صفحه 2 از 25 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 242

موضوع: پیشنهادات و انتقادات شما در مورد سایت

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    7,087
    تشکر تشکر شده 
    8,503
    تشکر شده در
    2,353 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1937
    Array

دوست عزیز پیشنهادت به جا بود اما بخش موبای سایت خیلی بزرگه وکم استفاده اگه بتونیم باید چند بخش رو از اونجا حذف کنیم واین بخش هارو اضافه کنیم اینم بستگی به نظر مدیریت سایت محمد بستگی داره اگه موافق باشه ااون انجمن رو یه تغییراتی باید اعمال بشه چون خیلی بزرگ وبی محتوا هستش البته تا الان چون مدیری فعال نداشته

اگه به صورت زیر مجموعه اعمال بشه اشکالی نداره.....
    این هم باز بستگی داره به نظر محمد البته اگه کل انجمن موبایل ادیت بشه این کار صورت میگیره وگرنه شدنی نیست

93365739541900062743
    profilephpid100002248043280

22771097565880345367
    facebook

23759482593804762228
    NewGame7191

2. 9 کاربر مقابل از Behzad AZ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    9,600
    تشکر تشکر شده 
    10,334
    تشکر شده در
    2,560 پست
    قدرت امتیاز دهی
    6928
    Array

چند پیشنهاد جهت بهبود بخش های کاری سایت

با سلام خدمت تمام دوستان و مدیران سایت ،چند پیشنهاد در جهت افزایش بازدید سایت و رتبه در سایت الکسا و تخصصی شدن سایت و یک دورنما ارائه می کنم البته میخوام اگه شما نظر و نقدی هم دارید ارائه کنید

شناخت کلی از سایت آذر دانلود :

آذر دانلود سایتی است که کلیه نیاز کاربرای مبتدی و حرفه ای را برطرف می کنه از هر نظر هم ضربه محکمی برای سایت های وطنی که برای کاربرای خود حق اشتراک می گیرند و یا برخی نرم افزار و فیلم و سریال های و .... را می فروشند بیشتر کاربرای حرفه ای با این سایت حال می کنند این تعریف نیست مدیرای سایت در کاراشون تخصصی هستند اسم نمی برم که بگید کیو اول گفتم و .....
    پس جا واسه کارداره با این وضعیت چرا ما در لیست 100 تایی سایت الکسا نباشیم !

به همین جهت چند پیشنهاد و تغییرات تو سایت ارائه میکنم :

1-در برخی بخش ها برای یه عنوان دو سه تا تاپیک زده شده مثلا بخش نرم افزاری ، سریال و ... این تاپیک ها ادغام شه گزارش خرابی لینک در جهت اصلاح لینک ها میتونه تو این بخش کمک کنه

2-برای اینکه تو سرچ گوگل اول باشیم ، چون بیشتر کاربرا ابتدا تو گوگل دنبال مطالبشون هستون .پس باید مطابق با سایت های جهانی پیش بریم هر نرم افزار و سریالی که تو این سایت ها ارائه میشه باید بلافاصه چه لینک مستقیم یا غیر مستقیم در بخش مربوطه قرار داده شود توضیحات فارسی مطالب هم میتونه در بار اول واسه یه تاپیک مفید واقع شود.این کار به افزایش بازدید کمک می کنه ، همه بخش ها باید یکسو باهم پیش برند مرکز دانلود سایت نیاز به کمک در جهت قرار دادن پست داره که مدیرا میتونند هر تاپیک مهم و کاربردی در فروم را در مرکز دانلود بزارند. البته از آقا محمد و سایر دوستان که در این بخش فعالیت می کنند خیلی متشکرم ولی یک دست صدا نداره

3-سومین پیشنهادم مربوط به تیم آپلودر سایت است برخی سایت ها ی فارسی زبان از این شیوه برای قرار دادن سریال های روز دنیا با لینک مستقیم تو سرور های دارای قابلیت دانلود از جمله مدیا فایر و چند تا سرور دیگه تو سایت معرفی شده استفاده می کنند، در وهله اول سایت باید دارای لیچر شخصی باشه اگه بخواهیم سرعت پیشرفتمان زیاد باشه و با خرید یک اکانت مدیا فایر لینک های مستقیم شده را ریموت آپلود کنیم که این هزینه بره ، راه دوم استفاده از لیچرهایی که تو سایت معرفی می شه وسایت های دارای ریموت آپلود ، در جهت جلو گیری از کپی شدن این لیچرها باید بر خی بخش ها VIP یا عضویت ویژه شه که به سرعت کارمان تاثیر نذاره با این کار شاهد افزایش پست و بازدید خواهیم بود .البته آقا محمد یه قولایی دادند.

4- مسئله مهم تر هر راهکاری که مانع ..... شدن سایت بشه مثلا همین کار آخر در مورد VIP شدن بخش سریال و فیلم

5-بخش ترجمه سایت باید قوی تر به کارش ادامه بده علاو بر اینکه تو سایت گذاشته میشه باید تو سایت subscene نیز که یه سایت جهانی است با درج اسم سایت جهت تبلیغ گذاشته شود هم در سایت فارسی ساب که منبع را ذکر می کنه

6-آموزش و مستند های تصویری ، به شکل اسلاید و در خود وب گذاشته شود

7-در بخش دانلود نرم افزار چند بخش اضافه شود نه اینکه همه نرم افزارها در بخش کاربردی و متفرقه جمع شود به عنوان مثال ابزار CD و DVD

8- برای نرم افزارهای کاربردی توضیحات فارسی از سایت اصلی برنامه ارائه شود یکبار برای همیشه، میتونیم از مترجما کمک بگیریم این ایده شامل بخش سریال نیز می شود به جای اینکه توضیحات را از سایتهای دیگه کپی کنیم میتونم با ترجمه روان و با تکیه بر تجربه های شخصی متفاوت باشیم

9-بهترین گروههای کرکر یا ارائه کننده سریال مشخص و در انتهای تاپیک توضیحاتی در مورد آن ذکر شود تا کاربر بتواند نسخه بهتر را انتخاب کند و برای این مجموعه ها لینک مستقیم دارای قابلیت دانلود ارائه شود نظیر آخرین تاپیکی که توسط حسین در بخش نرم افزار ارائه شد

10- یه تاپیک مجزا برای در خواست کرک ایجاد و در امضای مدیران درج شود.

11- با این کار و افزایش بازدید و تخصصی شدن سایت و طرح یک دورنما ، با جذب آگهی میتونیم بخشی از هزینه های سایت را جبران کنیم (البته نه هر آگهی )

12-تمامی مطالب بالا شامل یک بخش کاری نیست و کلیه بخش ها اعم از سریال ، فیلم ، نرم افزار ، لیچ و....

13-منتظر نظرات و نقد های شما هستم اگر شما ایده ای دارید آن را ذکر کنید و راحلتان را ارائه کنید .فقط مارا از نظراتتان بی بهره مند نسازید تشکر از وقتی که صرف خواندن این مطالب کردید امیدوارم مفید و موثر واقع شود.

4. 16 کاربر مقابل از Sada عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    8,389
    تشکر تشکر شده 
    9,094
    تشکر شده در
    3,446 پست
    قدرت امتیاز دهی
    3653
    Array

سلام ...
    ممنون مجتبی جان از پیشنهاد های خوب و خیلی کاملت .

من تقریبا با بیشتر قسمت ها موافقم .
    منتظر بمونیم تا نظر بقیه دوستان هم بشنویم .

6. 13 کاربر مقابل از shmp30 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    7,087
    تشکر تشکر شده 
    8,503
    تشکر شده در
    2,353 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1937
    Array

ممنون از مجتبی عزیز من خیلی خوشحال میشم که مدیرانی مثل شما اینجور دقیق نظراتشون رو بگن
    اولا تغییرات خیلی منطقی و تقریبا بدون برهم زدن بخش های دیگه هست و اکثرا در مورد نحوه ی ارسال مطالب وهماهنگی بین مدیران هستش که خیلی عالیه
    دوستان به نظر من هم اگه گروه ترجمه ی سایت در راستای ترجمه ی توضیحات وراهنمای نرم افزار تلاش کنه بهتره تا اینکه در زمینه ی ترجمه ی فیلم فعالیت کنه چون سایتهایی که فیلم ترجمه میکنن وزیرنویس میکنن زیادن ومهم تر از اون این بخش ها در سایت ما vip شده
    متاسفانه گروه ترجمه ی سایت ما گروه کاملی نیستن واعضاش زیاد فعال نیستن که باید اصلاح بشه
    من هم در تکمیل پیشنهاد شما این پیشنهاد رو دارم که در هر تاپیکی که زده میشه عنوان در قسمت مشخص شده درج بشه که خیل تو جستو جوی گوگل تاثیر داره دوم هم کلمات کلیدی وتوضیحات فارسی پست اگه اینها رعایت بشه کلی تو جستو جو ها تاثیر میزاره
    از بقیه ی مدیران خواهشمندم نظراتشون رو مثل مجتبی عزیز بیان کنند

93365739541900062743
    profilephpid100002248043280

22771097565880345367
    facebook

23759482593804762228
    NewGame7191

8. 12 کاربر مقابل از Behzad AZ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array
    به نام یزدان پاک
    ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت همکاران عزیزم و تمامی کاربران محترم سایت

آذر دانلود سایتی است که کلیه نیاز کاربرای مبتدی و حرفه ای را برطرف می کنه از هر نظر هم ضربه محکمی برای سایت های وطنی که برای کاربرای خود حق اشتراک می گیرند و یا برخی نرم افزار و فیلم و سریال های و .... را می فروشند بیشتر کاربرای حرفه ای با این سایت حال می کنند این تعریف نیست مدیرای سایت در کاراشون تخصصی هستند اسم نمی برم که بگید کیو اول گفتم و .....
    پس جا واسه کارداره با این وضعیت چرا ما در لیست 100 تایی سایت الکسا نباشیم !
    تاسیس این مجموعه با هدف ترویج علم و فرهنگ و به اشتراک گداری آنچه میدانیم با همدیگر است و در این مکان به هیچ وجه گروههای vip پولی وجود نخواهد داشت و به امید خدا و کمک شما عزیزان به عنوان پشتیبان کلیه سایتها و مجموعه اجازه درخواست پول برای استفاده از خدمات رایگان این مجموعه را هرگز نخواهم داد و تنها حمایت معنوی و کمک شما عزیزان پشتیبانی شما گرانقدران از این مجموعه خواهد بود و همین اندازه که به ما ارزش قائل شده و منت گذاشته و از مجموعه بازدید میکنید بزرگترین حمایت از ما می باشد .
    دوستان بیایید با کمک هم اینجا که لااقل میتوانیم فقیر و غنی را مثل جامع از هم جدا نکنیم و به خاطر اینکه کسی توانایی پرداخت پول را ندارد از وجود آموزش و خدمات اون فرد را محروم نکنیم باشد روزی این دوستان نیز اگر توانستند خدمات رایگان را ارایه کنند تا جامعه و فرهنگ ایرانی را به همه نشان دهیم .
    پخش نرم افزارهای کرک شده در این مجموعه نه با هدف ضربه زنی به برنامه نویسان است بلکه به خاطر شکستن دیوارهای تحریم کسانی است که نه با دولتمردان که با دانشمندان و دانش پژوهان گویا مشکل دارند و قراردادهای میلیاردی با دولتمردان می بندند ولی دروازهای علمی را به روی مردم علم دوست و فرهنگ دوست می بندند و معلوم نیست با اینکار به دولت ایران ضربه میزنند یا به پژوهندگان علم در این سرزمین و به عقیده بنده اینان بیشتر در راستای کارهای دولتی پیش میروند که با ف-ی-ل-ت-ر-ی-ن-گ خود خواهان نابودی سایتها و مراکز علمی و خبری آزاد هستند و این دولتها به راستی چرا سایتهای دولتی ایران را که بر روی دیتاسنترهای کشورهای غربی هستند را مسدود نمیکنند ؟
    آیا تحریمهای شرکتهای هاستینگ و دیتاسنتر به دولت ایران صدمه میزند یا به سایتها و مراکز خصوصی ؟
    تا کی باید شاهد ف... و شاهد تحریم در فضای جهانی باشیم ؟ تا کی باید شاهد تحریم امثال گوگل ، بلوهاست ، مایکروسافت ، لایت اسپید و ... باشیم ؟
    آیا مردم ایران که آزادترین مردم جهان هستند و آریا به معنی آزادمردان است باید تحریم شوند چون به دنبال علم هستند ؟
    این مجموعه در تلاش برای آزادی بیان و شکستن این تحریمها با کمک تعدادی از دوستان دانشجو و دانشمند کار خود را شروع و در حال ادامه است باری شاهد تلاش همگی برای ترویج علم باشیم و امید آن دارم که روزی شاهد ایرانی آزاد و پرقدرت باشیم .
    1-در برخی بخش ها برای یه عنوان دو سه تا تاپیک زده شده مثلا بخش نرم افزاری ، سریال و ... این تاپیک ها ادغام شه گزارش خرابی لینک در جهت اصلاح لینک ها میتونه تو این بخش کمک کنه
    مدیرران هر انجمن و مدیران ارشد در تمامی انجمنها لطف کنند و با ههمکاری هم این مورد را بررسی کنند .
    در ضمن در صورتی که اسپایدرهای گوگل یک مطلب را در چند جا ببینند گزارش مطلب تکراری ارسال میکنند که موتور مرکزی با این دیدگاه که کلیه مطالب تکراری است سایت را تا مدتی تحریم میکند و این ضرر بزرگی به تعداد بازدید سایت می باشد .
    2-برای اینکه تو سرچ گوگل اول باشیم ، چون بیشتر کاربرا ابتدا تو گوگل دنبال مطالبشون هستون .پس باید مطابق با سایت های جهانی پیش بریم هر نرم افزار و سریالی که تو این سایت ها ارائه میشه باید بلافاصه چه لینک مستقیم یا غیر مستقیم در بخش مربوطه قرار داده شود توضیحات فارسی مطالب هم میتونه در بار اول واسه یه تاپیک مفید واقع شود.این کار به افزایش بازدید کمک می کنه ، همه بخش ها باید یکسو باهم پیش برند مرکز دانلود سایت نیاز به کمک در جهت قرار دادن پست داره که مدیرا میتونند هر تاپیک مهم و کاربردی در فروم را در مرکز دانلود بزارند. البته از آقا محمد و سایر دوستان که در این بخش فعالیت می کنند خیلی متشکرم ولی یک دست صدا نداره
    یه روز بودن حتی از رنک پیج هم مهمتر هساش و خودش عامل بالا رفتن رنک پیج و امتیاز سایت می شود ...
    من واقعا دیگه به تنهائی توان اداره این مجموعه عظیم را ندارم و از همه شما عزیزان که دارید به بنده چه در انجمن و چه در پورتالها کمک میکنید ممنون و سپاسگذارم
    3-سومین پیشنهادم مربوط به تیم آپلودر سایت است برخی سایت ها ی فارسی زبان از این شیوه برای قرار دادن سریال های روز دنیا با لینک مستقیم تو سرور های دارای قابلیت دانلود از جمله مدیا فایر و چند تا سرور دیگه تو سایت معرفی شده استفاده می کنند، در وهله اول سایت باید دارای لیچر شخصی باشه اگه بخواهیم سرعت پیشرفتمان زیاد باشه و با خرید یک اکانت مدیا فایر لینک های مستقیم شده را ریموت آپلود کنیم که این هزینه بره ، راه دوم استفاده از لیچرهایی که تو سایت معرفی می شه وسایت های دارای ریموت آپلود ، در جهت جلو گیری از کپی شدن این لیچرها باید بر خی بخش ها VIP یا عضویت ویژه شه که به سرعت کارمان تاثیر نذاره با این کار شاهد افزایش پست و بازدید خواهیم بود .البته آقا محمد یه قولایی دادند.
    در حال تلاش هستیم ولی با این همه تحریم واقعا خرید خوب سخت شده چرا که هم حسابهای بینالمللی بنده مسذوذ شدن و هم اینکه اکثر دیتاسنترهای خوب در قلب آمریکا قرار دارند و همان حکایت تحریم و ...
    ولی در حال تلاش برای خرید یک سرور یا یک سرور مجازی برای راه اندازی لیچ پرقدرت و عمومی سایت هستیم چون لیچ فعلی خطرات زیادی برای سایت داره اگه عمومی بشه ...
    4- مسئله مهم تر هر راهکاری که مانع ..... شدن سایت بشه مثلا همین کار آخر در مورد VIP شدن بخش سریال و فیلم

5-بخش ترجمه سایت باید قوی تر به کارش ادامه بده علاو بر اینکه تو سایت گذاشته میشه باید تو سایت subscene نیز که یه سایت جهانی است با درج اسم سایت جهت تبلیغ گذاشته شود هم در سایت فارسی ساب که منبع را ذکر می کنه
    مورد اول را توضیح دادم و مورد بعدی هم مهمترین مساله برای سایت تبلیغ هستش
    دوستان با معرفی سایت در امضا خود در انجمنهای دیگه و همچنین معرفی سایت در وبلاگها و در قسمت سایت من که سایت را به عنوان سایتتان معرفی کنید و بخواهید که از سایت بازدید بشه که این مورد کمک عظیمی به رشد سایت و بالا رفتن رتبه اون خواهد کرد و لینک دهی یکی از بزرگترین فاکتورهای سایتهای جستجوگر و همچنین امتیازدهی اونها هستش ...
    6-آموزش و مستند های تصویری ، به شکل اسلاید و در خود وب گذاشته شود

7-در بخش دانلود نرم افزار چند بخش اضافه شود نه اینکه همه نرم افزارها در بخش کاربردی و متفرقه جمع شود به عنوان مثال ابزار CD و DVD
    برخی از این بخشها برای کوچکتر شدن انجمن به پیشنهاد خود دوستان حذف شد ، نمونه آن همین بخشی هست که شما دکر کردید که در ابتدا بود ولی بعد با بخش مالتی مدیا ادغام شد و اگر نیاز هست با نظر جمع دوباره ایجاد بشه

8- برای نرم افزارهای کاربردی توضیحات فارسی از سایت اصلی برنامه ارائه شود یکبار برای همیشه، میتونیم از مترجما کمک بگیریم این ایده شامل بخش سریال نیز می شود به جای اینکه توضیحات را از سایتهای دیگه کپی کنیم میتونم با ترجمه روان و با تکیه بر تجربه های شخصی متفاوت باشیم

9-بهترین گروههای کرکر یا ارائه کننده سریال مشخص و در انتهای تاپیک توضیحاتی در مورد آن ذکر شود تا کاربر بتواند نسخه بهتر را انتخاب کند و برای این مجموعه ها لینک مستقیم دارای قابلیت دانلود ارائه شود نظیر آخرین تاپیکی که توسط حسین در بخش نرم افزار ارائه شد

10- یه تاپیک مجزا برای در خواست کرک ایجاد و در امضای مدیران درج شود.

11- با این کار و افزایش بازدید و تخصصی شدن سایت و طرح یک دورنما ، با جذب آگهی میتونیم بخشی از هزینه های سایت را جبران کنیم (البته نه هر آگهی )

12-تمامی مطالب بالا شامل یک بخش کاری نیست و کلیه بخش ها اعم از سریال ، فیلم ، نرم افزار ، لیچ و....

13-منتظر نظرات و نقد های شما هستم اگر شما ایده ای دارید آن را ذکر کنید و راحلتان را ارائه کنید .فقط مارا از نظراتتان بی بهره مند نسازید تشکر از وقتی که صرف خواندن این مطالب کردید امیدوارم مفید و موثر واقع شود.
    برخی از موارد بالا به عهده تیمن مدیریتی و خود شما عزیزان هست ولی در مورد هزینه ها با وجودی که واقعا سنگین هستند ولی به امید خدا با راه اندازی فروشگاه فرهنگی سایت بخشی از اونها را سعی خواهیم کرد جبران کنیم و تبلیغ هم خوب جای خود داره و بنده هم هستم به امید خدا و فعلا تمام هزینه ها را شخصا پرداخت میکنم و امیدوارم لااقل به هدفم که ارتثا آموزش و علم برای همه ایرانیان هست تا حدودی دست پیدا کنم و این فقط با لطف خدا و کمک شما عزیزان میتونه به پیروزی برشه .

دوستان به نظر من هم اگه گروه ترجمه ی سایت در راستای ترجمه ی توضیحات وراهنمای نرم افزار تلاش کنه بهتره تا اینکه در زمینه ی ترجمه ی فیلم فعالیت کنه چون سایتهایی که فیلم ترجمه میکنن وزیرنویس میکنن زیادن ومهم تر از اون این بخش ها در سایت ما vip شده
    متاسفانه گروه ترجمه ی سایت ما گروه کاملی نیستن واعضاش زیاد فعال نیستن که باید اصلاح بشه
    من هم در تکمیل پیشنهاد شما این پیشنهاد رو دارم که در هر تاپیکی که زده میشه عنوان در قسمت مشخص شده درج بشه که خیل تو جستو جوی گوگل تاثیر داره دوم هم کلمات کلیدی وتوضیحات فارسی پست اگه اینها رعایت بشه کلی تو جستو جو ها تاثیر میزاره
    خوب بچه ها فیلم دوست هستن و نمیشه کاریش کرد و با راه اندازی لیچ اگه بشه امکاناتی را به این عزیزان هم خواهیم داد .

ضمن تشکر از مجتبی عزیز و همچنین سید حسین و بهزاد جان ، از همگی شما عزیزان ممنونم و آماده شنیدن و اجرای نظرات شما عزیزان هستم .
    به عنوان مدیر فنی و پشتیبان مجموعه تمام تلاشم را در راه رضایت شما عزیزان به کار خواهم گرفت و به زودی تاپیک سالگرد تاسیس مجموعه را خواهم زد و چه جالبه که راهی را که دیگران سالهاست نتونستند برند را با دلی صاف و به لطف خدا و کمک شما عزیزان پیمودیم ودر این راه دولت محترم با ف-ی-ل-ت-ر-ی-ن-گ بی دلیل به یک مرکز علمی ضربه زد و به جای حمایت آقایون بالاتر از نوک بینی خود را گویا نمیبینند و دولت فخیمه و ابله آمریکا هم که در حرف با دولت و در عمل با ملت ایران دشمنی میکنه با دو بار ساسپند و بستن دیتاسنتر سایت به ما ضربه زدند ولی ما بدون حمایت و با این ضربه ها پیش رفتیم و امروز هزاران بازدید کننده و هزاران کاربر ثبت شده در تمام دنبا داریم و حتی در رده بندی سایتهای برتر و پربازدید آمریکا هم قرار گرفتیم و تمام اینها با تلاش شما هراهان همیشگی مجموعه به عمل رسیده
    حمله گروههای مختلف هکر از سرار دنیا و متاسفانه حمله برخی گروههای وابسته به دولتهای مختلف به مجموعه هم نتونست این مجموعه را ناامید کنه و ما همچنان ایستاده ایم
    از همگی شما عزیزان سپاسگذارم
    تیم مذیریتی مجموعه آذرتیم (آذردانلود)
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

10. 15 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

12. 9 کاربر مقابل از Pezhman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman نمایش پست ها
    ضمن تشکر از پیشنهادهای خوبت

شدیدا با این یکی مخالفم
    جواب :
    برخی از این بخشها برای کوچکتر شدن انجمن به پیشنهاد خود دوستان حذف شد ، نمونه آن همین بخشی هست که شما دکر کردید که در ابتدا بود ولی بعد با بخش مالتی مدیا ادغام شد و اگر نیاز هست با نظر جمع دوباره ایجاد بشه
    اینو یادمه که به پیشنهاد خودت حذف کردم و اکثر بچه ها از جمله سید حسین و بهزاد و ... هم با بزرگ بودن فروم مشکل دارند ...
    باز هم منتظر نظر جمع هستم و البته یاداور بشم که بزرگ شدن و سنگینی فروم با وجود قدرتمند بودن سرور به ضرر فروم هست

14. 10 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

afsanah82
    مهمان

با سلام خدمت تمام دوستان

آقا محمد با توجه به تصمیمی که با بعضی از همکاران گرفتیم برای رونق بخش عکس، و با توجه به طرفداران بخش عکس اتومبیل ازتون خواهش میکنیم اگه ممکن باشه بخش های زیر رو تو زیر بخش بخش عکس های اتومبیل و موتو سیکلت درست کنید !(البته برای شروع)
    Acura
    Ferrari
    BMW
    متشکر
    گروه عکس آذر دانلود

16. 8 کاربر مقابل از afsanah82 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط krn7288 نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمام دوستان

آقا محمد با توجه به تصمیمی که با بعضی از همکاران گرفتیم برای رونق بخش عکس، و با توجه به طرفداران بخش عکس اتومبیل ازتون خواهش میکنیم اگه ممکن باشه بخش های زیر رو تو زیر بخش بخش عکس های اتومبیل و موتو سیکلت درست کنید !(البته برای شروع)
    acura
    ferrari
    bmw
    متشکر
    گروه عکس آذر دانلود
    به نام خدا
    تعداد تاپیکها در هر موضوع باید بالای 25 و تعداد هر موضوع بالای 500 تا باید باشه تا بخش زیر انجمن ایجاد بشه
    شاد و پیروز باشید

18. 7 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

afsanah82
    مهمان

مومن خدا الان تقریبا 120 شرکت ماشین هستش
    !و هر شرکت بطور میانگین 20 مدل داره

چرا کار خودمون رو سخت کنیم!
    کاربر عادی نیستیم که ارموز بگیم فردا فرار کنیم

20. 9 کاربر مقابل از afsanah82 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 2 از 25 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)