نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: کلاه برداری قانونی ایرانسل

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    حالت من : Motarez
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

کلاه برداری قانونی ایرانسل

طبق قوانین ایرانسل اگر در مدت 90روز با سیم کارت اعتباری شما

تماسی دریافت/برقرار،پیام کوتاهی دریافت /ارسال نشده ویا شارژمجددانجام نشود.خط تلفن به همراه اعتبار موجود ودیگر سرویسهای اختصاص یافته قطع وضبط خواهد شد.

وایرانسل دوباره حق فروش ان خط را دارد.

در دنیا هیچ بن بستی نیست.یا راهی خواهم یافت،یا راهی خواهم ساخت

2. 8 کاربر مقابل از sorna عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

afsanah82
    مهمان

کاظم حیف شارژت

4. 4 کاربر مقابل از afsanah82 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط sorna نمایش پست ها
    طبق قوانین ایرانسل اگر در مدت 90روز با سیم کارت اعتباری شما

تماسی دریافت/برقرار،پیام کوتاهیدریافت /ارسال نشده ویا شارژمجددانجام نشود.خط تلفن به همراه اعتبار موجود ودیگر سرویسهای اختصاص یافته قطع وضبط خواهد شد.

وایرانسل دوباره حق فروش ان خط را دارد.
    با سلام
    عنوان تاپیک نوشته شده که قانونی ولی تا جایی که میدانم قوانین ایران را این شرکت آفریقایی نمینویسه و این شرکت فقط برای منافع خودش و برای دزدی وارد این کشور شده تا از خلا قانونی در ایران سواستفاده کنه و در حقیقت از آب گل آلود ماهی بگیره
    مزاحمت های مکرر این شرکت و به قول یکی از بچه های پیامک هایی که در اونها از فرد میخواهد بیا سرت کلاه بزارم کم نیستند
    مواردی که این شرکت داره خون این ملت را میمکه کم نیستند و به نطر من اگر مردم کمی همت داشته باشند باید این شرکت را تحریم کنند .
    همراه اول اگر هم ضعف هایی داشته باشه ، لااقل یک کمپانی و شرکت ایرانی هستش ولی این معلوم نیست از کجا پیدا شده ؟ و معلوم نیست سرمایه مردم ایران داره به کدام کشور میره ؟
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

6. 9 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    حالت من : Motarez
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad نمایش پست ها
    با سلام
    عنوان تاپیک نوشته شده که قانونی ولی تا جایی که میدانم قوانین ایران را این شرکت آفریقایی نمینویسه و این شرکت فقط برای منافع خودش و برای دزدی وارد این کشور شده تا از خلا قانونی در ایران سواستفاده کنه و در حقیقت از آب گل آلود ماهی بگیره
    مزاحمت های مکرر این شرکت و به قول یکی از بچه های پیامک هایی که در اونها از فرد میخواهد بیا سرت کلاه بزارم کم نیستند
    مواردی که این شرکت داره خون این ملت را میمکه کم نیستند و به نطر من اگر مردم کمی همت داشته باشند باید این شرکت را تحریم کنند .
    همراه اول اگر هم ضعف هایی داشته باشه ، لااقل یک کمپانی و شرکت ایرانی هستش ولی این معلوم نیست از کجا پیدا شده ؟ و معلوم نیست سرمایه مردم ایران داره به کدام کشور میره ؟
    راجب عنوان تاپیک باید بگم که مجلس محترم شورای اسلامی اجازه چنین کاری رو به ایرانسل داده پس باید بگیم کلاه برداری قانونی

واما درمورد سیم کارتهای که این شرکت می سوزونه باید بگم که جواب خیلی جالبی دادن
    به نقل از مامور دفتر مرکزی ارانسل تبریز:شما کد سوختن سیم کارت وارد می کنیدوگرنه سیم کارتهای ما اصلا خود به خود نمی سوزند
    سیم کارتتون بسوزه ومییاد باپرداخت 3500تومان همان شماره رو دباره تحویل بگیرید واقعا اگه دزدی می کردن یه خورده شرافتمندتر از این کاری بود که الان انجام می دن

در دنیا هیچ بن بستی نیست.یا راهی خواهم یافت،یا راهی خواهم ساخت

8. 4 کاربر مقابل از sorna عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

afsanah82
    مهمان

این رو بیست و سی هم نشون داد

10. 4 کاربر مقابل از afsanah82 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط sorna نمایش پست ها
    راجب عنوان تاپیک باید بگم که مجلس محترم شورای اسلامی اجازه چنین کاری رو به ایرانسل داده پس باید بگیم کلاه برداری قانونی
    نقل قول نوشته اصلی توسط krn7288 نمایش پست ها
    این رو بیست و سی هم نشون داد
    مجلس محترم باید قانون تصویب کنه نه اینکه چند تا نماینده برای منافع خودشان کاری را بکنند
    البته تو مملکتی که یک کاندید چندین برابر پولی که در چهار سال را دریافت میکنه را صرف تبلیغ و چرب کردن سبیل بعضی ها میکنه معلومه که باید از یک جایی این پول ها را جبران کنه
    من که قانونی ندیدم اجازه بده که چیزی را که در تملک دیگری هستش کس دیگه ای بتونه اون را بفروشه
    قانون میگه اگر چیزی را فروختی مالک اون خریدار هست چه از اون استفاده کنه و چه نکنه مگر اینکه اون مورد باعث آزار و اذیت دیگران بشه
    مانند زمینی که در شهرها مثلا محل زباله ریختن میشه و صاحب اون از اون استفاده نمیکنه که طبق قانون بعد از اخطار شهرداری اون را تملک میکنه ولی باز قانون حقوق صاحب زمین را نقض نمیکنه و زمینی معادل همان زمین یا جریمه توافقی به فرد صاحب اون داده میشه
    ولی اینجا شرکتی خارجی میاد سیم کارت را میفروشه با شماره اون ، توجه کنید کلمه فروش و نه اجاره و بعد به خودش اجازه میده باز چیزی را که در تملک دیگران هست بفروشه !
    خنده داره که دو تا سیم کارت را که هر کدام دو هزار شارژ دارند را 5 هزار میفروشه و بعد همان سیم کارت را که خودش اون را سوزانده را با قیمت 3500 تومان دوباره به فرد میفروشه
    در کل این شرکت دارهسرمایه های ملی ایران را بالا میکشه و یک آب هم روش و اینجور که معلومه شرکایی هم داره و برای نابودی اون بهترین راه تحریم این شرکت دشمن ملت و دوست آقازاده ها هستش

12. 6 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کاربر فعال
    آنچه مرا نابود نکند قدرتمندم می سازد
    تشکر تشکر کرده 
    1,445
    تشکر تشکر شده 
    1,928
    تشکر شده در
    525 پست
    حالت من : Ghamgin
    قدرت امتیاز دهی
    456
    Array

ایکاش فقط همین بود این لااقل تو برگه ی پذیرش شرایط و تعهدات متقابل درج شده ( همون برگه ای که هیشکی نمیخونه ) با شارژهای بالا کشیده شده چه کنیم؟ با اس ام اس های تبلیغاتی دم دقیقه چکار کنیم؟
    طا اتلاع صانوی هالم حیچ خوب نیثط !

14. 8 کاربر مقابل از turk عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

afsanah82
    مهمان

مرگ بر آمریکا
    ببخشد مرگ براسرائلسل

16. 6 کاربر مقابل از afsanah82 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط turk نمایش پست ها
    ایکاش فقط همین بود این لااقل تو برگه ی پذیرش شرایط و تعهدات متقابل درج شده ( همون برگه ای که هیشکی نمیخونه ) با شارژهای بالا کشیده شده چه کنیم؟ با اس ام اس های تبلیغاتی دم دقیقه چکار کنیم؟
    نوشته شده ولی آیا شرکتی که بیشتر کارت ها و شماره های اون ثبت نشده چطور میتونه ادعا کنه که یک شرط پذیرفته نشده را فرد قبول کرده ؟
    اون شرایط هم مال کارت های هدیه هست وگرنه سیم کارت فروخته شده از نظر قانون فروخته شده و مالک اون خریدار هستش
    من خودم سیم کارت همراه اول دارم دو سال هست استفاده نکردم و هنوز مالک اون هستم
    مگر اینکه قوانین کشور ایران را جدیدا این کمپانی خون آشام بنویسه

18. 6 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر بخش اموزشی
    !Busy
    تشکر تشکر کرده 
    4,575
    تشکر تشکر شده 
    6,033
    تشکر شده در
    1,280 پست
    حالت من : Khoshhal
    قدرت امتیاز دهی
    1143
    Array

درود
    اسم تایپیک جالب بود! دیدم دوستان کلی نظر گذاشتم منم دست به تایپ شدم . . .
    یکی دوستام یه سری هربار می خواست اس ام اس بده، 10بار اس ام اس اش میومد!! ازش پرسیدم چرا یه اس ام اس رو 10 بار می فرستی ؟؟ گفت هربار که می فرستم پیغام میده اس ام اس نرسیده دست ات و من 2باره می فرستم!! جالب اش اینجاست پول هر 10 تا اس ام اس از حساب اش کم میشد!! توی 20:30 هم مطلب رو گفت تا پیگیری شد و این قضیه رو حل کردند!
    البته مخابرات هم از جیب مردم کم نزده! قبل از اینکه ایرانسل بیاد سیم کارت ها شو پیش فروش می کرد 1 میلیون تومن!!! واقعاً خیلی شاهکاره!! 1 میلیون اون موقع! خیلی بود!! دی: کشورهای دیگه یه عالمه امکانات و حتی گوشی موبایل با تخفیف آنچنانی با سیم کارت میدن ولی اینجا ایرانه!

البته مشکل فقط سیم کارت نیست هرجا زوم کنی همینه! مثلاً خودرو سازی ایران با کره جنوبی هم زمان شروع کردند ولی اونا الآن دارن جنسیس 2012 می زنن و ما سمند سال! سمند 7 میلیونی رو به هموطن های خودشون میدن 14 میلیون! ولی به خارجی ها ارزون تر میفروشن این دیگه آخر وطن پرستی هستش!!
    وقتی هم وطن خودت داره جیب ات رو میزنه از یه شرکت خارجی آفریقایی چه انتظاری داری؟
    کسی رو برای دوست داشتن انتخاب کن که قلب بزرگی داشته باشه!
    تا مجبور نشی به خاطر اينکه تو قلبش وارد بشی خودت را کوچک کنی!

موفق كسی است كه با آجرهايی كه به طرفش پرتاب می شود، يک بنای محكم بسازد!
    اشکی که برای شکست می ریزیم، عرقی است که برای تلاش نریختیم!

20. 3 کاربر مقابل از borhan_3010 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)