صفحه 3 از 33 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 327

موضوع: تاپیک هواداران پرسپولیس

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

مانوسي‌فر: مذاكره با 4 تيم ايتاليايي و اسپانيايي براي خداحافظي باقري

پس از خداحافظي کريم باقري ار فوتبال، مسئولان باشگاه پرسپوليس تصميم گرفتند از او در مراسم ويژه‌اي تقدير و تشکر کنند. از همين رو تصميم گرفته شد کريم باقري در يک ديدار دوستانه با يکي از بهترين تيم‌هاي اروپايي از فوتبال خداحافظي کند. اين بازي قرار بود چندي پيش برگزار شود اما به دليل اينکه کريم باقري همراه با تيم ملي در قطر حضور داشت اين کار انجام نشد.
    علي اصغر مانوسي‌فر رئيس روابط بين‌الملل باشگاه پرسپوليس در اين باره اظهار داشت: حبيب کاشاني تاکيد دارد که بايد شأن کريم باقري حفظ شود. از همين رو در اقدامي جديد با 2 تيم ايتاليايي و 2 تيم اسپانيايي وارد مذاکره شده‌ايم تا با توجه به برنامه‌ريزي که داريم يکي از آنها را براي بازي خداحافظي کريم باقري به تهران بياوريم.
    وي افزود: با توجه به اينکه مسابقات باشگاهي اروپايي در پايان ماه مي (خرداد) به پايان مي‌رسد قطعا بايد برنامه‌ريزي خودمان را براي آن زمان انجام دهيم تا پس از گذشت 2 يا 3 روز آنها را به تهران بياوريم. از يک طرف پرسپوليس در 3 جبهه سخت يعني ليگ قهرمانان آسيا، ليگ برتر و جام حذفي بايد به ميدان برود و اگر بخواهيم اين بازي را در آينده‌اي نزديک برگزار کنيم مشکل‌ساز خواهد شد.
    مأنوسي‌فر عنوان کرد: به همين دليل برنامه‌ريزي‌هاي خودمان را انجام داده‌ايم تا انشاءالله پس از پايان ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا در ماه مي يکي از 4 تيم اروپايي که با آنها وارد مذاکره شده‌ايم را به ايران بياوريم. قطعا براي خداحافظي کريم باقري حريف اروپايي پرسپوليس بايد به ايران بيايد چون مي‌خواهيم اين بازيکن مقابل هواداران اين تيم چارچوب زمين چمن ورزشگاه آزادي را در مقابل هواداران ببوسد و فوتبال را رسما کنار بگذارد.
    imagephptypesigpicampuserid140ampdateline1327832920

تا بهشت راهی نیست ...

خدایا!!! درک من را از خودت و از خودم بیشتر کن

خوشبختي ما در سه جمله است :
    تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    ولي ما با سه جمله ديگر زندگي مان را تباه مي کنيم :
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

2. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

پیش فرض پرسپوليس پاس قعرنشين را برد و همسايه استقلال شد

آخرين ديدار هفته بيست و پنجم ليگ برتر بين دو تيم پاس همدان و پرسپوليس از ساعت 16:15 در ورزشگاه شهداي قدس همدان و در حضور حدود 6 هزار تماشاگر آغاز شد.
    محمد نوري در دقيقه 33 و هادي نوروزي در دقيقه 37 گل‌هاي پرسپوليس را به ثمر رساندند.
    حميد کاظمي؛ بازيکن تيم پاس در دقيقه 46 ضربه‌اي به سمت دروازه‌ پرسپوليس زد که توپ با پاي سپهر حيدري؛ کاپيتان سرخپوشان وارد دروازه شد.به اين ترتيب پرسپوليس با نتيجه دو بر يک به برتري رسيد.پاس در نيمه دوم حملات زيادي بر روي دروازه پرسپوليس انجام داد اما از اين حملات سودي نبرد.
    با اين برد پرسپوليس 43 امتيازي شد و پس از استقلال 45 امتيازي تا رده چهارم جدول صعود کرد و پاس همچنان با 21 امتياز آخرين تيم جدول است.
    احمد صالحي داور مسئوليت قضاوت اين بازي را بر عهده دارد که به مجتبي زارع ومحمد نوري از پرسپوليس و رحمان احمدي و محمد ابراهيم‌ خسروي از پاس کارت زرد نشان داد.
    پاس همدان در 6 ديداري که محمود ياوري سرمربيگري اين تيم را بر عهده گرفته بردي نداشته است.
    پيش از اين ديدار پرسپوليس با 40 امتياز در رده پنجم است و پاس 21 امتيازي آخرين تيم جدول ليگ است.
    ترکيب تيم پاس همدان:
    سامان صفا، مجيد حيدري، محمد ابراهيم‌ خسروي، نادر احمدي، پويا سيف‌پناهي، اکمل هلماتوف( از دقيقه 80 مقداد قباخلو)، روزبه شاه‌‌علي دوست، مهدي آقا محمدي( از دقيقه 40 وحيد علي‌آبادي)، آرتورياديگاريان، حميد کاظمي و علي سامره( از دقيقه 58 فرهاد خيرخواه)
    سرمربي: محمود ياوري
    ترکيب تيم پرسپوليس:
    رحمان احمدي، سپهر حيدري، عليرضا نورمحمدي، سامان آقازماني، ابراهيم شکوري، مازيار زارع، محمد نوري، اميرحسين فشنگچي( از دقيقه 60 سعيد حلافي( از دقيقه 90 سکوبرت)، حسين بادامکي، مجتبي زارع( از دقيقه 74 روح‌الله سيف‌الهي) و هادي نوروزي
    سرمربي: علي دايي

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

4. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

پیش فرض علي دايي:پاس جز شوت سامره موقعيتي نداشت

علي دايي برد ارزشمند برابر پاس همدان را نشان از قدرت اين تيم دانست و افزود: در نيمه اول با برنامه بازي را آغاز کرديم و توانستيم دو گل را به ثمر برسانيم، ولي در نيمه دوم اين تيم پاس بود که با برنامه‌تر بازي را آغاز کرد و توانست يکي از گل‌ها را جبران کند.
    وي ادامه داد: روي نقاط ضعف و قوت تيم پاس کار کرده بوديم و تيم پاس به غير از شوتي که علي سامره در محوطه جريمه به سمت دروازه ما شليک کرد موقعيت آنچناني نداشت و ما مي‌دانستيم که آنها فقط با توپ‌هاي روي دروازه ما حمله خواهند کرد و ما توانستيم با استفاده از موقعيت‌هاي به وجود آمده و حفظ نتيجه صاحب اين پيروزي شويم.
    علي دايي در مورد تيم پاس گفت: براي تيم پاس احترام زيادي قائلم و اميدوارم در بازي‌هاي بعدي اين تيم برنده باشد و خود را از پايين جدول بالا بکشد.
    وي در مورد محروميت عليرضا حقيقي گفت: بايد فرهنگ‌سازي در بين شهرستان‌ها ايجاد شود، چرا که فرهنگ حاکم بر کشور ما باعث شده که الفاظ رکيک و بدي را از سوي تماشاگران بشنويم و همدان اولين شهرستاني بود که من اين موارد را شاهد نبودم.
    سرمربي پرسپوليس در مورد بازي هفته آينده تيمش در برابر شهرداري تبريز گفت: متاسفانه در اين بازي محمد نوري را به علت سه اخطاره شدن از دست داديم، ولي براي آن بازي هم برنامه خاصي خواهيم داشت و باخت در جام باشگاه‌هاي آسيا را در بازي بعدي مقابل الوحده جبران خواهيم کرد.
    وي در مورد شايعاتي که در مورد اختلاف با حبيب کاشاني مديرعامل باشگاه مطرح مي‌شود گفت: من با کاشاني مشکلي ندارم و مطمئن باشيد اگر من با کسي مشکل داشته باشم يک دقيقه هم آنجا نخواهم ماند. نتايج پرسپوليس نشان دهنده آرامش در باشگاه است.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

6. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

هديه بازيكنان به دايي و وضعيت مبهم 3 بازيكن پرسپوليس

بازيکنان تيم فوتبال پرسپوليس به دليل تشکر و قدرداني از زحمات علي دايي در چند مدت اخير و همچنين بازگشايي فروشگاه جديد وي يک تخته فرش نفيس و گرانبها به سرمربي هديه دادند و براي او آرزوي موفقيت کردند.
    اين هديه توسط سپهر حيدري به نمايندگي از بازيکنان پرسپوليس به دايي اهدا شد و سرمربي نيز در واکنش به اين رفتار از بازيکنان تشکر کرد.
    *ابهام براي حضور 3 بازيکن پرسپوليس مقابل شهرداري
    دکتر فريد زرينه درباره آخرين شرايط مصدومان پرسپوليس اظهار داشت: باتوجه به تلاش‌هاي انجام شده،‌ متأسفانه هنوز وضعيت غلامرضا رضايي به صد در صد آمادگي نرسيده است و به همين دليل فعلا حضور اين بازيکن در بازي روز جمعه مشخص نيست اما به احتمال فراوان با تدابيري که داريم او را براي اين بازي آماده مي‌کنيم.
    وي افزود: باتوجه به اينکه هنوز آرفي و منصوري نيز از لحاظ بدني در شرايط ايده‌آلي نيستند. وضعيت اين دو بازيکن نيز براي ديدار روز جمعه در پرده‌اي از ابهام است بايد از آنها تست نهايي بگيريم و در صورتي که مشکلي نداشته باشند به ميدان برود.
    زرينه خاطرنشان کرد:‌ وحيد هاشميان نيز فعلا نياز به فيزيوتراپي و آب‌درماني دارد و قطعا مقابل شهرداري نمي‌تواند پرسپوليس را همراهي کند.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

8. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

شيث رضايي به باشگاه پرسپوليس رفت

شيث رضايي که مورد غضب علي دايي است امروز در باشگاه پرسپوليس حضور پيدا کرد و در گفت و گو با حبيب کاشاني خواهان روشن شدن وضعيت مالي خود و مطالبات مالي اش شد.
    وي در ادامه پيگير تشکيل کميته استيناف در ارتباط با راي کميته انضباطي باشگاه که چندي قبل در مورد اين بازيکن صادر کرده بود، شد.
    شيث رضايي بنا به نظر دايي حق شرکت در تمرينات پرسپوليس را ندارد.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

10. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

پیش فرض تساوي پرسپوليس برابر شهرداري در آزادي

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و شهرداري تبريز از ساعت 17:30 در حضور حدود هفت هزار نفر در ورزشگاه آزادي آغاز شد و با تساوي بدون گل به پايان رسيد.
    در اين ديدار شاگردان علي دايي برتري نسبي نسبت به حريف داشتند اما شاگردان درخشان نيز روي ضد حملات در چند صحنه خطرناک ظاهر شدند.
    پرسپوليس با اين نتيجه 44 امتيازي شد و در همان مکان چهارم جدول باقي ماند. شهرداري تبريز نيز با اين تساوي 25 امتيازي شد.
    قضاوت اين ديدار بر عهده محسن قهرماني بود. وي به محمد رضا طهماسبي ادواردو سوارس و شهرام گودرزي از شهرداري و ابراهيم شکوري از پرسپوليس کارت زرد نشان داد.
    اسامي بازيکنان پرسپوليس:
    رحمان احمدي، سپهر حيدري، ابراهيم شکوري، عليرضا نورمحمدي، سامان آقازماني، تياگو فراگا(58 مهدي شيري) مازيار زارع، حسين بادامکي، اميرحسين فشنگچي(89 سعيد حلافي)، مجتبي زارع(72 روح الله سيف الهي) و هادي نوروزي.
    سرمربي: علي دايي
    اسامي بازيکنان شهرداري تبريز:
    مسعود همامي، علي انصاريان، مارسيو رودريگز، محمد ايران‌پوريان(62 مهدي محمدپور)، بهنام داداشوند، رسول پيرزاده، شهرام گودرزي(88 علي کريمي)، محمدرضا طهماسبي، کارلوس ادواردو سوآرس، ميثم بائو و سعيد دقيقي.
    سرمربي: حميد درخشان

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

12. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

دايي: بهترين فرصت را براي نزديك شدن به صدر جدول از دست داديم

''علي دايي'' در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: يکي از بهترين بازي هاي فصل اخير خود را در غياب چند بازيکن اصلي خود انجام داديم.
    وي افزود: بسيار خوب بازي کرديم و اگر مهاجمان از فرصت ها بهتر استفاده مي کردند به يک پيروزي پرگل دست پيدا مي کرديم.
    دايي ادامه داد: ‌در نيمه اول بيش از هفت موقعيت ايده آل گلزني داشتيم و در نيمه دوم هم به طور کامل بر حريف مسلط بوديم.
    وي در خصوص اعتراض به قضاوت محسن قهرماني اظهار داشت: اين داور يک پنالتي مسلم را براي پرسپوليس اعلام نکرد که اين پنالتي مي توانست نتيجه بازي را تغيير دهد.
    دايي در ادامه از شيوه بازي تيم خود ابراز رضايت کرد و گفت: از نفرات راضي هستم اما از لحاظ موقعيت شناسي ازآنها گلايه دارم چراکه امروز مي توانستيم با اختلاف زيادي بر حريف پيروز شويم.
    سرمربي پرسپوليس ادامه داد: از کميته داوران مي خواهم تا در خصوص صحنه پنالتي ما اظهار نظر کند تا از اين پس داوران بهتري را به کار بگيرد.
    وي افرود: از عمق دفاع حريف و برروي ضربات ايستگاهي فرصت هاي بسيار ايده آلي داشتيم که براي تبديل شدن به گل تنها کمي دقت نياز داشت.
    دايي در خصوص اينکه هواداران پرسپوليس در اين ديدار به شدت وي را تشويق مي کردند اظهار داشت: از هواداران مي خواهم تمام تيم و بازيکنان را تشويق کرده و با صبر و حوصله تا آخرين لحظات تيم را حمايت کنند تا به خواسته هاي خود برسيم.
    سرمربي پرسپوليس در خصوص بازي هاي اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا اذعان کرد: از همين حالا به ديدار برابر الوحده امارات فکر مي کنيم تا شکست در بازي نخست را فراموش کنيم.
    وي ادامه داد: موجوديت تيم همين است و بايد فصل را با همين بازيکنان به نحو مناسبي به پايان برسانيم.
    سرمربي پرسپوليس در پايان و خطاب به بازيکنان خود، گفت: خاصيت فوتبال اين است که هيچگاه نمي توان نتايج را پيش بيني کرد و بايد با استفاده بهينه از فرصت ها به پيروزي دست يافت.
    گفتني است، ديدار تيم هاي پرسپوليس و شهرداري تبريز عصر امروز با تساوي بدون گل به پايان رسيد.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

14. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

راي دروازه‌ بان تيم فوتبال پرسپوليس اعلام شد

عليرضا حقيقي در پي حرکتي که در هفته بيست و سوم ليگ برتر فوتبال ايران در مقابل تماشاگران تيم شاهين بوشهر انجام داد با اين محروميت مواجه شده است.
    البته اين محروميت با احتساب چند جلسه محروميتي است که حقيقي به طور موقت به آن محکوم شد. حقيقي همچنين بايد مبلغ 300 ميليون ريال نيز به عنوان جريمه نقدي پرداخت کند.
    بنا بر سخنان مجتبي شريفي رييس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال، حقيقي در بازي تيم پرسپوليس در مقابل ملوان که روز يکشنبه هفته آينده در چارچوب هفته بيست و هفتم ليگ برتر برگزار مي شود نمي تواند درون دروازه سرخپوشان قرار بگيرد، اما در شهرآورد تيمهاي استقلال و پرسپوليس در روز 10 فروردين ماه سال آينده فرصت بازي را خواهد داشت.
    شريفي تاکيد کرده است که با توجه به تعهدي که حقيقي در کميته انضباطي امضا کرده است در صورت تکرار چنين اعمالي از سوي وي، بايد رابطه خود را با فوتبال قطع کند.
    رييس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال همچنين در خصوص تخلف حقيقي در بازي تيمش مقابل الوحده امارات گفت: با توجه به اينکه اين ديدار تحت نظارت کنفدراسيون فوتبال آسيا برگزار شده است، کميته انضباطي اين کنفدراسيون در اين رابطه تصميم گيري خواهد کرد، اما با توجه به وجود بند تخلفات حرفه اي در آئين نامه کميته انضباطي فدراسيون فوتبال ايران، اين بازيکن را احضار خواهيم کرد و به شدت با او برخورد مي کنيم.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

16. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

حقيقي: مداخله كردم تا درگيري با دروازه‌بان الوحده پيش نيايد

به گزارش خبرگزاری فارس، عليرضا حقيقي پس از تمرين امروز در خصوص اتفاقات روز درگيري‌اش با دروازه‌بان الوحده امارات اظهار داشت:‌ با او هيچ درگيري نداشتم. همه ديدند در انتهاي بازي هواداران ما گريه مي‌کردند اما دروازه‌بان الوحده شکلک درمي‌آورد. آيا اين کار درست بود؟
    وي افزود: پس ازاينکه ديدم اين کارهاي دروازه بان حريف باعث شده تا بازيکنان ما ناراحت شوند و باعث درگيري‌هايي شود، وارد ماجرا شدم و با مداخله اجازه ندادم اين درگيري پيش آيد.
    حقيقي ادامه داد: به دروازه بان حريف گفتم اينجا ايران است و مواظب بي‌احترامي‌هايت باش. اما ديگر موضوع خاصي نبود. براي من هميشه بسيار مهم است که در کشورمان بازيکنان تيم‌هاي مهمان حرمتها را نگه دارند. باخت، برد و مساوي هميشه هست.
    حقيقي در پايان خاطرنشان کرد: اميدوارم اين بار هم همه چيز عليه من نشود چون به هيچ عنوان حق بي احترامي به دروازه‌بان حريف نداشتم. خدا را شکر مي‌کنم که باعث شدم تا درگيري بين او و بازيکنان ما پيش نيايد.

تا بهشت راهی نیست ...

تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

18. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    حالت من : Motarez
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

پیش فرض شكوري: دايي اجازه بدهد با دنده شكسته بازي مي‌كنم

ابراهيم شکوري پس از دست دادن دربي 70 به دليل شکستگي دنده پس از برخورد با رحمان احمدي گفت: اتفاق تلخي بود که براي من افتاد و زياد دوست ندارم درباره‌اش صحبت کنم، اما هنوز اميدوارم در دربي به ميدان بروم.
    وي افزود: به هيچ عنوان از رحمان احمدي دلخور نيستم چون او يکي از بهترين دوستان من در پرسپوليس است، بايد قبول کنيم فوتبال است و اين اتفاق‌ها پيش مي‌آيد و نبايد دلخوري از فردي داشته باشيم.
    شکوري ادامه داد: وضعيتم تا فردا مشخص مي‌شود، در جلسه‌اي که با دايي و سپس دکتر زرينه پزشک تيم دارم، مي‌خواهم اگر اجازه بدهند با دنده شکسته در دربي 70 به ميدان بروم و اگر مورد قبول قرار گرفت با تمام وجودم به ميدان مي‌روم. در غير اين صورت براي پرسپوليس دعا مي‌کنم.

در دنیا هیچ بن بستی نیست.یا راهی خواهم یافت،یا راهی خواهم ساخت

صفحه 3 از 33 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)