نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

پیش فرض تغییر دادن تصویر زمینه نصب ویندوز 7

در طول نصب ویندوز 7 اوریجینال همواره تصویر ثابت زیر را بعنوان تصویر زمینه ( Background Picture) خواهید دید:

hsc800u4q6s5zt0wiym

ولی ما میتوانیم کاری کنیم که هنگام نصب ویندوز ، بجای تصویر فوق نه تنها تصویر دلخواه ما دیده شود بلکه میتوانیم
    تغییراتی بدهیم که بجای یک تصویر ثابت ، در لحظات مختلف نصب ، تصاویر مختلفی دیده شوند.
    برای انجام این کار لازم است که سطور زیر را با دقت مطالعه نمائید.

موقع نصب ویندوز 7 اول صفحه ای دیده میشود که در آن عبارت Windows is loading files را دیده و سپس لوگوی ویندوز
    را مشاهده میکنیم. و بعد از لوگو منوئی ظاهر میشود که در بک گراند این منو تصویر بالا را مشاهده میکنیم.
    و در ادامه نصب فقط همین تصویر را در پشت زمینه خواهیم دید.
    ولی نکته جالب اینجاست که این تصویر که ما می بینیم ،فقط یک تصویر نیست بلکه در حقیقت چندین تصویر در جا های
    مختلف هستند که برنامه نصب در زمان های مختلف یکی از این تصاویر را نشان میدهد. فقط مسئله در اینجاست که
    این چند تصویر که در چند جای مختلف دی وی دی ویندوز قرار دارند همگی مشابه هم هستند.

با شرح بالا معلوم است که ما اگر بفهمیم که برنامه نصب در هر زمان کدام فایل تصویری را و از کجا اجرا میکند ، میتوانیم
    کاری کنیم که در مراحل مختلف نصب تصاویر متفاوتی دیده شوند.

همانطور که قبلا" عرض کردم ، در طول حدود 20 روز گذشته درد مداوم و 24 ساعته در بدنم امانم را بریده و فعلا" هر کاری
    میکنم نمیتوانم درد را از رو ببرم.
    لذا بیشتر از این توان ادامه نوشتن مطلب را نداشته و در زمان دیگر مطلب را دنبال خواهم کرد (خانواده و دکتر ها عقیده دارند
    که جهت مشخص شدن علت درد باید در بیمارستان مجهزی بستری شوم و امیدوارم که قبل از بستری شدن اجباری
    بتوانم مطلب را تمام کنم)

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. 7 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)