تو و تصوير دلت مي ميرم53

در محكمه روز قيامت كنم از تو شكايت، به خدايت گويم كه مرا كشته دو چشمان سياهت

وفاي بي وفايان كرده پيرم، برم يار وفاداري بگيرم، اگر يار وفاداري نديدم، سر قبر وفاداري بميرم

كاش معشوق ز عاشق طلب جان مي كرد، تا كه هر بي سروپايي نشود عاشق دلدار كسي
    68

اگر كسي رو دوست داري نه براش ستاره باش، نه آفتاب چون هر دوشون زود گذرند، پس براش آسمون باش كه هميشه بالاي سرش باشي

زندگي مثل ديكته است هي غلط مي نويسيم و هي پاك مي كنيم دوباره مي نويسيم و باز پاك مي كنيم غافل از اينكه يه روز داد مي زنند ورقه ها بالا ...

من پرستوي خزان ديده و خاموش توام حسرتي گر به دلم هست همان دوري توست
    46

دوستي من و تو دوستي شاخه و برگ است، و جدايي برگ از شاخه ، مرگ است

امشب دلم از امدنت سرشار است، فانوس به دست كوچه ديدار استف آن گونه تو را در انتظارم كه اگر،اين چشم بخوابد آن يكي بيدار است

اگر ديدي دلي تنها نشسته، ميان رنج غمها تك نشسته، نگو آن دل چرا تنها نشسته، بدان كه دوريت آن را شكسته

سيب سرخي را به من بخشيد و رفت، عاقبت بر عشق من خنديد و رفت، اشك در چشمان سردم حلقه زد، بي مروت، گريه ام را ديد و رفت

نبودي بي تو پنهان گريه كردم، تو را ديدم و خندان گريه كردم، براي اين كه اشكهايم نبيني، نشستم زير باران گريه كردم

زندگي سه تا پيچ داري، تولد_عشق_مرگ، سر پيچ دوم منتظرتم كه تا پيچ سوم باهات بيام
    63

باید در زندگی همچون دریا بود تا اگر با سنگهای سخت برخورد کردیم ، سنگها در عمق ما محو شوند نه ما در عمق سنگها

زيبا ترين غروب : غروب عاشقان......زيبا ترين سنگ : دل يار. زيبا ترين مايع : اشك .....زيبا ترين ناله :آه....زيبا ترين دوست : قلب (تو) زيبا ترين كلام دوستت دارم

خداحافظ : ولی هرگز نخواهی رفت از یادم خداحافظ : ولی این یعنی در اندوه تو میمیرم دراین تنهایی مطلق که می بندد ، به زنجیرم و بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمی آرد

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    3,069
    تشکر تشکر شده 
    4,117
    تشکر شده در
    2,249 پست
    قدرت امتیاز دهی
    865
    Array

به یک زبان باستانی نوشتم دوستت دارم
    فکرشو بکن... از اون قدیما دوستت داشتم!
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    امروز بهترین ساعتم رو شکستم... چون لحظه های بی تو بودن را به رُخم می کشید.
    من از ساعت متنفرم، که جای خالی تو را به رخ دلتنگی هایم می کشد!

---------------------------------------------------------------------------------------------------
    از بچگی بهم یاد دادند که هر ساعت 60 دقیقه است و هر دقیقه 60 ثانیه...
    ولی کسی نگفت که هر ثانیه بدون تو 100 ساله.

هزار گل تقدیم به آینه شکسته ای که لبخند تو را هزار بار تکرار می کند.
    دستتو مشت کن.........مشته؟
    حالا محکم بزن پای چشمت تا کور بشی
    تا دوری منو نبینی

ترکه عاشق میشه پشت در خونش مینویسه به زودی در این مکان عروسی برگزار میشود
    همیشه یادت باشه فقط یکی هست که به خاطر تو نفس میکشه.....

اونم دماغته!!
    قانون معرفت ميگه: باهام باشي باهاتم...... ديوونه بشي ديوونه ميشم....... مريض بشي مريض ميشم...... بميري ميميرم..... تنهام بذاري ......منتظرت ميمونم
    اگه خرابي خرابتم
    اگه مستي شرابتم
    اگه هستي كنارتم
    اگه نيستي به يادتم

پسرخوب تو دنیا مثل دایناسور میمونه که نسلش منقرص شده ولی دخترخوب مثل سیمرغه که از همان اول هم افسانه بوده
    با وفا باشي، جفايت مي كنند. بي وفايي كن، وفايت مي كنند. مهرباني گر چه آييني خوش است، مهربان باشي، رهايت مي كنند...

نگو هرگزخداحافظ كه ازتنهایی بیزارم/زپیش من نروهرگزكه من تنها تورا دارم

دوست داری بگم میخام هرروز صبح باصدات بیدارشم بعدبهت بگم باساعتم بودم¿دوست داری بگم چرارفتی بعدبفهمی بابرق بودم¿دوست داری بگم هرجا باشی پیدات می کنم بعدبفهمی بادسته کلیدم بودم¿دوست داری بگم دوستت دارم بعدفکرکنی... نه دیگه،این دفعه باخودت بودم!

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ می دونی این چیه ؟
    .
    .
    .
    .
    .
    این یه تار موی توئه که با دنیا عوضش نمی کنم !
    چه کنم دست خودم نیست که یادت نکنم ... خواستی گل نشوی تا به تو عادت نکنم ...
    توي زندگي بعضي چيز ها بزرگ ، بعضي چيز ها کوچک ، بعضي چيز ها ساده و بعضي چيز ها مهم هستند:
    بزرگ مثل عشق
    کوچک مثل غم
    ساده مثل من
    مهم مثل تو ...
    از ماضي ها و مضارع ها خسته ام دلم براي يك حال ساده تو را ديدن تنگ است...
    یکی می پرسد اندوه تو از چیست؟
    سبب ساز سکوت مبهمت کیست؟
    برایش صادقانه می نویسم: برای آنکه باید باشد و نیست...
    تنها بنائي که هر چه بيشتر بلرزه، محکمتر مي شه، دل آدمي است
    پیرزنه تو اتوبوس هی می گفته نی نای نا نای نی نای نای، همه هم دست میزدن براش. بعد یهو دست می کنه تو کیفش دندوناشو در میاره میگه نیاوران نیگه دار!

غضنفر با دوستش با لگد می زدن تو شکم همدیگه. يکي از اونجا رد مي شده مي گه شما دو تا دردتون نمي گيره ؟ غضنفر مي گه نه پوتين پامونه!

میدونی تو مثل چی هستی ؟ مثل یک تصادف وحشتناک که کشته و مُرده زیاد داری !

اگه فکر کردی ازت خوشم می یاد و برام خیلی عزیزی و دلواپسم و اگه نبینمت دلم برات تنگ میشه
    .
    .
    .
    درست فکر کردی
    غضنفر ميره مكه مي خواست گوسفند قرباني كنه، چاقو پيدا نمي كنه گوسفنده رو خفه مي كنه
    مامانه به بچش ميگه كه عزيزم و قتي خاله اومد قشنگ ميري جلو سلام ميكني ميبوسيش بچهه ميزنه زيره گريه ميگه نه مامان من خاله رو بوس نميكنم! مامانه ميگه ا چرا عزيزم؟ بچهه ميگه آخه ديروز كه بابا ميخواست بوسش كنه زد تو صورتش

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    3,069
    تشکر تشکر شده 
    4,117
    تشکر شده در
    2,249 پست
    قدرت امتیاز دهی
    865
    Array

هنگامی که خدا پنجره ی بهشت را باز کرد ، ازم پرسید :امروز چه آرزویی داری ؟ گفتم :خدایا همیشه مواظب اونیکه الان داره این نوشته را میخونه باش . چون خیلی برام عزیزه.
    ميدوني فرق تو با خون چيه؟
    خون ميره تو قلب و برميگرده
    اما تو ميري تو قلب و برنميگردي
    شراب را دوست دارم چون رنگ خون است خون را دوست دارم چون در رگ جريان دارد رگ را دوست دارم چون به قلب راه دارد قلب را دوست دارم چون جايگاه توست
    تو هديه الهی از خداوندی برای سينه پر دردمن:عطر وجودت را برای شفا می بويم..........!
    ای شلغم

دلا ياران سه قسم اند گر بداني زباني اند و ناني انـد و جـاني به نـاني نان بده از در برانـش تو نيـکي کن يه ياران زبـاني وليـکن يـار جـاني را نگهدار به پـايش جـان بده تا مي تواني
    -----------------------------------------------------------------------------------
    اگه عاشقي به توصيه هاي زير گوش بده:
    .
    .
    .
    .
    اي ناقلا حالا طرف كي هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دعاي شبهاي يك كودك: خدايا ميدوني با اين كه آب كم خوردم باز جيش كردم پس كمكم كن صبح كتك نخورم آمين.. خوب حالا كه دعاتو كردي برو لالا كن
    اون چيه كه از گل بهتره؟ از حوري قشنگ تره؟ از دنيا با ارزش تره؟ از فرشته پاك تره؟ . . .
    واقعا كه!!! تو هنوز منو نشناختي؟؟؟؟
    اگه يه روز بري و بري و بري و بري و بري و بري و بري و بري و بري و بري و به خونتون نرسي ...
    اونوقت ميفهمي كلاغ قصه ها چي ميكشه!
    به همسرت نيكي كن . اگر همسر نداري به دوست دخترت نيكي كن . اگر دوست دختر نداري يكي پيدا كن . اگر پيدا نكردي تلاش كن . اگر تلاشت نتيجه نداد خاك بر سرت كنن بي عرضه بي خاصيت
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    اگه مي خواي دوستت داشته باشم خط زير رو بخون
    ديدي كمبود محبت داري
    شاعر مي گه:

.

.

.

خيلي برات مهمه؟ اگه سر درست هم همين قدر سمج بودي، الان دكتر مهندس شده بودي
    برداشتن قدم‌هاي بزرگ در زندگي، پاره شدن خشتك را در پي دارد
    يك گل خوشگل پشت ويترين گل فروشي ديدم!!! خواستم برات بخرمش. به فروشنده گفتم :اون گل چند؟ گفت:اون گل نيس! آينه ست
    انجير رو به ترکه نشون مي دن ، مي گن اين چيه ؟ مي گه آلو بوده چلوندن ، تو زعفرون خوابوندن ، بهش کنجد مالوندن ، يه چوب بهش چپوندن ، تازه شده گلابي
    -----------------------------------------------------------------------------------
    گاهي وقتها آنقدر غرق در آرزوهاي خودت هستي که يادت ميره خودتم آرزوي کسي هستي
    عاقل به آن دليل عاقل است که عاشق است...احمق به آن دليل احمق است که فکر ميکند ميتواند عشق را درک کند
    قسمتی از متن موجود نیست...

.

.

.

بقیه متن هم موجود نیست...

6. کاربر مقابل از Sara12 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    3,069
    تشکر تشکر شده 
    4,117
    تشکر شده در
    2,249 پست
    قدرت امتیاز دهی
    865
    Array

ديروز روز جهاني آوارگان بود, توقع داشتم يه تبريك خشك و خالي به ما ميگفتي كه يه عمريه آوارتيم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

وقتي كسي ناراحتت مي‌كنه ۴۲ تا ماهيچه استفاده ميشه تا اخم كني، اما فقط ۴ تا ماهيچه لازمه تا دستت رو دراز كني و بزني پس كله‌اش

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

صبح كيفم را زدند، بدبخت شدم، توش همه زندگيم بود، شناسنامه، پاسپورت، كارت ملي، ۲.۵ ميليون پول، ۱۴ تا سكه تمام بهار آزادي، يه شاخه نبات، يك دست آينه و شمعدان . . . . . بنده وكيلم؟
    به دريا شكوه بردم از شب دشت، وز اين عمري كه تلخ تلخ بگذشت، به هر موجي كه مي گفتم غم خويش؛ سري ميزد به سنگ و باز مي گشت .!
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    آنگاه که ضربه هاي تيشه زندگي را بر ريشه آرزوهايت حس ميکني؛ به خاطر بياور که زيبايي شهاب ها از شکستن قلب ستارگان است

8. کاربر مقابل از Sara12 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

خداوند مرد را آفرید
    به زن ها قول داد که مرد ایده آل
    را میتوان در هر ” گوشه ” زمین پیدا کرد
    و زمین را ” گرد ” آفرید که گوشه نداشته باشه !
    .
    .
    .
    مهریه سال ۱۳۹۰ !
    ۱۰۰ عدد نان سنگک طرح قدیم !
    .
    .
    .
    از اداره کشاورزی مزاحمت میشم لطفا به محبتی که تو دلم کاشتی رسیدگی کنید !
    با تشکر !
    .
    .
    .
    امروز روز جهانی “فضولیه”
    ۱ سوال که ته دلت مونده ازم بپرس قول میدم جواب بدم !
    .
    .
    .
    سلام خوبی !؟
    یه زحمت بکش برام ، هروقت از جلوی آینه رد شدی ، دوست منم ببوس !
    .
    .
    .
    به غضنفر میگن میتونی نقش یوسف رو بازی کنی ؟
    میگه آره ولی نمیتونم پیشنهاد زلیخا رو رد کنم !
    .
    .
    .
    به غضنفر میگن دوست داری بچه ات پسر باشه یا دختر ؟
    میگه فرقی نمیکنه ، سالم باشه ، سگ باشه !
    .
    .
    .
    هیچ وقت تو دنیا آرزو نکن جای کس دیگه ای باشی چون اگه آرزوت برآورده بشه
    کم کم نسل الاغهای اصیل منقرض می شه !
    .
    .
    .
    شنیدم خورده ای سرما جدیداً / و حتی می کنی سرفه شدیداً
    اگر حالت مساعد گشته امروز / دعایت کرده ام بی شک عمیقاً !
    .
    .
    .
    برام چند وقته سوال شده که
    واقعاً ، توکه با عشوه گری ، از همه دل میبری ، منو شیدا میکنی ، چرا نمیـر قـــ ــصی ؟؟
    مشکلت دقیقاً چیه !؟!؟
    .
    .
    .
    چیه چیزی شده ؟ چرا ساکتی ؟ / دوس داری بنزین بزنی با کارت کی ؟
    شنیدم بنزین شده ۷۰۰ به تازگی ! / بنزینتو تقسیم نکنی با یکی !
    میگی که رو کارت بنزینش حساسی ! / روش داری عقاید خیلی شیک و وسواسی !
    اونقده اونو میخوای که اگه لیتری ۱۰۰ بنزین بدم بهت منو نشناسی !
    imagephptypesigpicampuserid140ampdateline1327832920

تا بهشت راهی نیست ...

خدایا!!! درک من را از خودت و از خودم بیشتر کن

خوشبختي ما در سه جمله است :
    تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    ولي ما با سه جمله ديگر زندگي مان را تباه مي کنيم :
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

10. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    12,680
    تشکر تشکر شده 
    7,551
    تشکر شده در
    3,656 پست
    قدرت امتیاز دهی
    3149
    Array

با سلام، به سیستم گویای نانوایی کشور خوش آمدید!
    جهت اطلاح از قیمت نان بربری عدد ۱
    نان لواش و تافتون عدد ۲
    نان سنگک کنجتی عدد ۳
    نان سنگک دو رو کنجتی عدد ۴
    انواع نان فانتزی عدد ۵
    تماس با شاطر عباس عدد ۷؛ را شماره گیری نمایید
    .
    .
    .
    آدمها ممکنه پسر باشن، اما پسرها نمیتونن آدم باشن!!!!
    .
    .
    .
    هر چی هستی همون باش و هر چی نیستی نگو کاش ........... چیه دنبالم راه افتادی!؟
    .
    .
    .
    میدونی چینی ها اسم بچشون رو چجوری انتخاب میکنن؟
    از بلندی یه ظرف میندازن پایین صدای همونو میذارن اسم بچشون! مثل: دنگ دینگ دونگ یا دونگ دینگ دانگ
    .
    .
    .
    خیلی سخته وقتی بهت میگن: سریالی که عاشق هنرپیشه اش شدی ۱۰ سال پیش ساخته شده! ( یادش بخیر یکی از دوستام عاشق یانگوم شده بود )
    .
    .
    .
    من گفته بودم شکل تو پیدا نمیشه / هیچکسی مثال تو خوشگل و زیبا نمیشه / میدونی چرا میگم که تو تکی مثال ماه / سرکاری، مثل تو دیوونه پیدا نمیشه
    .
    .
    .
    برای اینکه شکست نخورید، هیچگاه تلاش نکنید! ( خواجه تنبل الدین ایرانی )
    .
    .
    .
    پیش بینی یکی در مورد جام جهانی:
    به نظر من تو جام جهانی خارج قهرمان میشه
    .
    .
    .
    توصیه ای از یک داغ دیده!
    هرگز به علامت آبی و قرمز شیرهای دستشویی اعتماد نکن!!!
    .
    .
    .
    یکی میره کولر بخره، یارو میگه کولر آبی میخوایی؟
    میگه: فرقی نمیکنه، قرمز بده
    .
    .
    .
    سلام گلم چطوری؟ از دیشب تا حالا فقط به u فکر میکردم، تمام فکر و ذهنم مشغوله u بود، امشب هم میخوام به z. Y. W. V. فکر کنم
    .
    .
    .
    اس ام اس رسید، عمو قلی دید، هیشکی ندید، میرزا خندید، گربه پرید؟ آقا مجید آهی کشید وقتی وحید از راه رسید پرید یه رادیو خرید بعدشم از اخبار شنید، این خبر سرکاری بید، رفت و خوابید
    .
    .
    .
    میدونی من دوست دارم من عاشقتم میمیرم برات عزیزمی میبوسمت... چندتا میم داره؟
    .
    .
    .
    اگه یه روزی فکر کردی که یه نفر هر جا میری دنبالته و هر مشکلی واست پیش میاد واسش مهمه و میخواد بهت کمک کنه مطمئن باش که اون من نیستم!
    .
    .
    .
    راه رفتنت آخرشه، خونت چقدر قشنگه، ناقلا شنا کردنم که بلدی! رفتارت منو کشته چقدر با متانت و صبوری خیلی بلایی لاک پشت
    .
    .
    .
    شرمنده که اس ام اس خالی بود، ولی عوضش پریدن شما روی گوشی عالی بود!
    .
    .
    .
    سیب، هلو، موز، آناناس، پرتغال... این همه میوه... تو چرا شبیه شلغم شدی؟
    .
    .
    .
    پیامک میدهد یارم همیشه، پیامک خوندنه کارم همیشه، به هر مجلس به هر محفل به هر جا، بود این کار و این بارم همیشه!!!
    .
    .
    .
    زمونه آی زمونه وای زمونه، عزیزم دلبرم ابرو کمونه، میون لبرا خوشگل ترینه، ولی از مو مخواد ماشین و خونه
    وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی ، نترس ، تو برنده ای

چون خدا همیشه دو دستش پره

[SIGPIC][/SIGPIC]

12. کاربر مقابل از mozhgan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    12,680
    تشکر تشکر شده 
    7,551
    تشکر شده در
    3,656 پست
    قدرت امتیاز دهی
    3149
    Array

پرواز شماره 127 تهران مشهد سالم به زمين نشست ! مسئولين در حال برسي علت اين حادثه هستند !
    .
    .
    .
    مرد يعني يک جهان بيچارگي !
    مرد يعني يک بلاي خانگي !
    مرد يعني آسماني بي فروغ !
    مرد يعني هرچه ميگويد دروغ !
    مرد يعني شوره زاري بي علف !
    مرد يعني عمر زن با او تلف !
    .
    .
    .
    دوستت دارم قد يه بشکه بنزين
    خاطرخواتم قد يه پمپ بنزين
    روز تولد تو بهترينم، هديه بهت ميدم يه کارت بنزين!
    .
    .
    .
    غضنفر از کلاس راهنمايي رانندگي مياد
    بهش ميگن بابات فوت کرد ، ميگه : مار زدش ؟
    ميگن آره
    ميگه : از پشت زدش ؟
    ميگن آره
    ميگه مار مقصره !
    .
    .
    .
    بعد از ? برابر شدن قيمت نان و آب اعلام شد :
    نظافت هيچ ربطي به ايمان ندارد!
    رمضان به ? ماه افزايش يافت !
    مهمان دشمن خداست !
    .
    .
    .
    جديدترين تابلوي راهنمايي و رانندگي !
    جاده غضنفر دارد ! خطر پرتاب سنگ !
    .
    .
    .
    فروش ويژه بليط يکطرفه به مقصد بارگاه الهي !
    "هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران"
    .
    .
    .
    اگر تبعيدت کردن باهاتم ، اگر شکنجت کردن باهاتم
    اگر اعدامت کردن باهاتم
    ولي اگر بنزين خواستن ، من با اونام ! گفته باشم !
    وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی ، نترس ، تو برنده ای

چون خدا همیشه دو دستش پره

[SIGPIC][/SIGPIC]

14. کاربر مقابل از mozhgan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    763
    تشکر تشکر شده 
    846
    تشکر شده در
    352 پست
    قدرت امتیاز دهی
    232
    Array

چند جک باحال!!!

دوست دختر آدم مثل آدامسه 1:داشتن یه بسته آدامس بهتر از یه دونه ادامسه 2:فراموش نکن پایان هر آدامسی سطل زباله است پس برای هیچ آدامسی قیمت زیادی نده 3: آدامسه نیمه خورده کسی رو نخور 4: جویدن طولانی مدت آدامس جز بی مزه شدنش حاصلی نداره 5: حسرت آدامسی که دور انداختی نخور 6: ازدواج مثل قورت دادن آدامس میمونه هیچ آدم عاقلی آدامسشو قورت نمیده s2a

ترکه ميره کتابخونه کتابشو پس بده ، کتابدار ازش می پرسه کتاب چطور بود ؟ ترکه ميگه : شخصيت زياد داشت ولی داستان و محتوا نداشت ! کتابدار ميگه : ای بابا ، دفتر تلفن من دست تو چيکار می کنه ؟

بررسی یک سلاح مخرب : مادر زن اسلحه ای است انفرادی . که با عیال حمل میشود . وبا مهمات دروغ همسایگان مسلح شده . وبا زخمی کردن داماد بیچاره خنک میشود . . مادر زن گاهی تک تیر وگاهی رگبار شلیک می کند . طول مادر زن بدون سر نیزه 2 متر میباشد. . تعداد تیر در هر ثانیه یک میلیون فحش وناسزا بوده . و برد موثر آن، انتقال داماد به بیمارستان . و برد نهایی آن انتقال داماد به گورستان میباشد.

جريمه نقدي براي خانمهاي بد حجاب:عينک بالاي سر 18000 تومان مانتو کوتاه 35000 تومان مانتو روشن مخصوصا (قرمز و سبز ) 35000تومان لاک هر ناخن 5000 تومان سولاريوم پوست 25000 تومان موي روشن از 50000تومان تا 150000تومان در این راستا از تمامی آقایون هنگام ازدواج تقاضا می شود خلافی خانومشون رو بگیرن

افسره به لره ميگه بزن دنده يک راه بيفت لره ميزنه دنده عقب ! افسره ميگه چرا دنده عقب زدي ؟ لره ميگه ميخام خيز بگيرم

رشتي داشت ميمرد به زنش ميگه:اگه من بميرم تو ازدواج ميكني؟ ميگه:آره رشتيه ميگه:براش ميرزاقاسمي هم درست ميكني؟ ميگه:دوست نداره

می دونی اگه یه ترک یه نارنجک انداخت طرفت با ید چی کار کنی؟ . . . باید ضامن شو بکشی پرت کنی طرف خودش

صفحه 3 از 18 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)