صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: مشکل در جستجوي گوگل و ورود به بعضي سايتها با کروم [eDvArDo]

مدیر انجمن کامپیوتر
    همديگر را دوست داشته باشيم و بهم احترام بگذاريم
    تشکر تشکر کرده 
    3,495
    تشکر تشکر شده 
    3,460
    تشکر شده در
    796 پست
    حالت من : ShadOsarhal
    قدرت امتیاز دهی
    13719
    Array

پیش فرض پاسخ : مشکل در جستجوي گوگل و ورود به بعضي سايتها با کروم [eDvArDo]

سلام

محمدجان، دستت درد نکنه که اينقدر مطلب برام نوشتي. اصل موضوع رو متوجه شدم ولي يه مسئله وجود داره! اونم اينه که مشکلي که بنده پيدا کردم فقط مربوط به گوگل هست!!!

سرچ ميکنم اون وضع ميشه، اگه آدرس داشته باشم مشکلي پيش نمياد!

همونطور که در بالا توضيح دادم و عکس گذاشتم، تاريخ سيستم درست شده ولي گوگل ميگه که از تاريخ 2014/7/2 تا 2014/9/30 زمان معتبر استفاده از گوگله!

نه گوگل لايسنس‌رو بايد بخره نه بنده‌اي که دارم ازش استفاده ميکنم، چون اصولاً استفاده از اين امکانات (موتور جستجوي گوگل) رايگانه!

حالا بنده ارتباط اين موضوع‌رو با اون توضيحات قشنگ شما متوجه نميشم. (آخه توي اين مبحث کندذهنم)

سپاس

rldik3rufl73noliq
    دوستدار هميشگي شما "eDvArDo"

7n1wj1mlvxoxejezfhye

دلِ هر ايراني كه براي ايران نمي‌تپد، بهتراست نتپد! (پروفسور حسابي)

آيا پاسخ سوالي را بدانم بهتر است، يا اينكه ندانسته از دنيا بروم؟! (ابوريحان بيروني)

پس از سالها جهد و تلاش در كسب علم و معرفت، دانستم كه هيچ ندانستم! (علامه حسن زاده آملي)

2. 3 کاربر مقابل از eDvArDo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

ادواردوی عزیز،
    در رابطه با مشکل جنابعالی زیاد جستجو کردم و فقط چند نکته توانستم بفهمم که نمیدانم میتوانند کمک باشند یا نه

1. این عیب میتواند با مرور گر های FireFox و Internet Explorer هم پیش بیاید.
    2. ظاهرا" عیب بیشتر در رابطه با مرورگری پیش می آید که مرور گر پیش فرض است.
    3. عده ای میگویند که پس از اینکه سیستمشان را توسط برنامه WSUS آپدیت کرده اند که یکی از آپدیت های دانلود شده توسط این برنامه
    Windows root certificate update بوده است که باعث ایجاد این مشکل است.
    و ادامه داده اند که این اشکال از سرور برنامه WSUS است چون پس از اینکه برنامه Windows root certificate update را جداگانه دانلود و نصب
    کرده اند مشکل حل شده است.

4. از راه کار های ارایه شده برای رفع مشکل یکی مسئله تاریخ است که مدیریت محترم سایت کاملا" توضیح دادند. و یکی دیگر تنظیم مجدد
    مرورگر است که در رابطه با مرورگر گوگل میتوانید از لینک زیر استفاده و تنظیمات آن راReset کنید:

Reset browser settings

که بشرح زیر است:
    کد:
    Reset browser settings    Google  Chrome gives you the option to reset your browser settings in one easy  click. In some cases, programs that you install can change your Chrome  settings without your knowledge. You may see additional extensions  and toolbars or a different search engine. Resetting your browser  settings will reset the unwanted changes caused by installing other  programs. However, your saved bookmarks and passwords will not be  cleared or changed.
      Reset your browser settings:

1. Click the Chrome menu SNP 9721C573E41777FBA43E1498AD084E3B160C 2696434 en v2 on the browser toolbar.
    2. Select Settings.
    3. Click Show advanced settings and find the "Reset browser settings” section.
    4. Click Reset browser settings.
    5. In the dialog that appears, click Reset. Note: When the "Help make Google Chrome better by reporting the current settings" checkbox is selected you are anonymously sending Google your Chrome settings. Reporting these settings allows us to analyze trends and work to prevent future unwanted settings changes.
    Resetting your browser settings will impact the settings below:
    • Default search engine and saved search engines will be reset and to their original defaults.
    • Homepage button will be hidden and the URL that you previously set will be removed.
    • Default startup tabs will be cleared. The browser will show a new tab when you startup or continue where you left off if you're on a Chromebook.
    • New Tab page will be empty unless you have a version of Chrome with an extension that controls it. In that case your page may be preserved.
    • Pinned tabs will be unpinned.
    • Content settings will be cleared and reset to their installation defaults.
    • Cookies and site data will be cleared.
    • Extensions and themes will be disabled.
    If you’re still having issues you may have a program installed on your operating system that is updating your Google Chrome settings. Learn more about programs that cause unwanted settings changes
    امیدوارم کمکی باشد

[SIGPIC][/SIGPIC]

4. 3 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

درود
    به دو دلیل که حدس میزنم
    اول اینکه مرورگر شما مرورگری هوشمند هست و دوم اینکه احتمال قوی شما با اکانت جی میل یا همان اکانت مجموعه گوگل وارد سایت شده بودید ، لطفا از اکانت خارج شید و تست کنید و اگر درست نشد کلا مرورگر را با نرم افزار استاد Total Uninstall حذف کنید و بعد از مرورگر کرومیوم را به جای گوگل کروم نصب کنید و نتیجه را اعلام کنید
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

6. 3 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر انجمن کامپیوتر
    همديگر را دوست داشته باشيم و بهم احترام بگذاريم
    تشکر تشکر کرده 
    3,495
    تشکر تشکر شده 
    3,460
    تشکر شده در
    796 پست
    حالت من : ShadOsarhal
    قدرت امتیاز دهی
    13719
    Array

سلام

1- مرورگر کروم که ورژن 35 روي سيستمم نصب بود‌، حذف کردم و تمام ردپاهاي اونو پاکيدم!

2- آخرين ويرايش همين مرورگر ورژن 36 را از سايتي معتبر دانلود و نصب کردم.

مشکل حل شد

حالا فکر ميکنيد جريان چي بود؟!

يکي از اين دوتاي زير بود:

1- فايل نصبي مرورگر معتبر نبود چون بصورت دو فايل کنارهم بود که در محل C:\Documents and Settings\eDvArDo\Local Settings\Application Data\Google در پوشه Installer موجوده، استفاده شد!

2- تاريخ سيستم هم با کمال تعجب درست نبود!

يه کشف جالب:

کروم از ورژن36 محل نصب خودشو تغيير داده و مثل بچه آدم رفته توي C:\Program Files\Google\Chrome\Application\36.0.1985.125

البته ديتاش توي همون محل قبلي همچنان هست

با تشکر فراوان از محمدجان مدير لايق و مهندس شيرين زبان، استاد خودم

سپاس
    دوستدار هميشگي شما "eDvArDo"

7n1wj1mlvxoxejezfhye

دلِ هر ايراني كه براي ايران نمي‌تپد، بهتراست نتپد! (پروفسور حسابي)

آيا پاسخ سوالي را بدانم بهتر است، يا اينكه ندانسته از دنيا بروم؟! (ابوريحان بيروني)

پس از سالها جهد و تلاش در كسب علم و معرفت، دانستم كه هيچ ندانستم! (علامه حسن زاده آملي)

8. 2 کاربر مقابل از eDvArDo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)