نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: مشکل حذف اطلاعات داخل فایلهای رجیستری

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر فعال
    یاد بگیریم وبه دیگران هم یاد بدیم
    تشکر تشکر کرده 
    1,591
    تشکر تشکر شده 
    1,930
    تشکر شده در
    617 پست
    قدرت امتیاز دهی
    6073
    Array

پیش فرض مشکل حذف اطلاعات داخل فایلهای رجیستری

با سلام
    دوستان یه مشکلی در ویندوز7 برام پیش اومده واون اینکه من یکسری فایل رجیستری در یک پوشه در دسکتاپ داشتم که مربوط به تنظیمات برنامه ها وخود ویندوز بود وهرازگاهی یه تغییراتی توی اون پوشه میدادم مثلا یکسری فایل رجیستری بهش اضافه میکردم وبعضی مواقع یکسری از اونا رو حذف میکردم بخاطر اینکه از اینا بکاپ داشته باشم تا در مواقعی که ویندوز بالا نمیاد یا مشکلی ویندوز بود در یک درایو دیگر مثلا F یه بکاپ کامل از این پوشه دارم وبخاطر اینکه چون تغییراتی توی پوشه میدم هرروز قبل خاموش کردن کامپیوتر اون بکاپ رو پاک ودوباره اون پوشه رو کپی میکردم تاهمیشه این بکاپ موجود باشه ولی این دومین باری هست که این مشکل پدیدار شده
    دیروز ویندوزم مشکل پیدا کرد ومن مجبور شدم یه ویندوز جدید بنصبم بعد نصب رفتم تا اون پوشه رو به دسکتاپ کپی کنم دیدم که همه فایلهای رجیستری داخلشون پاک شده یعنی خودشون هستند وداخلشون چیزی نیست سیستم رو با چندتا انتی ویروس وفیلترشکن وانتی مالو چک کردم مشکلی از بابت ویروس وتروجان نیست ولی نمیدونم این مشکل چیه الان همه زحمات 2ماهه من به هدر رفته نمیدونم با این مشکل چکار کنم دفعه قبل که این مشکل پیش اومد فکرکردم مربوط به کپی هست که من ازاونا تهیه میکنم ولی دیدم ربطی به کپی نداره حتی حجم فایلها هم تغییری نکرده ولی داخلش چیزی نیست مثل

dophpimgfCapture 8d983

dophpimgfCapture2 1402c

2. کاربر مقابل از سهند عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)