نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برنامه Update شود، از استفاده خواهید کرد؟ به نظر شما ا

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله استفاده خواهم کرد

5 55.56%
  • شاید استفاده کردم! برای قشنگی!

1 11.11%
  • خیر - نرم افزار کاربرد انچنانی ندارد

0 0%
  • از این برنامه استفاده نمی کنم

0 0%
  • حالا نسخه جدید رو بده بیرون ببینیم چطور میشه! اگر خوب بود، شاید استفاده کردیم!!

3 33.33%
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 60

موضوع: حفاظت پوشه های شما با n1ma FolderLock در تمامی ویندوز ها !!

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

بنام دوست

نیما جان من یک تست سریع در ویندوز های 32 بیتی ایکس پی و سون کردم.

در ایکس پی کار میکند

در ویندوز 7 میگوید کار انجام شد ولی پوشه لاک نمیشود

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. 10 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    تشکر تشکر کرده 
    2,174
    تشکر تشکر شده 
    2,141
    تشکر شده در
    294 پست
    حالت من : Ghafelgir
    قدرت امتیاز دهی
    288
    Array

درود
    ممنونم
    من خودم از سون استفاده می کنم.
    پس یک کاری بکنید. پوشه را در محلی بسازید که نیازمند دسترسی خاصی نباشد.
    مثل D:\SS\AA
    پس از انجام کار به پوشه بروید و ببنیید فایل Desktop.ini وجود دارد؟
    عجیبه!
    من می ترسیدم رو XP کار نکنه ولی مثل اینکه ....

اگه برای بقیه لاتی برای ما شکلات هم نیستی
    1725128855

زندگی شاید آن لبخندی ست، که دریغش کردیم
    زندگی زمزمه پاک حیات ست، میان دو سکوت
    زندگی، خاطره آمدن و رفتن ماست
    لحظه آمدن و رفتن ما، تنهایی ست
    من دلم می خواهد
    قدر این خاطره را دریابیم

سهراب سپهری

من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشیار است
    نكند اندوهی ‚ سر رسد از پس كوه

چه كسی پشت درختان است ؟
    هیچ می چرد گاوی در كرد
    ظهر تابستان است
    سایه ها می دانند كه چه تابستانی است
    سایه هایی بی لك
    گوشه ای روشن و پاك
    كودكان احساس! جای بازی اینجاست

زندگی خالی نیست
    مهربانی هست سیب هست ایمان هست
    آری تا شقایق هست زندگی باید كرد

در دل من چیزی است مثل یك بیشه نور مثل خواب دم صبح
    و چنان بی تابم كه دلم می خواهد
    بدوم تا ته دشت بروم تا سر كوه
    دورها آوایی است كه مرا می خواند

4. 9 کاربر مقابل از n1ma عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

بنام دوست

در درایو d پوشه ای ساخته و تست کردم ، کار میکند.
    ولی در مثال بالا پوشه موجود در دسک تاپ را نمیتواند قفل کند

[SIGPIC][/SIGPIC]

6. 10 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    تشکر تشکر کرده 
    2,174
    تشکر تشکر شده 
    2,141
    تشکر شده در
    294 پست
    قدرت امتیاز دهی
    288
    Array

درود
    جناب شیرین زبان 2 کار زیر را انجام بدهید.
    1) دستورات زیر را اجرا کنید.

کد:
    Cacls %Userprofile%\Desktop /e /c /g %Username%:F
    Cacls %Userprofile%\Desktop\* /e /c /g %Username%:F

2) با یک فولدر دیگر، و نام دیگر تست کنید.

سورس را هم دارم اماده می کنم.5

1725128855

من دلم می خواهد
    قدر این خاطره را دریابیم

سهراب سپهری

من چه سبزم امروز

چه كسی پشت درختان است ؟
    هیچ می چرد گاوی در كرد
    ظهر تابستان است
    سایه هایی بی لك
    گوشه ای روشن و پاك

زندگی خالی نیست

8. 9 کاربر مقابل از n1ma عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

بنام دوست

خسته نباشی
    پس از اجرای دستورات ، با پوشه ای با نام دیگر جواب داد

حالا شاید متوجه بشوی که چرا یکی دو روز پیش در یک تاپیک ناراحت شدم و به نویسنده اعتراض
    کردم که حق برنامه نویسان ایرانی را ضایع کرده است.
    ببین برای همین برنامه چند روز زحمت کشیدی؟ باید ارزش قائل شد

[SIGPIC][/SIGPIC]

10. 9 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    تشکر تشکر کرده 
    2,174
    تشکر تشکر شده 
    2,141
    تشکر شده در
    294 پست
    قدرت امتیاز دهی
    288
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط magsoud نمایش پست ها
    بنام دوست

خسته نباشی
    پس از اجرای دستورات ، با پوشه ای با نام دیگر جواب داد

حالا شاید متوجه بشوی که چرا یکی دو روز پیش در یک تاپیک ناراحت شدم و به نویسنده اعتراض
    کردم که حق برنامه نویسان ایرانی را ضایع کرده است.
    ببین برای همین برنامه چند روز زحمت کشیدی؟ باید ارزش قائل شد
    درود
    باز هم ممنونم

سورس را در زیر قرار می دهم.
    فایل های اصلی هم ضمیمه شدند.

سورس فایل Alpha.exe
    کد:
    :: **** By n1maSSTO **** & My Friends MR.Shirin Zaban,Borhan,Hunter,H_F_G!**** @SETLOCAL EnableExtensions @SETLOCAL DisableDelayedExpansion @ECHO OFF :: ****** Important Variables ****** Set Config="%APPDATA%\Folderlock\Configuration.INI" Set OO="%APPDATA%\Folderlock" Set iFile="%APPDATA%\Folderlock\Alpha.exe" Set CFile="%APPDATA%\Folderlock\Blaze.exe" Set iCon="%APPDATA%\Folderlock\Icon.ico" :: ****** Customization ****** Title *** n1ma's Folder Lock*** MODE CON: COLS=44 LINES=16 Color 1E :: ****** OS Compability Check ****** ver|find "NT">nul&&( cls echo. echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Windows 7/Vista/Xp Only ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ ping 127.0.0.1 -n 4 >nul goto:eof ) :: ****** Parameter Section ****** IF [%1]==[] Goto Check IF %1==Install ( Set COM=^echo ^؛ ** Done Installation!! ** ^؛ Set CB=^Goto:eof Echo APAN>SS.TXT Goto COM ) IF %1==RegCall ( Echo %2>%OO%\SA.TXT SET /p VAR= <%OO%\SA.TXT Set REGRD=^Goto PreOp Set CB=^Goto:eof ) :: ****** Checking For Pre-Installation ****** :Check IF EXIST %iFile% ( IF Exist %OO%\SS.TXT ( Echo 'RightClick:NO'> %Config% Echo 'MasterPassword:NO'>> %Config% Cacls %Config% /e /c /d %Username%>nul Del %OO%\SS.TXT /Q >nul ) IF Exist %Config% ( goto ExpandConfig >nul ) Else ( goto CInstall >nul ) ) ELSE ( goto Start >nul ) :: ****** Configure By Configurationn File ****** :ExpandConfig Cacls %Config% /e /c /g %Username%:f FINDSTR "\<'RightClick:NO'\>" %Config% IF %ERRORLEVEL% EQU 0 ( SET RCStatus=NO Set RC=^echo ؛ ^(S^).Set Up To RightClick Menu ؛ Set RCMARK=S Set RCCM=RightClickPrep ) ELSE ( SET RCStatus=YES Set RC=^echo ؛ ^(R^).Remove From RightClick Menu ؛ Set RCMARK=R Set RCCM=RightClickRM ) CLS FINDSTR "\<'MasterPassword:NO'\>" %Config% Set MPERR=%ERRORLEVEL% CLS IF %MPERR% EQU 0 ( SET MPStatus=NO Set MPR=MPCreate Set MP=^echo ؛ ^(C^).Create Master Password ؛ Cacls %Config% /e /c /d %Username%>nul %REGRD% ) ELSE ( SET MPStatus=YES Set MPR=MPChange Set MP=^echo ؛ ^(C^).Change/Remove Master Password ؛ Cacls %Config% /e /c /d %Username%>nul Goto MPRequest ) Cacls %Config% /e /c /d %Username%>nul Goto Menu :: ******* Reinstall Section ****** :CInstall cls echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Software Installation is Corrupted. ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ You'll need to Reinstall ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. echo Press Enter To Continue. &pause>nul &goto start :: ****** Getting Started! ****** :Start REM Nothing To Say!! LOL!! ::****** Installation Menu ****** :Install title Folderlock Installation! cls echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Application Needs to Install ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Itself. Confirm? (Y/N) (Y=Yes,N=No) ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ Set "UserInp=0" Set /p "UserInp= " If /i %UserInp%==Y goto InstallNow If /i %UserInp%==N goto:eof goto Install :: ****** Copy Files ****** :InstallNow MD %OO% Set NAME=%~nx0 Copy "%~f0" %OO% /Y >nul Copy "%~dp0Icon.ico" %OO% >nul Copy "%~dp0Blaze.exe" %OO% >nul Ren %OO%\%NAME% "Alpha.exe" :: ****** Adding to RightClick Menu ******* :RightClickAsk cls echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Add Software To Right Click ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Menu? (Y/N) ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. Set "UserInp=0" Set /p "UserInp= " set UserInp=%UserInp:~0,1% If /i %UserInp%==Y Set RCStatus=YES& Goto RightClick If /i %UserInp%==N Set RCStatus=NO& FCONFIG goto RightClickAsk :RightClick REG ADD "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\*\shell\Alpha" /f >nul REG ADD "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\*\shell\Alpha" /ve /d "Run Folderlock" /f >nul REG ADD "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\*\shell\Alpha" /v Icon /t REG_SZ /d %iCon% /f >nul REG ADD "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\*\shell\Alpha\Command" /ve /d "%iFile% %%1" /f >nul REG ADD "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\Directory\shell\Alpha" /f >nul REG ADD "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\Directory\shell\Alpha" /ve /d "Lock/Unlock by Folderlock" /f >nul REG ADD "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\Directory\shell\Alpha" /v Icon /t REG_SZ /d %iCon% /f >nul REG ADD "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\Directory\shell\Alpha\Command" /ve /d "%iFile% RegCall \"%%1\"" /f >nul REG ADD "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\Folder\shell\Alpha" /f >nul REG ADD "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\Folder\shell\Alpha" /ve /d "Lock/Unlock by Folderlock" /f >nul REG ADD "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\Folder\shell\Alpha" /v Icon /t REG_SZ /d %iCon% /f >nul REG ADD "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\Folder\shell\Alpha\Command" /ve /d "%iFile% RegCall \"%%1\"" /f >nul %RCDES% :: ****** First Configuration ****** :FConfig Echo 'RightClick:%RCStatus%'> %Config% Echo 'MasterPassword:NO'>> %Config% Cacls %Config% /e /c /d %Username%>nul :: ****** Installation MSG ****** :DoneIns cls echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Installation Completed! ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Press Enter To Continue ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. pause>nul&goto Check :: ******* Request Master Password ******* :MPRequest Cls echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Enter Your Master Password ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. set/pPASS= If not Defined PASS goto MPRequest Cacls %Config% /e /c /g %Username%:f>nul Attrib -r -h -s %Config% >nul FINDSTR "\<'MasterPassword:%PASS%'\>" %Config% IF %ERRORLEVEL% EQU 0 ( Cacls %Config% /e /c /d %Username%>nul Set MPStatus=%PASS% %REGRD% CLS Goto Menu ) ELSE ( Cacls %Config% /e /c /d %Username%>nul Goto MPFail ) :MPFail cLS echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Entered Password Is Not Correct ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Press Enter To Try Again ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. Pause>nul &goto MPRequest :: ****** Configure\ReConfigure Self ****** :Config Cacls %Config% /e /c /g %Username%:f>nul Attrib -r -h -s %Config% >nul Del %Config% /Q /A Echo 'RightClick:%RCStatus%'> %Config% Echo 'MasterPassword:%MPStatus%'>> %Config% Cacls %Config% /e /c /d %Username%>nul goto COM :: ****** Master Password ****** :MPCreate Cls echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Create Your Own Master Password ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Enter It Down Below ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. set/pMPASS= If not Defined MPASS goto MPCreate Set MPStatus=%MPASS% Set COM=^echo ^؛ ** Master Password Created!! ** ^؛ Goto CONFIG :: ****** Change Master Password ****** :MPChange cls ECHo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ (R). Remove Master Password ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ (C). Change Master Password ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ #### Select and enter one ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ of the above options #### ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. set/pPASS= If /i %PASS%==R ( Set MPStatus=NO Set COM=^echo ^؛ ** Master Password is Removed!! ** ^؛ Set MPR=MPCreate Set MP=^echo ؛ ^(C^).Create Master Password ؛ Goto CONFIG ) If /i %PASS%==C goto MPChangeMP goto MPChange :: ****** Change Master Password ****** :MPChangeMP cls ECHo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ To Change Your Master Password ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Enter Your New Master Password ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. set/pPASS= If not Defined PASS goto MPChange Set MPStatus=%PASS% Set MPR=MPChange Set MP=^echo ؛ ^(C^).Change/Remove Master Password ؛ Set COM=^echo ^؛ ** Master Password Changed!! ** ^؛ Goto CONFIG :: ****** Program's Menu ****** :Menu MODE CON: COLS=48 LINES=19 cls echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ** Lock Your Folder Menu ** ؛ echo جحححححححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¹ echo ؛ ؛ echo ؛ (L).Lock/Unlock My Folder ؛ %MP% %RC% echo ؛ (N).Uninstall Application ؛ echo ؛ (A).About this program ؛ echo ؛ (X).Exit ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ ###################### ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Select One of above options then ؛ echo ؛ Type L,C,%RCMARK%,A,N or X and press Enter ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ Set "UserInp=0" Set /p "UserInp= " MODE CON: COLS=44 LINES=16 If /i %UserInp%==L goto Alpha if /i %UserInp%==C goto %MPR% if /i %UserInp%==%RCMARK% goto %RCCM% if /i %UserInp%==N goto Uninstall if /i %UserInp%==A goto ABOUT if /i %UserInp%==X goto:eof goto Menu :: ****** Removing From RightClick Menu ******* :RightClickRM REG DELETE "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\*\shell\Alpha" /f >nul REG DELETE "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\Directory\shell\Alpha" /f >nul REG DELETE "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\Folder\shell\Alpha" /f >nul Set COM=echo ؛ ** Operation Succeeded !! ** ؛ SET RCStatus=NO Set RC=^echo ؛ ^(S^).Set Up To RightClick Menu ؛ Set RCMARK=S Set RCCM=RightClickPrep Goto CONFIG :: ****** ADDING To RightClick Menu ******* :RightClickPrep Set RCDES=^Goto Config Set COM=^echo ^؛ ** Operation Succeeded !! ** ^؛ SET RCStatus=YES Set RC=^echo ؛ ^(R^).Remove From RightClick Menu ؛ Set RCMARK=R Set RCCM=RightClickRM Goto RightClick :: ****** Modes ****** :Alpha cls echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Drag and drop your folder to this ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ window, Then Press Enter ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. set/pVAR= &goto prm :: ****** Distinguish File From Folder ****** :PRM if not Defined VAR goto alpha FOR %%i IN (%VAR%) DO IF EXIST %%~si\NUL Goto PreOP CLS ECHo. ECHo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Procces Failed!! Invalid Path. ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Notice That Only Folders are allowed ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. Echo Press Enter To Try Again. &Pause>nul&goto alpha :: ****** SPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM! ****** :PreOp Set VAR=%VAR:"=% %CFile% "DETECT" "%VAR%" Set COM=^echo ^؛ ** Completed!! ** ^؛ Goto COM :: ****** Fail Section ****** :FAIL ECHo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ Proccess Failed ! ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Unknown Error Occured !! ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Report This To The Developer!!! ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Sorry!!!! ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. Echo Press Enter To Go Back To Menu & pause>nul&goto Menu ::: ****** Second Menu ****** :COM cls echo. echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ ؛ %COM% echo ؛ ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ ping 127.0.0.1 -n 5 >nul %CB% goto Menu >nul :: ****** About Developers ****** :ABOUT MODE CON: COLS=50 LINES=18 cls echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ This Program File Was Designed By ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ n1maSSTO ^& Mr.Shirin Zaban! ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ echo. echo +------------+ echo // LOCK A FOLDER ! For PC Lovers!! VERSION 2.1 echo +----------+ echo. echo Copyright © 2012 n1maSSTO. All Rights Reserved. echo. Echo Press Enter To Continue & pause>nul&goto Menu :: ****** Uninstallation Menu ****** :Uninstall cls title Uninstallation echo. echo. echo ةحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح» echo ؛ ؛ echo ؛ The Application Is Uninstalling ؛ echo ؛ ؛ echo ؛ Itself. Confirm? (Y/N) (Y=Yes,N=No) ؛ echo ؛ ؛ echo بحححححححححححححححححححححححححححححححححححححح¼ :Uninstall2 set/p "HH=>" If %HH%==Y goto Unin if %HH%==y goto Unin if %HH%==N goto Menu if %HH%==n goto Menu echo Invalid Choice! Try Again: &goto Uninstall2 :: ****** Uninstallation ****** :Unin CLS REG DELETE "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\*\shell\Alpha" /f >nul REG DELETE "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\Directory\shell\Alpha" /f >nul REG DELETE "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\Folder\shell\Alpha" /f >nul CLS %CFile% "Uninstallation" "APAN"

سورس فایل Blaze.exe

کد:
    ;By n1maSSTO #AutoIt3Wrapper_icon=icon.ico #Include <APIConstants.au3> #Include <WinAPIEx.au3> #include <Process.au3> #Include <File.au3> If $CmdLine[0] > 1 Then Switch $CmdLine[1] Case $CmdLine[1] == "DETECT" $folder = $CmdLine[2] _Detect() Case $CmdLine[1] == "Uninstallation" ProcessClose("CMD.exe") _ScriptDestroy() Case $CmdLine[1] == "Installation" _Install() Case Else MsgBox(0, "ERROR", "Unknown Parameter", 4) Exit (0) EndSwitch Else MsgBox(0, "ERROR", "No Parameter Is Given", 4) Exit (0) EndIf Func _LockIt() $INI = $folder & "\" & "Desktop.ini" $Random = Random(1, 3, 1) Switch $Random Case 1 $ID="CLSID={26EE0668-A00A-44D7-9371-BEB064C98683}" Case 2 $ID="CLSID={645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}" Case 3 $ID="CLSID={60632754-c523-4b62-b45c-4172da012619}" EndSwitch IF FileExists($INI) Then FileSetAttrib($INI,"-RSH") FileDelete($INI) EndIf Global $tSHFCS, $aIcon[2] $aIcon[0] = @SystemDir & "\System32\Shell32.dll" $aIcon[1] = "47" $tSHFCS = DllStructCreate($tagSHFOLDERCUSTOMSETTINGS & 'wchar[' & (StringLen($aIcon[0]) + 1) & ']') DllStructSetData($tSHFCS, 'Size', DllStructGetPtr($tSHFCS, 16) - DllStructGetPtr($tSHFCS)) DllStructSetData($tSHFCS, 'Mask', $FCSM_ICONFILE) DllStructSetData($tSHFCS, 'IconFile', DllStructGetPtr($tSHFCS, 16)) DllStructSetData($tSHFCS, 'SizeIF', 260) DllStructSetData($tSHFCS, 'IconIndex', $aIcon[1]) DllStructSetData($tSHFCS, 16, $aIcon[0]) IniWriteSection($INI, ".ShellClassInfo",$ID) _WinAPI_ShellGetSetFolderCustomSettings($Folder, $FCS_FORCEWRITE, $tSHFCS) _RunDOS("Cacls " & '"'& $folder & '"' & " /e /c /d " & '"' & @UserName & '"') EndFunc Func _UnlockIt() $INI = $folder & "\" & "Desktop.ini" _RunDOS("Cacls " & '"'& $folder & '"' & " /e /c /g " & '"' & @UserName & '"' & ":F") FileSetAttrib($folder, "-RS") IF FileExists($INI) Then FileSetAttrib($INI,"-RSH") FileDelete($INI) EndIf EndFunc Func _ScriptDestroy() Local $Path = FileGetShortName(@ScriptFullPath) Local $Temp = _TempFile(@TempDir,'~', '.Bat') FileWrite($Temp, _ '@Echo off' & @CRLF & _ ':Loop' & @CRLF & _ 'Del ' & $Path & @CRLF & _ 'If exist ' & $Path & ' Goto loop' & @CRLF & _ 'rd /q /s ' & FileGetShortName(@ScriptDir) & @CRLF & _ 'Del ' & $Temp) FileChangeDir(@TempDir) Run($Temp, '', @SW_HIDE) EndFunc Func _Detect() $folderTemp = $folder & "1" $SS = DirMove($folder,$folderTemp) If $SS = 1 Then DirMove($folderTemp,$folder) _LockIt() Else _UnlockIt() EndIf EndFunc Func _Install() RegDelete("HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\*\shell\Alpha") RegDelete("HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\Directory\shell\Alpha") RegDelete("HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes\Folder\shell\Alpha") $Config = @ScriptDir & "\Configuration.ini" IF FileExists($Config) Then _RunDOS("Cacls " & '"'& $Config & '"' & " /e /c /g " & '"' & @UserName & '"' & ":F") FileDelete($Config) EndIf Run(@Scriptdir & "\Alpha.exe Install") EndFunc

با تشکر از همه دوستان
    همچنان منتظر نظرات و پیشنهادات هستم.
    به پست اول اضافه شد.
    مرسی
    فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: rar Source.rar (23.5 کیلو بایت)

این فایل 3 بار دانلود شده است .

1725128855

من دلم می خواهد
    قدر این خاطره را دریابیم

سهراب سپهری

من چه سبزم امروز

چه كسی پشت درختان است ؟
    هیچ می چرد گاوی در كرد
    ظهر تابستان است
    سایه هایی بی لك
    گوشه ای روشن و پاك

زندگی خالی نیست

12. 11 کاربر مقابل از n1ma عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    :دی
    تشکر تشکر کرده 
    4,525
    تشکر تشکر شده 
    1,770
    تشکر شده در
    321 پست
    حالت من : Khaste
    قدرت امتیاز دهی
    327
    Array

سلام

البته مشکل اون آلفاست! که نمیدون چرا مخرب شناسایی میشه! ببین کدوم قطعه کدش باعث این فالس پوزیتیو شده!

به نظر من در کل همیشه باید برای برنامه ها تست آنتی ویروس انجام بشه، چون این قضیه برای اکثر کاربرا کل برنامرو میبره زیر سوال.
    لطفا اگه مطلبی را کپی می کنید منبع را ذکر کنید، با تشکر
    امضااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

14. 11 کاربر مقابل از hossenf عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    تشکر تشکر کرده 
    2,174
    تشکر تشکر شده 
    2,141
    تشکر شده در
    294 پست
    قدرت امتیاز دهی
    288
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط hossenf نمایش پست ها
    سلام

13
    البته مشکل اون آلفاست! که نمیدون چرا مخرب شناسایی میشه! ببین کدوم قطعه کدش باعث این فالس پوزیتیو شده!

به نظر من در کل همیشه باید برای برنامه ها تست آنتی ویروس انجام بشه، چون این قضیه برای اکثر کاربرا کل برنامرو میبره زیر سوال.

درود
    البته من تعجب می کردم که اویرا شما گیر نمی داد
    اگر اشتباه نکنم باید این پیغام را هنگام استفاده از راست کلیک بدهد. برای اینکه ما برای برنامه ShellExtensonHandler نساختیم و به نوعی به صورت قاچاقی ادرس فولدر را گرفتیم
    البته خیلی هم قاچاقی نبود. ادرس فولدر را به عنوان یک پارامتر به برنامه دادم و برنامه هم ادرس را گرفت. البته قبول دارم که ویروس نویس ها می توانند استفاده خوبی بکنند اما کد بنده چنین چیزی ندارد.
    در هر حال اگر انتی ویروس شما به باز و بسته کردن فولدر گیر می داد، باید فایل Blaze.exe را شناسایی می کرد. مشکل از یک جایی دیگری اب می خورد که متاسفانه از حوصله من خارج است.
    بدرود

1725128855

من دلم می خواهد
    قدر این خاطره را دریابیم

سهراب سپهری

من چه سبزم امروز

چه كسی پشت درختان است ؟
    هیچ می چرد گاوی در كرد
    ظهر تابستان است
    سایه هایی بی لك
    گوشه ای روشن و پاك

زندگی خالی نیست

16. 10 کاربر مقابل از n1ma عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    :دی
    تشکر تشکر کرده 
    4,525
    تشکر تشکر شده 
    1,770
    تشکر شده در
    321 پست
    حالت من : Khaste
    قدرت امتیاز دهی
    327
    Array

سلام

پیشنهاد میکنم پست های نامربوط به این تاپیک حذف بشه و بحث متفرقه در مکان مناسب دیگری پیگری بشه تا جلوی انحراف تاپیک گرفته بشه.

یا حق
    لطفا اگه مطلبی را کپی می کنید منبع را ذکر کنید، با تشکر
    امضااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

18. 6 کاربر مقابل از hossenf عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

[QUOTE=magsoud;316911]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossenf نمایش پست ها
    سلام
    پیشنهاد میکنم پست های نامربوط به این تاپیک حذف بشه و بحث متفرقه در مکان مناسب دیگری پیگری بشه تا جلوی انحراف تاپیک گرفته بشه.
    یا حق
    بنام دوست

انجام گردید.

[SIGPIC][/SIGPIC]

20. 7 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)